Období od:
 
Období do:
 
Místo:
Název zařízení:
Druh zařízení:
Název akce:
Zobrazení dle:
   
SR - Bratislavský kraj - Bratislava
CINEMAX BORY BRATISLAVA
24. 01. 20 Pá19:20 , 20:50Príliš osobná známosť 2D (SD)
 19:50Prvý zradca 2D (ČT)
 20:10Šťastný nový rok 2D (OV)
 20:15 , 21:20Richard Jewell 2D (ST)
 20:20Králiček Jojo 2D (ST)
 20:30 , 21:50BAD BOYS NAVŽDY 2D (ČT)
 20:40Jumanji: Ďalší level 2D (ČT)
 21:00Na nože 2D (ST)
 21:10Pod vodou 2D (ČT)
 21:30BAD BOYS NAVŽDY IMAX 2D (ČT)
25. 01. 20 So11:00 , 15:20 , 16:10 , 18:20Dolittle 2D (SD)
 11:20 , 12:00 , 14:10 , 15:00Medvedíci Boonie: Cesta do praveku 2D (SD)
 11:30 , 17:00Star Wars: Vzostup Skywalkera 2D (SD)
 11:40 , 14:00Maskovaní špióni 2D (SD)
 11:50 , 13:50TROLL: Príbeh o chvoste 2D (SD)
 12:10 , 13:20 , 15:40 , 16:20 , 17:00 , 18:00 , 19:20 , 21:00Príliš osobná známosť 2D (SD)
 12:40 , 17:50Jumanji: Ďalší level 2D (SD)
 13:00Dolittle 3D (SD)
 13:10 , 16:00Ľadové kráľovstvo II 2D (SD)
 13:20Labková patrola: Pripravení pomáhať a zachraňovať!
 13:30 , 15:30Veľké želanie 2D (SD)
 14:00 , 16:30 , 19:00 , 21:30BAD BOYS NAVŽDY IMAX 2D (ČT)
 14:30 , 20:30 , 21:50BAD BOYS NAVŽDY 2D (ČT)
 14:40 , 18:10 , 20:20Králiček Jojo 2D (ST)
 15:10Jumanji: Ďalší level 3D (SD)
 15:30 , 17:40 , 18:30BAD BOYS NAVŽDY 2D (ST)
 17:10 , 19:10 , 20:10Šťastný nový rok 2D (OV)
 17:30Špindl 2 2D (OV)
 18:40 , 21:00Na nože 2D (ST)
 19:50Prvý zradca 2D (ČT)
 20:15 , 21:20Richard Jewell 2D (ST)
 20:40Jumanji: Ďalší level 2D (ČT)
 21:10Pod vodou 2D (ČT)
26. 01. 20 Ne11:00 , 15:20 , 16:10 , 18:20Dolittle 2D (SD)
 11:20 , 12:00 , 14:10 , 15:00Medvedíci Boonie: Cesta do praveku 2D (SD)
 11:25 , 17:50Jumanji: Ďalší level 2D (SD)
 11:30 , 17:00Star Wars: Vzostup Skywalkera 2D (SD)
 11:40 , 14:00Maskovaní špióni 2D (SD)
 11:50 , 13:50TROLL: Príbeh o chvoste 2D (SD)
 12:10 , 16:20 , 17:00 , 18:00 , 19:20 , 21:00Príliš osobná známosť 2D (SD)
 13:00Dolittle 3D (SD)
 13:10 , 16:00Ľadové kráľovstvo II 2D (SD)
 13:20Labková patrola: Pripravení pomáhať a zachraňovať!
 13:30 , 15:30Veľké želanie 2D (SD)
 14:00 , 16:30 , 19:00 , 21:30BAD BOYS NAVŽDY IMAX 2D (ČT)
 14:30 , 20:30 , 21:50BAD BOYS NAVŽDY 2D (ČT)
 14:40 , 18:10 , 20:20Králiček Jojo 2D (ST)
 15:30 , 17:40 , 18:30BAD BOYS NAVŽDY 2D (ST)
 17:10 , 19:10 , 20:10Šťastný nový rok 2D (OV)
 17:30Špindl 2 2D (OV)
 18:40 , 21:00Na nože 2D (ST)
 19:50Prvý zradca 2D (ČT)
 20:15 , 21:20Richard Jewell 2D (ST)
 20:40Jumanji: Ďalší level 2D (ČT)
 21:10Pod vodou 2D (ČT)
27. 01. 20 Po14:00 , 16:30 , 19:00 , 21:30BAD BOYS NAVŽDY IMAX 2D (ČT)
