ČR - Karlovarský kraj - Cheb
3D Svět Cheb
25. 01. 20 So14:00Trollové a kouzelný les
 15:50Ledové království II
 17:55Dolittle - 3D
 20:00Příliš osobní známost
26. 01. 20 Ne14:00Zakleté pírko
 15:50Ledové království II
 17:55Dolittle - 3D
 20:00Příliš osobní známost
27. 01. 20 Po17:30Můj příběh
 20:00Star Wars: Vzestup Skywalkera
28. 01. 20 Út17:30Můj příběh
 20:00Star Wars: Vzestup Skywalkera
29. 01. 20 St17:30Můj příběh
 20:00Star Wars: Vzestup Skywalkera
30. 01. 20 Čt16:00Tlapková patrola: Vždy ve střehu
 17:45Příliš osobní známost
 20:00Gentlemani
31. 01. 20 Pá16:00Tlapková patrola: Vždy ve střehu
 17:45Příliš osobní známost
 20:00Gentlemani
01. 02. 20 So14:00Zakleté pírko
 16:00Tlapková patrola: Vždy ve střehu
 17:45Příliš osobní známost
 20:00Gentlemani
02. 02. 20 Ne14:30Pat a Mat: Kutilské trampoty
 16:00Tlapková patrola: Vždy ve střehu
 17:45Příliš osobní známost
 20:00Gentlemani
03. 02. 20 Po17:30Malé ženy
 20:00Daria
04. 02. 20 Út17:30Malé ženy
 20:00Daria
05. 02. 20 St17:30Malé ženy
 20:00Daria
06. 02. 20 Čt15:50Cesta za živou vodou
 17:45Birds of Prey (Podivuhodná proměna
 20:00Modelář
07. 02. 20 Pá15:50Cesta za živou vodou
 17:45Birds of Prey (Podivuhodná proměna
 20:00Modelář
08. 02. 20 So14:00Tlapková patrola: Vždy ve střehu
 15:50Cesta za živou vodou
 17:45Birds of Prey (Podivuhodná proměna
 20:00Modelář
09. 02. 20 Ne13:45Dolittle
 15:50Cesta za živou vodou
 17:45Birds of Prey (Podivuhodná proměna
 20:00Modelář
10. 02. 20 Po17:30Příliš osobní známost
 20:00ATTILA
11. 02. 20 Út17:30Příliš osobní známost
 20:00ATTILA
12. 02. 20 St17:30Příliš osobní známost
 20:00ATTILA
13. 02. 20 Čt16:00Tlapková patrola: Vždy ve střehu
 17:40Chlap na střídačku
 20:00Fantasy Island
14. 02. 20 Pá16:00Tlapková patrola: Vždy ve střehu
 17:40Chlap na střídačku
 20:00Fantasy Island
15. 02. 20 So13:50Ledové království II - 3D
 16:00Tlapková patrola: Vždy ve střehu
 17:40Chlap na střídačku
 20:00Fantasy Island
16. 02. 20 Ne14:00Zakleté pírko
 16:00Tlapková patrola: Vždy ve střehu
 17:40Chlap na střídačku
 20:00Fantasy Island
17. 02. 20 Po17:30Šťastný nový rok
 20:00Modelář
18. 02. 20 Út17:30Šťastný nový rok
 20:00Modelář
19. 02. 20 St17:30Šťastný nový rok
 20:00Modelář
20. 02. 20 Čt16:00Ježek Sonic
 18:00Chlap na střídačku
 20:00Judy
21. 02. 20 Pá16:00Ježek Sonic
 18:00Chlap na střídačku
 20:00Judy
22. 02. 20 So14:00Tlapková patrola: Vždy ve střehu
 16:00Ježek Sonic
 18:00Chlap na střídačku
 20:00Judy
23. 02. 20 Ne14:00Mosley
 16:00Ježek Sonic
 18:00Chlap na střídačku
 20:00Judy
24. 02. 20 Po16:00Cesta za živou vodou
 18:00Chlap na střídačku
 20:00Sviňa
25. 02. 20 Út16:00Cesta za živou vodou
 18:00Chlap na střídačku
 20:00Sviňa
26. 02. 20 St16:00Cesta za živou vodou
 18:00Chlap na střídačku
 20:00Sviňa
27. 02. 20 Čt16:00Ledové království II
 18:00V síti
 20:001917
28. 02. 20 Pá16:00Ledové království II
 18:00V síti
 20:001917
29. 02. 20 So14:00Ježek Sonic
 16:00Ledové království II
 18:00V síti
 20:001917
01. 03. 20 Ne14:00Tlapková patrola: Vždy ve střehu
 16:00Ledové království II
 18:00V síti
 20:001917