Období od:
 
Období do:
 
Místo:
Název zařízení:
Druh zařízení:
Název akce:
Zobrazení dle:
   
ČR - Karlovarský kraj - Cheb
3D Svět Cheb
14. 08. 20 Pá20:30AVA: Bez soucitu
15. 08. 20 So14:30Trollové: Světové turné - 3D
 16:30Scoob!
 18:30Casting na lásku
 20:30AVA: Bez soucitu
16. 08. 20 Ne14:30Vzhůru za sny
 16:30Scoob!
 18:30Casting na lásku
 20:30AVA: Bez soucitu
17. 08. 20 Po18:003Bobule
 20:30V síti 18+
18. 08. 20 Út18:003Bobule
 20:30V síti 18+
19. 08. 20 St18:003Bobule
 20:30V síti 18+
20. 08. 20 Čt16:30Hurá do džungle
 18:15Šarlatán
 20:30Casting na lásku
21. 08. 20 Pá16:30Hurá do džungle
 18:15Šarlatán
 20:30Casting na lásku
22. 08. 20 So14:30Velké dobrodružství malé pandy
 16:30Hurá do džungle
 18:15Šarlatán
 20:30Casting na lásku
23. 08. 20 Ne14:30Scoob!
 16:30Hurá do džungle
 18:15Šarlatán
 20:30Casting na lásku
24. 08. 20 Po18:00Šarlatán
 20:30Casting na lásku
25. 08. 20 Út18:00Šarlatán
 20:30Casting na lásku
26. 08. 20 St18:00Šarlatán
 20:30Casting na lásku
27. 08. 20 Čt15:50Křupaví mazlíčci
 18:00Štěstí je krásná věc
 20:00Havel
28. 08. 20 Pá15:50Křupaví mazlíčci
 18:00Štěstí je krásná věc
 20:00Havel
29. 08. 20 So14:00Trollové: Světové turné
 15:50Křupaví mazlíčci
 18:00Štěstí je krásná věc
 20:00Havel
30. 08. 20 Ne14:00Hurá do džungle
 15:50Křupaví mazlíčci
 18:00Štěstí je krásná věc
 20:00Havel
31. 08. 20 Po17:30Šarlatán
 20:00V síti 18+
01. 09. 20 Út17:30Šarlatán
 20:00V síti 18+
02. 09. 20 St17:30Šarlatán
 20:00V síti 18+
03. 09. 20 Čt15:45Křupaví mazlíčci
 17:50After: Přiznání
 20:00Tenet
04. 09. 20 Pá15:45Křupaví mazlíčci
 17:50After: Přiznání
 20:00Tenet
05. 09. 20 So14:00Trollové: Světové turné - 3D
 15:45Křupaví mazlíčci
 17:50After: Přiznání
 20:00Tenet
06. 09. 20 Ne14:00Tlapková patrola: Vždy ve střehu
 15:45Křupaví mazlíčci
 17:50After: Přiznání
 20:00Tenet
07. 09. 20 Po17:30Štěstí je krásná věc
 20:00Mulan - 3D
08. 09. 20 Út17:30Štěstí je krásná věc
 20:00Mulan - 3D
09. 09. 20 St17:30Štěstí je krásná věc
 20:00Mulan - 3D
10. 09. 20 Čt16:10Ženská pomsta
 18:00Noví mutanti
 20:00Tenet
11. 09. 20 Pá16:10Ženská pomsta
 18:00Noví mutanti
 20:00Tenet
12. 09. 20 So14:00Vzhůru za sny
 16:10Ženská pomsta
 18:00Noví mutanti
 20:00Tenet
13. 09. 20 Ne14:00Křupaví mazlíčci
 16:10Ženská pomsta
 18:00Noví mutanti
 20:00Tenet
14. 09. 20 Po17:30Děda postrach rodiny
 20:00Krajina ve stínu
15. 09. 20 Út17:30Děda postrach rodiny
 20:00Krajina ve stínu
16. 09. 20 St17:30Děda postrach rodiny
 20:00Krajina ve stínu
17. 09. 20 Čt16:00Princezna zakletá v čase
 18:10Noví mutanti
 20:00Mulan
18. 09. 20 Pá16:00Princezna zakletá v čase
 18:10Noví mutanti
 20:00Mulan
19. 09. 20 So14:00Scoob!
 16:00Princezna zakletá v čase
 18:10Noví mutanti
 20:00Mulan
20. 09. 20 Ne14:00Trollové: Světové turné
 16:00Princezna zakletá v čase
 18:10Noví mutanti
 20:00Mulan
21. 09. 20 Po17:30After: Přiznání
 20:00Ženská pomsta
22. 09. 20 Út17:30After: Přiznání
 20:00Ženská pomsta
23. 09. 20 St17:30After: Přiznání
 20:00Ženská pomsta
24. 09. 20 Čt16:00Princezna zakletá v čase
 18:10 , 20:00Bábovky
25. 09. 20 Pá16:00Princezna zakletá v čase
 18:10 , 20:00Bábovky
26. 09. 20 So13:50Křupaví mazlíčci
 16:00Princezna zakletá v čase
 18:10 , 20:00Bábovky
27. 09. 20 Ne14:00Hurá do džungle
 16:00Princezna zakletá v čase
 18:10 , 20:00Bábovky
28. 09. 20 Po17:30Bábovky
 20:00V síti 18+
29. 09. 20 Út17:30Bábovky
 20:00V síti 18+
30. 09. 20 St17:30Bábovky
 20:00V síti 18+