Období od:
 
Období do:
 
Místo:
Název zařízení:
Druh zařízení:
Název akce:
Zobrazení dle:
   
SR - Žilinský kraj - Žilina
CINEMAX ŽILINA
06. 12. 19 Pá15:00 , 16:10 , 17:00 , 18:00 , 18:20 , 19:00 , 20:10 , 20:30Šťastný nový rok 2D (OV)
 15:10Ženská na vrchole 2D (OV)
 15:40 , 16:00 , 16:20 , 18:30Ľadové kráľovstvo II 2D (SD)
 17:30Jumanji: Ďalší level 2D (SD)
 18:40Sexi Jexi 2D (ST)
 20:00Le Mans '66 2D (ST)
 20:40Last Christmas 2D (ST)
 20:50Valhala: Ríša bohov 2D (ČD)
 21:00Appka 2D (ST)
07. 12. 19 So13:00Rodina Addamsovcov 2D (SD)
 13:00Snežný chlapec 2D (SD)
 13:20 , 13:40 , 15:40 , 16:00 , 18:30Ľadové kráľovstvo II 2D (SD)
 14:00Ľadové kráľovstvo II 3D (SD)
 14:00 , 15:00 , 16:10 , 17:00 , 18:00 , 18:20 , 19:00 , 20:10 , 20:30Šťastný nový rok 2D (OV)
 15:10Ženská na vrchole 2D (OV)
 16:30TROLL: Príbeh o chvoste 2D (SD)
 17:30Jumanji: Ďalší level 2D (SD)
 18:40Sexi Jexi 2D (ST)
 20:00Le Mans '66 2D (ST)
 20:40Last Christmas 2D (ST)
 20:50Valhala: Ríša bohov 2D (ČD)
 21:00Appka 2D (ST)
08. 12. 19 Ne13:00Ľadové kráľovstvo II 3D (SD)
 13:20 , 15:40 , 16:30 , 18:30Ľadové kráľovstvo II 2D (SD)
 14:00 , 14:10 , 16:10 , 18:00 , 18:20 , 19:00 , 20:10 , 20:30Šťastný nový rok 2D (OV)
 15:30Ovečka Shaun vo filme: Farmageddon 2D (OV)
 17:30Jumanji: Ďalší level 2D (SD)
 18:40Sexi Jexi 2D (ST)
 20:00Ženská na vrchole 2D (OV)
 20:40Last Christmas 2D (ST)
 20:50Valhala: Ríša bohov 2D (ČD)
 21:00Appka 2D (ST)
09. 12. 19 Po15:00 , 16:10 , 17:00 , 18:00 , 18:20 , 19:00 , 20:10 , 20:30Šťastný nový rok 2D (OV)
 15:20 , 20:40Last Christmas 2D (ST)
 15:40 , 16:00 , 16:20 , 18:30Ľadové kráľovstvo II 2D (SD)
 17:30Ženská na vrchole 2D (OV)
 18:40Sexi Jexi 2D (ST)
 20:00Le Mans '66 2D (ST)
 20:50Valhala: Ríša bohov 2D (ČD)
 21:00Appka 2D (ST)
10. 12. 19 Út15:00 , 16:10 , 17:00 , 18:00 , 18:20 , 19:00 , 20:10 , 20:30Šťastný nový rok 2D (OV)
 15:20 , 20:40Last Christmas 2D (ST)
 15:40 , 16:00 , 16:20 , 18:30Ľadové kráľovstvo II 2D (SD)
 17:30Ženská na vrchole 2D (OV)
 18:40Sexi Jexi 2D (ST)
 20:00Parazit 2D (ČT)
 20:50Valhala: Ríša bohov 2D (ČD)
 21:00Appka 2D (ST)
11. 12. 19 St15:00 , 16:10 , 17:00 , 18:00 , 18:20 , 19:00 , 20:10 , 20:30Šťastný nový rok 2D (OV)
 15:20 , 20:40Last Christmas 2D (ST)
 15:40 , 16:00 , 16:20 , 18:30Ľadové kráľovstvo II 2D (SD)
 17:30Ženská na vrchole 2D (OV)
 18:40Sexi Jexi 2D (ST)
 19:50Jumanji: Ďalší level 2D (ČT)
 20:50Valhala: Ríša bohov 2D (ČD)
 21:00Appka 2D (ST)
18. 12. 19 St19:30 , 20:20Star Wars: Vzostup Skywalkera 2D (ST)
 19:30Luskáčik
 20:00Star Wars: Vzostup Skywalkera 3D (SD)
19. 12. 19 Čt16:30Star Wars: Vzostup Skywalkera 3D (ST)
 17:20Star Wars: Vzostup Skywalkera 2D (SD)
 19:40Star Wars: Vzostup Skywalkera 3D (SD)
 20:10 , 20:30Star Wars: Vzostup Skywalkera 2D (ST)
20. 12. 19 Pá16:30Star Wars: Vzostup Skywalkera 3D (ST)
 17:20Star Wars: Vzostup Skywalkera 2D (SD)
 19:40Star Wars: Vzostup Skywalkera 3D (SD)
 20:10 , 20:30Star Wars: Vzostup Skywalkera 2D (ST)
21. 12. 19 So16:30Star Wars: Vzostup Skywalkera 3D (ST)
 17:20Star Wars: Vzostup Skywalkera 2D (SD)
 19:40Star Wars: Vzostup Skywalkera 3D (SD)
 20:10 , 20:30Star Wars: Vzostup Skywalkera 2D (ST)
22. 12. 19 Ne16:30Star Wars: Vzostup Skywalkera 3D (ST)
 17:20Star Wars: Vzostup Skywalkera 2D (SD)
 19:40Star Wars: Vzostup Skywalkera 3D (SD)
 20:10 , 20:30Star Wars: Vzostup Skywalkera 2D (ST)
23. 12. 19 Po16:30Star Wars: Vzostup Skywalkera 3D (ST)
 17:20Star Wars: Vzostup Skywalkera 2D (SD)
 19:40Star Wars: Vzostup Skywalkera 3D (SD)
 20:10 , 20:30Star Wars: Vzostup Skywalkera 2D (ST)