Obdobie od:
 
Obdobie do:
 
Miesto:
Názov zariadenia:
Druh zariadenia:
Názov akcie:
Zobrazenie podľa:
   
SR - Košický kraj - Košice
CINEMAX KOŠICE
22.01.20 St15:00 , 20:00Dolittle 2D (SD)
 15:10Star Wars: Vzostup Skywalkera 2D (SD)
 15:25Maskovaní špióni 2D (SD)
 15:40 , 16:20 , 17:20 , 18:00 , 19:40 , 20:30Príliš osobná známosť 2D (SD)
 15:50Ľadové kráľovstvo II 2D (SD)
 16:10Špindl 2 2D (OV)
 17:50Pod vodou 2D (ČT)
 18:10Dolittle 3D (SD)
 18:30Jumanji: Ďalší level 2D (SD)
 18:40 , 20:50Šťastný nový rok 2D (OV)
 19:30Turandot
 20:40Na nože 2D (ST)
 21:00Nenávisť 2D (ST)
23.01.20 Št15:00Dolittle 3D (SD)
 15:10Star Wars: Vzostup Skywalkera 2D (SD)
 15:30Ľadové kráľovstvo II 2D (SD)
 15:40 , 16:10 , 17:20 , 18:00 , 19:40 , 20:30Príliš osobná známosť 2D (SD)
 15:40Medvedíci Boonie: Cesta do praveku 2D (SD)
 15:50Maskovaní špióni 2D (SD)
 17:40Jumanji: Ďalší level 2D (SD)
 17:50Dolittle 2D (SD)
 18:10 , 20:40BAD BOYS NAVŽDY 2D (ST)
 18:20 , 20:50Richard Jewell 2D (ST)
 18:30Šťastný nový rok 2D (OV)
 20:10Králiček Jojo 2D (ST)
 20:20Na nože 2D (ST)
 21:00Pod vodou 2D (ČT)
24.01.20 Pi15:00Dolittle 3D (SD)
 15:10Star Wars: Vzostup Skywalkera 2D (SD)
 15:30Ľadové kráľovstvo II 2D (SD)
 15:40 , 16:10 , 17:20 , 18:00 , 19:40 , 20:30Príliš osobná známosť 2D (SD)
 15:40Medvedíci Boonie: Cesta do praveku 2D (SD)
 15:50Maskovaní špióni 2D (SD)
 17:40Jumanji: Ďalší level 2D (SD)
 17:50Dolittle 2D (SD)
 18:10 , 20:40BAD BOYS NAVŽDY 2D (ST)
 18:20 , 20:50Richard Jewell 2D (ST)
 18:30Šťastný nový rok 2D (OV)
 20:10Králiček Jojo 2D (ST)
 20:20Na nože 2D (ST)
 21:00Pod vodou 2D (ČT)
25.01.20 So13:00 , 15:40Medvedíci Boonie: Cesta do praveku 2D (SD)
 13:10Veľké želanie 2D (SD)
 13:15Špindl 2 2D (OV)
 13:20 , 15:40 , 16:10 , 17:20 , 18:00 , 19:40 , 20:30Príliš osobná známosť 2D (SD)
 13:30 , 15:30Ľadové kráľovstvo II 2D (SD)
 13:40Labková patrola: Pripravení pomáhať a zachraňovať!
 13:50 , 17:50Dolittle 2D (SD)
 15:00Dolittle 3D (SD)
 15:10Star Wars: Vzostup Skywalkera 2D (SD)
 15:50Maskovaní špióni 2D (SD)
 17:40Jumanji: Ďalší level 2D (SD)
 18:10 , 20:40BAD BOYS NAVŽDY 2D (ST)
 18:20 , 20:50Richard Jewell 2D (ST)
 18:30Šťastný nový rok 2D (OV)
 20:10Králiček Jojo 2D (ST)
 20:20Na nože 2D (ST)
