Období od:
 
Období do:
 
Místo:
Název zařízení:
Druh zařízení:
Název akce:
Zobrazení dle:
   
ČR - Karlovarský kraj - Cheb
3D Svět Cheb
14. 12. 19 So20:00Špindl 2
15. 12. 19 Ne14:00Sněžná mela
 15:45Ledové království II
 17:45Jumanji: Další level
 20:00Špindl 2
16. 12. 19 Po17:30Jumanji: Další level - 3D
 20:00Černé Vánoce
17. 12. 19 Út17:30Jumanji: Další level - 3D
 20:00Černé Vánoce
18. 12. 19 St17:30Jumanji: Další level - 3D
 20:00Star Wars: Vzestup Skyw - Titulky
19. 12. 19 Čt15:45Pat a Mat: Kutilské trampoty
 17:10Star Wars: Vzestup Skywalkera
 20:00Star Wars: Vzestup Skywalkera - 3D
20. 12. 19 Pá15:45Pat a Mat: Kutilské trampoty
 17:10Star Wars: Vzestup Skywalkera
 20:00Star Wars: Vzestup Skywalkera - 3D
21. 12. 19 So13:30Zloba: Královna všeho zlého - 3D
 15:45Pat a Mat: Kutilské trampoty
 17:10Star Wars: Vzestup Skywalkera
 20:00Star Wars: Vzestup Skywalkera - 3D
22. 12. 19 Ne13:30Ledové království II
 15:45Pat a Mat: Kutilské trampoty
 17:10Star Wars: Vzestup Skywalkera
 20:00Star Wars: Vzestup Skywalkera - 3D
23. 12. 19 Po17:30Špindl 2
 20:00Vlastníci
24. 12. 19 Út10:00Sněžná mela
25. 12. 19 St17:30Špindl 2
 20:00Vlastníci
26. 12. 19 Čt15:50Špioni v převleku
 18:00Šťastný nový rok
 20:00Star Wars: Vzestup Skywalkera
27. 12. 19 Pá15:50Špioni v převleku
 18:00Šťastný nový rok
 20:00Star Wars: Vzestup Skywalkera
28. 12. 19 So13:30Jumanji: Další level - 3D
 15:50Špioni v převleku
 18:00Šťastný nový rok
 20:00Star Wars: Vzestup Skywalkera
29. 12. 19 Ne13:30Zloba: Královna všeho zlého
 15:50Špioni v převleku
 18:00Šťastný nový rok
 20:00Star Wars: Vzestup Skywalkera
30. 12. 19 Po14:00Addamsova rodina
 15:50Špioni v převleku
 18:00Šťastný nový rok
 20:00Star Wars: Vzestup Skywalkera
31. 12. 19 Út14:00Star Wars: Vzestup Skywalkera - 3D
01. 01. 20 St14:00Pat a Mat: Kutilské trampoty
02. 01. 20 Čt14:00Ledové království II
 16:10Zakleté pírko
 18:00Šťastný nový rok
 20:00Nenávist
03. 01. 20 Pá14:00Ledové království II
 16:10Zakleté pírko
 18:00Šťastný nový rok
 20:00Nenávist
04. 01. 20 So14:00Trollové a kouzelný les
 16:10Zakleté pírko
 18:00Šťastný nový rok
 20:00Nenávist
05. 01. 20 Ne14:00Špioni v převleku
 16:10Zakleté pírko
 18:00Šťastný nový rok
 20:00Nenávist
06. 01. 20 Po17:30Jumanji: Další level
 20:00Star Wars: Vzestup Skywalkera
07. 01. 20 Út17:30Jumanji: Další level
 20:00Star Wars: Vzestup Skywalkera
08. 01. 20 St17:30Jumanji: Další level
 20:00Star Wars: Vzestup Skywalkera
09. 01. 20 Čt16:10Zakleté pírko
 18:00Můj příběh
 20:00Na nože
10. 01. 20 Pá16:10Zakleté pírko
 18:00Můj příběh
 20:00Na nože
11. 01. 20 So14:00Ledové království II - 3D
 16:10Zakleté pírko
 18:00Můj příběh
 20:00Na nože
12. 01. 20 Ne14:00Trollové a kouzelný les
 16:10Zakleté pírko
 18:00Můj příběh
 20:00Na nože
13. 01. 20 Po17:30Cats
 20:00Pod vodou
14. 01. 20 Út17:30Cats
 20:00Pod vodou
15. 01. 20 St17:30Cats
 20:00Pod vodou
16. 01. 20 Čt16:00Dolittle
 18:10Případ mrtvého nebožtíka
 20:00Mizerové navždy
17. 01. 20 Pá16:00Dolittle
 18:10Případ mrtvého nebožtíka
 20:00Mizerové navždy
18. 01. 20 So13:30Jumanji: Další level - 3D
 16:00Dolittle
 18:10Případ mrtvého nebožtíka
 20:00Mizerové navždy
19. 01. 20 Ne14:00Zakleté pírko
 16:00Dolittle
 18:10Případ mrtvého nebožtíka
 20:00Mizerové navždy
20. 01. 20 Po17:30Karel Svoboda: Šťastná léta
 20:00Šťastný nový rok
21. 01. 20 Út17:30Karel Svoboda: Šťastná léta
 20:00Šťastný nový rok
22. 01. 20 St17:30Karel Svoboda: Šťastná léta
 20:00Šťastný nový rok
23. 01. 20 Čt15:50Ledové království II
 17:55Dolittle - 3D
 20:00Příliš osobní známost
24. 01. 20 Pá15:50Ledové království II
 17:55Dolittle - 3D
 20:00Příliš osobní známost
25. 01. 20 So14:00Trollové a kouzelný les
 15:50Ledové království II
 17:55Dolittle - 3D
 20:00Příliš osobní známost
26. 01. 20 Ne14:00Zakleté pírko
 15:50Ledové království II
 17:55Dolittle - 3D
 20:00Příliš osobní známost
27. 01. 20 Po17:30Můj příběh
 20:00Star Wars: Vzestup Skywalkera
28. 01. 20 Út17:30Můj příběh
 20:00Star Wars: Vzestup Skywalkera
29. 01. 20 St17:30Můj příběh
 20:00Star Wars: Vzestup Skywalkera
30. 01. 20 Čt16:00Tlapková patrola: Vždy ve střehu
 17:45Příliš osobní známost
 20:00Gentlemani
31. 01. 20 Pá16:00Tlapková patrola: Vždy ve střehu
 17:45Příliš osobní známost
 20:00Gentlemani
01. 02. 20 So14:00Zakleté pírko
 16:00Tlapková patrola: Vždy ve střehu
 17:45Příliš osobní známost
 20:00Gentlemani
02. 02. 20 Ne14:30Pat a Mat: Kutilské trampoty
 16:00Tlapková patrola: Vždy ve střehu
 17:45Příliš osobní známost
 20:00Gentlemani