Období od:
 
Období do:
 
Místo:
Název zařízení:
Druh zařízení:
Název akce:
Zobrazení dle:
   
SR - Žilinský kraj - Liptovský Mikuláš
Golden Apple CINEMA
06. 12. 19 Pá15:45 , 17:00Ľadové kráľovstvo 2
 16:00Ženská na vrchole
 18:00 , 20:00Šťastný nový rok
 18:15Jumanji: Ďalší level PREDPREMIÉRA
 19:15Last Christmas
 20:45Le Mans ?66
 21:15Sexi Jexi
07. 12. 19 So11:00Ovečka Shaun vo filme: Farmageddon
 11:15 , 13:30 , 15:45 , 17:00Ľadové kráľovstvo 2
 11:30 , 18:15 , 20:15Šťastný nový rok
 13:00Rodina Addamsovcov
 13:45Valhala: Ríša bohov
 15:00Snežný chlapec
 16:00Ženská na vrchole
 18:55Čarovná flauta
 19:15Last Christmas
 21:15Sexi Jexi
 21:20Le Mans ?66
08. 12. 19 Ne11:00Ovečka Shaun vo filme: Farmageddon
 11:15 , 13:30 , 15:45 , 17:00Ľadové kráľovstvo 2
 11:30 , 18:00 , 20:00Šťastný nový rok
 13:00Rodina Addamsovcov
 13:45Valhala: Ríša bohov
 15:00Snežný chlapec
 16:00Ženská na vrchole
 18:15Výnimoční
 19:15Last Christmas
 20:30Le Mans ?66
 21:15Sexi Jexi
09. 12. 19 Po15:00Snežný chlapec
 15:45 , 17:00Ľadové kráľovstvo 2
 16:00Ženská na vrchole
 18:00 , 20:00Šťastný nový rok
 18:15Výnimoční
 19:15Last Christmas
 20:30Le Mans ?66
 21:15Appka
10. 12. 19 Út15:00Snežný chlapec
 15:45 , 17:00Ľadové kráľovstvo 2
 16:00Ženská na vrchole
 18:00 , 20:00Šťastný nový rok
 18:15Výnimoční
 19:15Last Christmas
 20:30Le Mans ?66
 21:15Appka
11. 12. 19 St15:00Snežný chlapec
 15:45 , 17:00Ľadové kráľovstvo 2
 16:00Ženská na vrchole
 18:00 , 20:00Šťastný nový rok
 18:15Výnimoční
 19:15Last Christmas
 20:30Le Mans ?66
 21:15Appka
18. 12. 19 St19:15Star Wars: Vzostup Skywalkera - Predpremiéra(tit.)
 20:30Star Wars: Vzostup Skywalkera - Predpremiéra(dab.)
19. 12. 19 Čt16:00Star Wars: Vzostup Skywalkera 3D (dab.)
 20:00Star Wars: Vzostup Skywalkera (tit.)
 20:45Star Wars: Vzostup Skywalkera (dab.)
20. 12. 19 Pá14:30Cez prsty (FKS)
 16:00Star Wars: Vzostup Skywalkera 3D (dab.)
 20:00Star Wars: Vzostup Skywalkera (tit.)
 20:45Star Wars: Vzostup Skywalkera (dab.)
21. 12. 19 So16:00Star Wars: Vzostup Skywalkera 3D (dab.)
 20:00Star Wars: Vzostup Skywalkera (tit.)
 20:45Star Wars: Vzostup Skywalkera (dab.)
22. 12. 19 Ne15:45Luskáčik
 16:00Star Wars: Vzostup Skywalkera 3D (dab.)
 20:00Star Wars: Vzostup Skywalkera (tit.)
 20:45Star Wars: Vzostup Skywalkera (dab.)
23. 12. 19 Po16:00Star Wars: Vzostup Skywalkera 3D (dab.)
 20:00Star Wars: Vzostup Skywalkera (tit.)
 20:45Star Wars: Vzostup Skywalkera (dab.)
25. 12. 19 St16:00Star Wars: Vzostup Skywalkera 3D (dab.)
 20:00Star Wars: Vzostup Skywalkera (tit.)
 20:45Star Wars: Vzostup Skywalkera (dab.)
29. 12. 19 Ne18:00Plácido Domingo: Slávnostný večer 50. výročie
11. 01. 20 So18:55Wozzeck
15. 01. 20 St18:00Príliš osobná známosť - Babská jazda
19. 01. 20 Ne15:45Raymonda
25. 01. 20 So18:55Manon
01. 02. 20 So18:55Porgy a Bess
23. 02. 20 Ne15:45Giselle
29. 02. 20 So18:55Agrippina
14. 03. 20 So17:55Bludný Holanďan
29. 03. 20 Ne15:45Romeo a Júlia
11. 04. 20 So18:55Tosca
26. 04. 20 Ne15:45Labutie jazero
09. 05. 20 So18:55Maria Stuarda
24. 05. 20 Ne15:45Drahokamy