 21:00Pod vodou 2D (ČT)
26.01.20 Ne13:00 , 15:40Medvedíci Boonie: Cesta do praveku 2D (SD)
 13:10Veľké želanie 2D (SD)
 13:15Špindl 2 2D (OV)
 13:20 , 15:40 , 16:10 , 17:20 , 18:00 , 19:40 , 20:30Príliš osobná známosť 2D (SD)
 13:30 , 15:30Ľadové kráľovstvo II 2D (SD)
 13:40Labková patrola: Pripravení pomáhať a zachraňovať!
 13:50 , 17:50Dolittle 2D (SD)
 15:00Dolittle 3D (SD)
 15:10Star Wars: Vzostup Skywalkera 2D (SD)
 15:50Maskovaní špióni 2D (SD)
 17:40Jumanji: Ďalší level 2D (SD)
 18:10 , 20:40BAD BOYS NAVŽDY 2D (ST)
 18:20 , 20:50Richard Jewell 2D (ST)
 18:30Šťastný nový rok 2D (OV)
 20:10Králiček Jojo 2D (ST)
 20:20Na nože 2D (ST)
 21:00Pod vodou 2D (ČT)
27.01.20 Po15:00Dolittle 3D (SD)
 15:10Star Wars: Vzostup Skywalkera 2D (SD)
 15:30Ľadové kráľovstvo II 2D (SD)
 15:40 , 16:10 , 17:20 , 18:00 , 19:40 , 20:30Príliš osobná známosť 2D (SD)
 15:40Medvedíci Boonie: Cesta do praveku 2D (SD)
 15:50Maskovaní špióni 2D (SD)
 17:40Jumanji: Ďalší level 2D (SD)
 17:50Dolittle 2D (SD)
 18:10 , 20:40BAD BOYS NAVŽDY 2D (ST)
 18:20 , 20:50Richard Jewell 2D (ST)
 18:30Šťastný nový rok 2D (OV)
 20:10Králiček Jojo 2D (ST)
 20:20Na nože 2D (ST)
 21:00Pod vodou 2D (ČT)
28.01.20 Ut15:00Dolittle 3D (SD)
 15:10Star Wars: Vzostup Skywalkera 2D (SD)
 15:30Ľadové kráľovstvo II 2D (SD)
 15:40 , 16:10 , 17:20 , 18:00 , 19:40 , 20:30Príliš osobná známosť 2D (SD)
 15:40Medvedíci Boonie: Cesta do praveku 2D (SD)
 15:50Maskovaní špióni 2D (SD)
 17:40Jumanji: Ďalší level 2D (SD)
 17:50Dolittle 2D (SD)
 18:10 , 20:40BAD BOYS NAVŽDY 2D (ST)
 18:20 , 20:50Richard Jewell 2D (ST)
 18:30Šťastný nový rok 2D (OV)
 20:10Králiček Jojo 2D (ST)
 20:20Prvý zradca 2D (ČT)
 21:00Pod vodou 2D (ČT)
29.01.20 St15:00Dolittle 3D (SD)
 15:10Star Wars: Vzostup Skywalkera 2D (SD)
 15:30Ľadové kráľovstvo II 2D (SD)
 15:40 , 16:10 , 17:20 , 18:00 , 19:40 , 20:30Príliš osobná známosť 2D (SD)
 15:40Medvedíci Boonie: Cesta do praveku 2D (SD)
 15:50Maskovaní špióni 2D (SD)
 17:40Jumanji: Ďalší level 2D (SD)
 17:50Dolittle 2D (SD)
 18:10 , 20:40BAD BOYS NAVŽDY 2D (ST)
 18:20 , 20:50Richard Jewell 2D (ST)
 18:30Šťastný nový rok 2D (OV)
 20:10Králiček Jojo 2D (ST)
 20:20Na nože 2D (ST)
 21:00Pod vodou 2D (ČT)
05.02.20 St19:30Trubadúr
 20:30Sviňa 2D (OV)