Období od:
 
Období do:
 
Místo:
Název zařízení:
Druh zařízení:
Název akce:
Zobrazení dle:
   
SR - Prešovský kraj - Prešov
CINEMAX PREŠOV
23. 10. 19 St15:10Vládkyňa zla 2 2D (SD)
 15:30 , 18:00 , 20:40JOKER 2D (ST)
 15:50Casino.$k 2D (OV)
 16:10Ovečka Shaun vo filme: Farmageddon 2D (OV)
 16:30Pán Maznáčik 2D (SD)
 17:50Vládkyňa zla 2 3D (SD)
 18:10 , 20:30Zlatokopky 2D (ST)
 18:20 , 21:00Blíženec 2D (ST)
 18:40Pražské orgie 2D (ČD)
 20:20Vládkyňa zla 2 2D (ST)
 20:50Zombieland: Rana istoty 2D (ST)
24. 10. 19 Čt15:10Vládkyňa zla 2 3D (SD)
 15:40Snežný chlapec 2D (SD)
 15:50 , 18:10Rozprestri krídla 2D (SD)
 16:20Ovečka Shaun vo filme: Farmageddon 2D (OV)
 16:30Snežný chlapec 3D (SD)
 17:50Vládkyňa zla 2 2D (SD)
 18:00 , 20:40JOKER 2D (ST)
 18:30 , 20:20Zombieland: Rana istoty 2D (ST)
 18:40Posledná aristokratka 2D (OV)
 20:30Vládkyňa zla 2 2D (ST)
 20:50Blíženec 2D (ST)
 21:00Zlatokopky 2D (ST)
25. 10. 19 Pá15:10Vládkyňa zla 2 3D (SD)
 15:40Snežný chlapec 2D (SD)
 15:50 , 18:10Rozprestri krídla 2D (SD)
 16:20Ovečka Shaun vo filme: Farmageddon 2D (OV)
 16:30Snežný chlapec 3D (SD)
 17:50Vládkyňa zla 2 2D (SD)
 18:00 , 20:40JOKER 2D (ST)
 18:30 , 20:20Zombieland: Rana istoty 2D (ST)
 18:40Posledná aristokratka 2D (OV)
 20:30Vládkyňa zla 2 2D (ST)
 20:50Blíženec 2D (ST)
 21:00Zlatokopky 2D (ST)
26. 10. 19 So13:10 , 16:20Ovečka Shaun vo filme: Farmageddon 2D (OV)
 13:20 , 15:40Snežný chlapec 2D (SD)
 13:40Angry birds vo filme 2 2D (SD)
 14:20Pán Maznáčik 2D (MD)
 14:30Rodina Addamsovcov 2D (SD)
 15:10Vládkyňa zla 2 3D (SD)
 15:50 , 18:10Rozprestri krídla 2D (SD)
 16:30Snežný chlapec 3D (SD)
 18:00Vládkyňa zla 2 2D (SD)
 18:00Amnestie 2D (OV)
 18:30 , 20:50Zombieland: Rana istoty 2D (ST)
 18:40Posledná aristokratka 2D (OV)
 20:30Vládkyňa zla 2 2D (ST)
 20:40JOKER 2D (ST)
 21:00Zlatokopky 2D (ST)
27. 10. 19 Ne13:10 , 16:20Ovečka Shaun vo filme: Farmageddon 2D (OV)
 13:20 , 15:40Snežný chlapec 2D (SD)
 13:40Angry birds vo filme 2 2D (SD)
 14:20Pán Maznáčik 2D (MD)
 14:30Rodina Addamsovcov 2D (SD)
 15:10Vládkyňa zla 2 3D (SD)
 15:50 , 18:10Rozprestri krídla 2D (SD)
 16:30Snežný chlapec 3D (SD)
 17:50Vládkyňa zla 2 2D (SD)
 18:00 , 20:40JOKER 2D (ST)
 18:30 , 20:20Zombieland: Rana istoty 2D (ST)
 18:40Posledná aristokratka 2D (OV)
 20:30Vládkyňa zla 2 2D (ST)
 20:50Blíženec 2D (ST)
 21:00Zlatokopky 2D (ST)
28. 10. 19 Po15:10Vládkyňa zla 2 3D (SD)
 15:40Snežný chlapec 2D (SD)
 15:50 , 18:10Rozprestri krídla 2D (SD)
 16:20Ovečka Shaun vo filme: Farmageddon 2D (OV)
