Obdobie od:
 
Obdobie do:
 
Miesto:
Názov zariadenia:
Druh zariadenia:
Názov akcie:
Zobrazenie podľa:
   
SR - Žilinský kraj - Liptovský Mikuláš
Golden Apple CINEMA
22.01.20 St15:30Ľadové kráľovstvo 2
 15:45Jumanji: Ďalší level
 16:00Dolittle
 17:45Špindl 2
 18:00 , 20:15Príliš osobná známosť
 18:30Šťastný nový rok
 20:00Bad Boys navždy - Chlapská jazda
 20:30Pod vodou
23.01.20 Št15:00Medvedíci Boonie: Cesta do praveku
 15:30Ľadové kráľovstvo 2
 15:45Dolittle
 17:00Šťastný nový rok
 17:30Richard Jewell
 18:00 , 20:15Príliš osobná známosť
 19:00Králiček Jojo
 20:00Bad Boys navždy
 21:15Pod vodou
24.01.20 Pi14:30Casino.$k (FKS)
 15:00Medvedíci Boonie: Cesta do praveku
 15:45Dolittle
 17:00Šťastný nový rok
 17:30Richard Jewell
 18:00 , 20:15Príliš osobná známosť
 19:00Králiček Jojo
 20:00Bad Boys navždy
 21:15Pod vodou
25.01.20 So11:00Veľké želanie
 11:05 , 15:30Ľadové kráľovstvo 2
 11:15 , 15:45Dolittle
 13:00Maskovaní špióni
 13:15Zakliate pierko
 13:20Jumanji: Ďalší level
 15:00Medvedíci Boonie: Cesta do praveku
 17:00Šťastný nový rok
 18:00 , 20:15Príliš osobná známosť
 18:55Manon
 19:00Králiček Jojo
 21:15Bad Boys navždy
26.01.20 Ne11:00Veľké želanie
 11:05 , 15:30Ľadové kráľovstvo 2
 11:15 , 15:45Dolittle
 13:00Maskovaní špióni
 13:20Jumanji: Ďalší level
 13:45Labková patrola: Pripravení pomáhať a zachraňovať!
 15:00Medvedíci Boonie: Cesta do praveku
 17:00Šťastný nový rok
 17:30Richard Jewell
 18:00 , 20:15Príliš osobná známosť
 19:00Králiček Jojo
 20:00Bad Boys navždy
 21:15Pod vodou
27.01.20 Po15:00Medvedíci Boonie: Cesta do praveku
 15:30Ľadové kráľovstvo 2
 15:45Dolittle
 17:00Šťastný nový rok
 17:30Richard Jewell
 18:00 , 20:15Príliš osobná známosť
 19:00Králiček Jojo
 20:00Bad Boys navždy
 21:15Pod vodou
28.01.20 Ut15:00Medvedíci Boonie: Cesta do praveku
 15:30Ľadové kráľovstvo 2
 15:45Dolittle
 17:00Šťastný nový rok
 17:30Richard Jewell
 18:00 , 20:15Príliš osobná známosť
 19:00Králiček Jojo
 20:00Bad Boys navždy
 21:15Pod vodou
29.01.20 St15:00Medvedíci Boonie: Cesta do praveku
 15:30Ľadové kráľovstvo 2
 15:45Dolittle
 17:00Šťastný nový rok
 17:30Richard Jewell
 18:00 , 20:15Príliš osobná známosť
 19:00Králiček Jojo
 20:00Bad Boys navždy
 21:15Pod vodou
01.02.20 So18:55Porgy a Bess
05.02.20 St19:00Sviňa - Predpremiéra
06.02.20 Št20:00Sviňa
07.02.20 Pi14:30Posledná aristokratka (FKS)
21.02.20 Pi14:30Rozprestri krídla (FKS)
23.02.20 Ne15:45Giselle
29.02.20 So18:55Agrippina
06.03.20 Pi14:30Amnestie (FKS)
14.03.20 So17:55Bludný Holanďan
20.03.20 Pi14:30Ženská na vrchole (FKS)
29.03.20 Ne15:45Romeo a Júlia
03.04.20 Pi14:30Vlastníci (FKS)
11.04.20 So18:55Tosca
17.04.20 Pi14:30Šťastný nový rok (FKS)
26.04.20 Ne15:45Labutie jazero
09.05.20 So18:55Maria Stuarda
24.05.20 Ne15:45Drahokamy