Období od:
 
Období do:
 
Místo:
Název zařízení:
Druh zařízení:
Název akce:
Zobrazení dle:
   
SR - Žilinský kraj - Liptovský Mikuláš
Golden Apple CINEMA
15. 07. 20 St15:30Ježko Sonic
 16:00Lassie sa vracia
 16:15 , 18:15 , 20:15Hokejový sen 4K
 17:30Zabudnutý princ
 18:00 , 20:30Takmer dokonalé tajomstvá
 19:453Bobule
16. 07. 20 Čt15:30Ježko Sonic
 16:00Lassie sa vracia
 16:15Minna a továreň na sny
 17:30Zabudnutý princ
 18:00Hokejový sen 4K
 18:15Meky
 19:453Bobule
 20:00Ako byť dobrou ženou
 20:15Takmer dokonalé tajomstvá
17. 07. 20 Pá11:00 , 14:00Snežná hliadka
 11:15 , 16:15Minna a továreň na sny
 11:30 , 15:30Ježko Sonic
 13:15Vpred
 14:30Šťastný nový rok (FKS)
 17:30Zabudnutý princ
 17:45Hokejový sen 4K
 18:15Meky
 19:453Bobule
 20:15Takmer dokonalé tajomstvá
 20:30Ako byť dobrou ženou
18. 07. 20 So11:00 , 14:00Snežná hliadka
 11:15 , 13:30 , 16:15Minna a továreň na sny
 11:30 , 15:30Ježko Sonic
 13:15Vpred
 16:00Lassie sa vracia
 17:30Zabudnutý princ
 18:00Hokejový sen 4K
 18:15Meky
 19:453Bobule
 20:00Ako byť dobrou ženou
 20:15Takmer dokonalé tajomstvá
19. 07. 20 Ne11:00 , 13:00Snežná hliadka
 11:15 , 13:30Minna a továreň na sny
 11:30 , 15:30Ježko Sonic
 13:15Vpred
 15:45Labutie jazero
 16:00Lassie sa vracia
 17:30Zabudnutý princ
 18:00Meky
 19:15Takmer dokonalé tajomstvá
 19:453Bobule
 20:00Ako byť dobrou ženou
20. 07. 20 Po15:30Ježko Sonic
 16:00Lassie sa vracia
 16:15Minna a továreň na sny
 17:30Zabudnutý princ
 18:00Hokejový sen 4K
 18:15Meky
 19:453Bobule
 20:00Ako byť dobrou ženou
 20:15Takmer dokonalé tajomstvá
21. 07. 20 Út15:30Ježko Sonic
 16:00Lassie sa vracia
 16:15Minna a továreň na sny
 17:30Zabudnutý princ
 18:00Hokejový sen 4K
 18:15Meky
 19:453Bobule
 20:00Ako byť dobrou ženou
 20:15Takmer dokonalé tajomstvá
22. 07. 20 St16:00Lassie sa vracia
 16:15Minna a továreň na sny
 17:30Scoob! PREDPREMIÉRA
 18:00Hokejový sen 4K
 18:15Meky
 19:453Bobule
 20:00Ako byť dobrou ženou
 20:15Takmer dokonalé tajomstvá
27. 07. 20 Po18:00Gauguin z Národní galerie v Londýně
31. 07. 20 Pá14:30Môj príbeh (FKS)
02. 08. 20 Ne18:00Jonas Kaufmann: Moja Viedeň
08. 08. 20 So18:55Tosca
14. 08. 20 Pá14:30Špindl 2 (FKS)
24. 08. 20 Po18:00Monetovy lekníny - magie vody a světla
28. 08. 20 Pá14:30Príliš osobná známosť (FKS)
14. 09. 20 Po18:00Klimt & Schiele - Erós a Psyché
19. 09. 20 So17:55Bludný Holanďan
04. 10. 20 Ne15:45Romeo a Júlia