 16:30Snežný chlapec 3D (SD)
 17:50Vládkyňa zla 2 2D (SD)
 18:00 , 20:40JOKER 2D (ST)
 18:30 , 20:20Zombieland: Rana istoty 2D (ST)
 18:40Posledná aristokratka 2D (OV)
 20:30Vládkyňa zla 2 2D (ST)
 20:50Blíženec 2D (ST)
 21:00Zlatokopky 2D (ST)
29. 10. 19 Út15:10Vládkyňa zla 2 3D (SD)
 15:20Rozprestri krídla 2D (SD)
 15:40Snežný chlapec 2D (SD)
 16:20Ovečka Shaun vo filme: Farmageddon 2D (OV)
 16:30Snežný chlapec 3D (SD)
 17:40Stehlík 2D (ST)
 17:50Vládkyňa zla 2 2D (SD)
 18:00 , 20:40JOKER 2D (ST)
 18:30 , 20:20Zombieland: Rana istoty 2D (ST)
 18:40Posledná aristokratka 2D (OV)
 20:45Vládkyňa zla 2 2D (ST)
 20:50Blíženec 2D (ST)
 21:00Zlatokopky 2D (ST)
30. 10. 19 St13:10 , 16:20Ovečka Shaun vo filme: Farmageddon 2D (OV)
 13:20 , 15:40Snežný chlapec 2D (SD)
 13:40Angry birds vo filme 2 2D (SD)
 14:10 , 16:30Snežný chlapec 3D (SD)
 14:20Pán Maznáčik 2D (SD)
 15:10Vládkyňa zla 2 3D (SD)
 15:50Rozprestri krídla 2D (SD)
 17:50Vládkyňa zla 2 2D (SD)
 18:00 , 20:40JOKER 2D (ST)
 18:30 , 20:50Zombieland: Rana istoty 2D (ST)
 18:40Posledná aristokratka 2D (OV)
 19:00Miles Davis: Birth of the Cool
 20:20Terminátor: Temný osud 2D (ST)
 21:00Zlatokopky 2D (ST)
31. 10. 19 Čt20:30TO KAPITOLA 2 2D (ST)
01. 11. 19 Pá20:30Annabelle 3: Návrat 2D (ST)
02. 11. 19 So20:30Kliatba kvíliacej ženy 2D (ST)
05. 11. 19 Út18:00Ženská na vrchole 2D (OV)
06. 11. 19 St20:00Slayer: The Repentless Killogy
21. 11. 19 Čt20:00Depeche Mode: Spirits in the Forest
18. 12. 19 St19:30Star Wars: Vzostup Skywalkera 2D (ST)
 20:00Star Wars: Vzostup Skywalkera 3D (SD)
19. 12. 19 Čt16:30Star Wars: Vzostup Skywalkera 3D (ST)
 17:20Star Wars: Vzostup Skywalkera 2D (SD)
 19:40Star Wars: Vzostup Skywalkera 3D (SD)
 20:30Star Wars: Vzostup Skywalkera 2D (ST)
20. 12. 19 Pá16:30Star Wars: Vzostup Skywalkera 3D (ST)
 17:20Star Wars: Vzostup Skywalkera 2D (SD)
 19:40Star Wars: Vzostup Skywalkera 3D (SD)
 20:30Star Wars: Vzostup Skywalkera 2D (ST)
21. 12. 19 So16:30Star Wars: Vzostup Skywalkera 3D (ST)
 17:20Star Wars: Vzostup Skywalkera 2D (SD)
 19:40Star Wars: Vzostup Skywalkera 3D (SD)
 20:30Star Wars: Vzostup Skywalkera 2D (ST)
22. 12. 19 Ne16:30Star Wars: Vzostup Skywalkera 3D (ST)
 17:20Star Wars: Vzostup Skywalkera 2D (SD)
 19:40Star Wars: Vzostup Skywalkera 3D (SD)
 20:30Star Wars: Vzostup Skywalkera 2D (ST)
23. 12. 19 Po16:30Star Wars: Vzostup Skywalkera 3D (ST)
 17:20Star Wars: Vzostup Skywalkera 2D (SD)
 19:40Star Wars: Vzostup Skywalkera 3D (SD)
 20:30Star Wars: Vzostup Skywalkera 2D (ST)