 14:00Maskovaní špióni 2D (SD)
 14:10 , 15:00Medvedíci Boonie: Cesta do praveku 2D (SD)
 14:30 , 20:30 , 21:50BAD BOYS NAVŽDY 2D (ČT)
 14:40 , 18:10 , 20:20Králiček Jojo 2D (ST)
 15:10Jumanji: Ďalší level 3D (SD)
 15:20 , 16:10 , 18:20Dolittle 2D (SD)
 15:30Veľké želanie 2D (SD)
 15:30 , 17:40 , 18:30BAD BOYS NAVŽDY 2D (ST)
 15:40 , 16:20 , 17:00 , 18:00 , 19:20 , 21:00Príliš osobná známosť 2D (SD)
 16:00Ľadové kráľovstvo II 2D (SD)
 17:00Star Wars: Vzostup Skywalkera 2D (SD)
 17:10 , 19:10 , 20:10Šťastný nový rok 2D (OV)
 17:30Špindl 2 2D (OV)
 17:50Jumanji: Ďalší level 2D (SD)
 18:40 , 21:00Na nože 2D (ST)
 19:50Prvý zradca 2D (ČT)
 20:15 , 21:20Richard Jewell 2D (ST)
 20:40Jumanji: Ďalší level 2D (ČT)
 21:10Pod vodou 2D (ČT)
28. 01. 20 Út14:00 , 16:30 , 19:00 , 21:30BAD BOYS NAVŽDY IMAX 2D (ČT)
 14:00Maskovaní špióni 2D (SD)
 14:10 , 15:00Medvedíci Boonie: Cesta do praveku 2D (SD)
 14:30 , 21:50BAD BOYS NAVŽDY 2D (ČT)
 14:40 , 18:10 , 20:10 , 21:30Králiček Jojo 2D (ST)
 15:10Jumanji: Ďalší level 3D (SD)
 15:20 , 16:10 , 18:20Dolittle 2D (SD)
 15:30Veľké želanie 2D (SD)
 15:30 , 17:40 , 18:30BAD BOYS NAVŽDY 2D (ST)
 15:40 , 16:20 , 17:00 , 18:40 , 19:20 , 21:00 , 21:20Príliš osobná známosť 2D (SD)
 16:00Ľadové kráľovstvo II 2D (SD)
 17:00Star Wars: Vzostup Skywalkera 2D (SD)
 17:10 , 19:10Šťastný nový rok 2D (OV)
 17:30Špindl 2 2D (OV)
 19:50Prvý zradca 2D (ČT)
 20:15 , 21:20Richard Jewell 2D (ST)
 20:40Jumanji: Ďalší level 2D (ČT)
 21:00Na nože 2D (ST)
 21:10Pod vodou 2D (ČT)
29. 01. 20 St14:00 , 16:30 , 19:00 , 21:30BAD BOYS NAVŽDY IMAX 2D (ČT)
 14:00Maskovaní špióni 2D (SD)
 14:10 , 15:00Medvedíci Boonie: Cesta do praveku 2D (SD)
 14:30 , 21:50BAD BOYS NAVŽDY 2D (ČT)
 14:40 , 18:10 , 20:20Králiček Jojo 2D (ST)
 15:10Jumanji: Ďalší level 3D (SD)
 15:20 , 16:10 , 18:20Dolittle 2D (SD)
 15:30 , 17:40 , 18:30BAD BOYS NAVŽDY 2D (ST)
 15:30Veľké želanie 2D (SD)
 15:40 , 16:20 , 17:30 , 18:40 , 19:50 , 21:00 , 21:20Príliš osobná známosť 2D (SD)
 16:00Ľadové kráľovstvo II 2D (SD)
 17:10 , 19:10 , 21:00Šťastný nový rok 2D (OV)
 17:50Jumanji: Ďalší level 2D (SD)
 20:15 , 21:20Richard Jewell 2D (ST)
 20:40Jumanji: Ďalší level 2D (ČT)
 21:00Na nože 2D (ST)
 21:10Pod vodou 2D (ČT)
30. 01. 20 Čt18:30Attila 2D (OV)
31. 01. 20 Pá18:30Attila 2D (OV)
01. 02. 20 So18:30Attila 2D (OV)
02. 02. 20 Ne18:30Attila 2D (OV)
03. 02. 20 Po18:30Attila 2D (OV)
04. 02. 20 Út20:40Sviňa 2D (OV)
05. 02. 20 St18:30Attila 2D (OV)
 19:30Trubadúr
11. 02. 20 Út19:00Chlap na striedačku 2D (OV)
26. 02. 20 St19:00Romeo a Júlia