Období od:
 
Období do:
 
Místo:
Název zařízení:
Druh zařízení:
Název akce:
Zobrazení dle:
   
SR - Košický kraj - Košice
CINEMAX KOŠICE
23. 01. 20 Čt15:00Dolittle 3D (SD)
 15:10Star Wars: Vzostup Skywalkera 2D (SD)
 15:30Ľadové kráľovstvo II 2D (SD)
 15:40 , 16:10 , 17:20 , 18:00 , 19:40 , 20:30Príliš osobná známosť 2D (SD)
 15:40Medvedíci Boonie: Cesta do praveku 2D (SD)
 15:50Maskovaní špióni 2D (SD)
 17:40Jumanji: Ďalší level 2D (SD)
 17:50Dolittle 2D (SD)
 18:10 , 20:40BAD BOYS NAVŽDY 2D (ST)
 18:20 , 20:50Richard Jewell 2D (ST)
 18:30Šťastný nový rok 2D (OV)
 20:10Králiček Jojo 2D (ST)
 20:20Na nože 2D (ST)
 21:00Pod vodou 2D (ČT)
24. 01. 20 Pá15:00Dolittle 3D (SD)
 15:10Star Wars: Vzostup Skywalkera 2D (SD)
 15:30Ľadové kráľovstvo II 2D (SD)
 15:40 , 16:10 , 17:20 , 18:00 , 19:40 , 20:30Príliš osobná známosť 2D (SD)
 15:40Medvedíci Boonie: Cesta do praveku 2D (SD)
 15:50Maskovaní špióni 2D (SD)
 17:40Jumanji: Ďalší level 2D (SD)
 17:50 , 18:10 , 20:40BAD BOYS NAVŽDY 2D (ST)
 18:20Dolittle 2D (SD)
 18:30Šťastný nový rok 2D (OV)
 20:20Na nože 2D (ST)
 20:25Králiček Jojo 2D (ST)
 20:50Richard Jewell 2D (ST)
 21:00Pod vodou 2D (ČT)
25. 01. 20 So13:00 , 15:40Medvedíci Boonie: Cesta do praveku 2D (SD)
 13:10Veľké želanie 2D (SD)
 13:15Špindl 2 2D (OV)
 13:20 , 15:40 , 16:10 , 17:20 , 18:00 , 19:40 , 20:30Príliš osobná známosť 2D (SD)
 13:30 , 15:30Ľadové kráľovstvo II 2D (SD)
 13:40Labková patrola: Pripravení pomáhať a zachraňovať!
 13:50 , 18:20Dolittle 2D (SD)
 15:00Dolittle 3D (SD)
 15:35 , 17:50 , 18:10 , 20:40BAD BOYS NAVŽDY 2D (ST)
 15:50Maskovaní špióni 2D (SD)
 17:40Jumanji: Ďalší level 2D (SD)
 18:30Šťastný nový rok 2D (OV)
 20:20Na nože 2D (ST)
 20:25Králiček Jojo 2D (ST)
 20:50Richard Jewell 2D (ST)
 21:00Pod vodou 2D (ČT)
26. 01. 20 Ne13:00 , 15:40Medvedíci Boonie: Cesta do praveku 2D (SD)
 13:10Veľké želanie 2D (SD)
 13:15Špindl 2 2D (OV)
 13:20 , 15:40 , 16:10 , 17:20 , 18:00 , 19:40 , 20:30Príliš osobná známosť 2D (SD)
 13:30 , 15:30Ľadové kráľovstvo II 2D (SD)
 13:40Labková patrola: Pripravení pomáhať a zachraňovať!
 13:50 , 18:20Dolittle 2D (SD)
 15:00Dolittle 3D (SD)
 15:35 , 17:50 , 18:10 , 20:40BAD BOYS NAVŽDY 2D (ST)
 15:50Maskovaní špióni 2D (SD)
 17:40Jumanji: Ďalší level 2D (SD)
 18:30Šťastný nový rok 2D (OV)
 20:20Na nože 2D (ST)
 20:25Králiček Jojo 2D (ST)
 20:50Richard Jewell 2D (ST)
 21:00Pod vodou 2D (ČT)
27. 01. 20 Po15:00Dolittle 3D (SD)
 15:10Star Wars: Vzostup Skywalkera 2D (SD)
 15:30Ľadové kráľovstvo II 2D (SD)
 15:40 , 16:10 , 17:20 , 18:00 , 19:40 , 20:30Príliš osobná známosť 2D (SD)
 15:40Medvedíci Boonie: Cesta do praveku 2D (SD)
 15:50Maskovaní špióni 2D (SD)
 17:40Jumanji: Ďalší level 2D (SD)
 17:50 , 18:10 , 20:40BAD BOYS NAVŽDY 2D (ST)
 18:20Dolittle 2D (SD)
 18:30Šťastný nový rok 2D (OV)
 20:20Na nože 2D (ST)
 20:25Králiček Jojo 2D (ST)
 20:50Richard Jewell 2D (ST)
 21:00Pod vodou 2D (ČT)
28. 01. 20 Út15:00Dolittle 3D (SD)
 15:10Star Wars: Vzostup Skywalkera 2D (SD)
 15:30Ľadové kráľovstvo II 2D (SD)
 15:40 , 16:10 , 17:20 , 18:00 , 19:40 , 20:30Príliš osobná známosť 2D (SD)
 15:40Medvedíci Boonie: Cesta do praveku 2D (SD)
 15:50Maskovaní špióni 2D (SD)
 17:40Jumanji: Ďalší level 2D (SD)
 17:50 , 18:10 , 20:40BAD BOYS NAVŽDY 2D (ST)
 18:20Dolittle 2D (SD)
 18:30Šťastný nový rok 2D (OV)
 20:20Prvý zradca 2D (ČT)
 20:25Králiček Jojo 2D (ST)
 20:50Richard Jewell 2D (ST)
 21:00Pod vodou 2D (ČT)
29. 01. 20 St15:00Dolittle 3D (SD)
 15:10Star Wars: Vzostup Skywalkera 2D (SD)
 15:30Ľadové kráľovstvo II 2D (SD)
 15:40 , 16:10 , 17:20 , 18:00 , 19:40 , 20:30Príliš osobná známosť 2D (SD)
 15:40Medvedíci Boonie: Cesta do praveku 2D (SD)
 15:50Maskovaní špióni 2D (SD)
 17:40Jumanji: Ďalší level 2D (SD)
 17:50 , 18:10 , 20:40BAD BOYS NAVŽDY 2D (ST)
 18:20Dolittle 2D (SD)
 18:30Šťastný nový rok 2D (OV)
 20:20Na nože 2D (ST)
 20:25Králiček Jojo 2D (ST)
 20:50Richard Jewell 2D (ST)
 21:00Pod vodou 2D (ČT)
05. 02. 20 St19:30Trubadúr
 20:30Sviňa 2D (OV)