Období od:
 
Období do:
 
Místo:
Název zařízení:
Druh zařízení:
Název akce:
Zobrazení dle:
   
SR - Banskobystrický kraj - Banská Bystrica
CINEMAX BANSKÁ BYSTRICA
14. 07. 20 Út15:40Rodina Addamsovcov 2D (SD)
 15:50 , 18:30Zabudnutý princ 2D (SD)
 16:00Snežná hliadka 2D (SD)
 16:00 , 18:00 , 20:00Hokejový sen 2D (OV)
 16:10Lassie sa vracia 2D (SD)
 16:15Dolittle 2D (SD)
 17:40 , 20:303Bobule 2D (OV)
 17:50V sieti 2D (OV)
 18:10Bourák 2D (OV)
 18:20 , 20:50Takmer dokonalé tajomstvá 2D (ČD)
 19:50Mladý Ahmed 2D (ČT)
 20:10Radioactive 2D (ST)
 20:40Bloodshot 2D (ST)
15. 07. 20 St15:40Rodina Addamsovcov 2D (SD)
 15:50 , 18:30Zabudnutý princ 2D (SD)
 16:00Snežná hliadka 2D (SD)
 16:00 , 18:00 , 20:00Hokejový sen 2D (OV)
 16:10Lassie sa vracia 2D (SD)
 16:15Dolittle 2D (SD)
 17:40 , 20:303Bobule 2D (OV)
 17:50V sieti 2D (OV)
 18:10Bourák 2D (OV)
 18:20 , 20:50Takmer dokonalé tajomstvá 2D (ČD)
 19:50Lov 2D (ST)
 20:10Radioactive 2D (ST)
 20:40Bloodshot 2D (ST)
16. 07. 20 Čt15:00 , 17:00Minna a továreň na sny 2D (SD)
 15:30Snežná hliadka 2D (SD)
 15:40 , 18:00Zabudnutý princ 2D (SD)
 15:50Dolittle 2D (SD)
 16:00Lassie sa vracia 2D (SD)
 16:30 , 18:20Hokejový sen 2D (OV)
 17:40Bourák 2D (OV)
 17:50 , 20:30Takmer dokonalé tajomstvá 2D (ČD)
 18:10V sieti 2D (OV)
 18:50 , 20:40Meky 2D (OV)
 20:00Ako byť dobrou ženou 2D (ČT)
 20:103Bobule 2D (OV)
 20:15Lov 2D (ST)
 20:20Radioactive 2D (ST)
17. 07. 20 Pá15:00 , 17:00Minna a továreň na sny 2D (SD)
 15:30Snežná hliadka 2D (SD)
 15:40 , 18:00Zabudnutý princ 2D (SD)
 15:50Dolittle 2D (SD)
 16:00Lassie sa vracia 2D (SD)
 16:30 , 18:20Hokejový sen 2D (OV)
 17:40Ako byť dobrou ženou 2D (ČT)
 17:50 , 20:30Takmer dokonalé tajomstvá 2D (ČD)
 18:10V sieti 2D (OV)
 18:50 , 20:40Meky 2D (OV)
 20:00Riverdance 25: Výročná show
 20:103Bobule 2D (OV)
 20:15Lov 2D (ST)
 20:20Radioactive 2D (ST)
18. 07. 20 So13:00 , 14:40 , 16:10Minna a továreň na sny 2D (SD)
 13:20Rodina Addamsovcov 2D (SD)
 13:30 , 15:40 , 18:00Zabudnutý princ 2D (SD)
 13:40Vpred 2D (SD)
 14:00TROLL: Príbeh o chvoste 2D (SD)
 15:30Snežná hliadka 2D (SD)
 15:50Dolittle 2D (SD)
 16:00Lassie sa vracia 2D (SD)
 16:30 , 18:00Hokejový sen 2D (OV)
 17:40Bourák 2D (OV)
 17:50 , 20:30Takmer dokonalé tajomstvá 2D (ČD)
 18:10V sieti 2D (OV)
 18:20 , 20:40Meky 2D (OV)
 20:00Ako byť dobrou ženou 2D (ČT)
 20:103Bobule 2D (OV)
 20:15Lov 2D (ST)
 20:20Radioactive 2D (ST)
19. 07. 20 Ne13:00 , 15:00 , 17:00Minna a továreň na sny 2D (SD)
 13:20Rodina Addamsovcov 2D (SD)
 13:30 , 15:40 , 18:00Zabudnutý princ 2D (SD)
 13:40Vpred 2D (SD)
 14:00TROLL: Príbeh o chvoste 2D (SD)
 14:20 , 15:30Snežná hliadka 2D (SD)
 15:50Dolittle 2D (SD)
 16:00Lassie sa vracia 2D (SD)
 16:30 , 18:20Hokejový sen 2D (OV)
 17:40Bourák 2D (OV)
 17:50 , 20:30Takmer dokonalé tajomstvá 2D (ČD)
 18:10V sieti 2D (OV)
 18:50 , 20:40Meky 2D (OV)
 20:00Ako byť dobrou ženou 2D (ČT)
 20:103Bobule 2D (OV)
 20:15Lov 2D (ST)
 20:20Radioactive 2D (ST)
20. 07. 20 Po15:00 , 17:00Minna a továreň na sny 2D (SD)
 15:30Snežná hliadka 2D (SD)
 15:40 , 18:00Zabudnutý princ 2D (SD)
 15:50Dolittle 2D (SD)
 16:00Lassie sa vracia 2D (SD)
 16:30 , 18:20Hokejový sen 2D (OV)
 17:40Bourák 2D (OV)
 17:50 , 20:30Takmer dokonalé tajomstvá 2D (ČD)
 18:10V sieti 2D (OV)
 18:50 , 20:40Meky 2D (OV)
 20:00Ako byť dobrou ženou 2D (ČT)
 20:103Bobule 2D (OV)
 20:15Lov 2D (ST)
 20:20Radioactive 2D (ST)
21. 07. 20 Út15:00 , 17:00Minna a továreň na sny 2D (SD)
 15:30Snežná hliadka 2D (SD)
 15:40 , 18:00Zabudnutý princ 2D (SD)
 15:50Dolittle 2D (SD)
 16:00Lassie sa vracia 2D (SD)
 16:30 , 18:20Hokejový sen 2D (OV)
 17:40Bourák 2D (OV)
 17:50 , 20:30Takmer dokonalé tajomstvá 2D (ČD)
 18:10Rebelky 2D (ČT)
 18:50 , 20:40Meky 2D (OV)
 20:00Ako byť dobrou ženou 2D (ČT)
 20:103Bobule 2D (OV)
 20:15Lov 2D (ST)
 20:20Radioactive 2D (ST)
22. 07. 20 St15:00 , 16:30Minna a továreň na sny 2D (SD)
 15:30Snežná hliadka 2D (SD)
 15:40 , 18:00Zabudnutý princ 2D (SD)
 15:50Dolittle 2D (SD)
 16:00Lassie sa vracia 2D (SD)
 17:30Scoob! 2D (SD)
 17:50 , 20:30Takmer dokonalé tajomstvá 2D (ČD)
 18:00 , 19:50Meky 2D (OV)
 18:10V sieti 2D (OV)
 18:20Hokejový sen 2D (OV)
 20:00Ako byť dobrou ženou 2D (ČT)
 20:103Bobule 2D (OV)
 20:15Lov 2D (ST)
 20:20Radioactive 2D (ST)
14. 08. 20 Pá20:00Ella Fitzgerald: Just one of Those Things