Období od:
 
Období do:
 
Místo:
Název zařízení:
Druh zařízení:
Název akce:
Zobrazení dle:
   
ČR - Moravskoslezský kraj - Havířov
Centrum
23. 10. 19 St09:30Uzly a pomeranče
 16:00Zloba: Královna všeho zlého
 17:30Bolest a sláva
 19:00Ad Astra
 20:00Staříci
24. 10. 19 Čt16:00Sněžný kluk
 17:30Přes prsty
 19:00Poslední aristokratka
 20:00Národní třída
25. 10. 19 Pá16:00Sněžný kluk
 17:30Přes prsty
 19:00Poslední aristokratka
 20:00Národní třída
26. 10. 19 So16:00Sněžný kluk
 17:30Přes prsty
 18:45MET Manon
 20:00Národní třída
27. 10. 19 Ne10:00Kouzelný park
 16:00Sněžný kluk
 17:30Přes prsty
 19:00Poslední aristokratka
 20:00Národní třída
28. 10. 19 Po16:00Tajný život mazlíčků 2
 17:30Poslední aristokratka
 19:00Tenkrát v Hollywoodu
 20:00Zombieland 2: Rána jistoty
29. 10. 19 Út16:00Tajný život mazlíčků 2
 17:30Mladý Ahmed
 19:00Tenkrát v Hollywoodu
 20:00Zombieland 2: Rána jistoty
30. 10. 19 St09:30Bez věcí nad věcí!
 16:00Tajný život mazlíčků 2
 17:30Poslední aristokratka
 19:00Tenkrát v Hollywoodu
 20:00Zombieland 2: Rána jistoty
31. 10. 19 Čt16:00Adamsova rodina
 17:30Stockholm
 19:00Terminátor: Temný osud
 20:00Abstinent
01. 11. 19 Pá16:00Adamsova rodina
 17:30Pražské orgie
 19:00Abstinent
 20:00Terminátor: Temný osud
02. 11. 19 So16:00Adamsova rodina
 17:30Pražské orgie
 19:00Terminátor: Temný osud
 20:00Abstinent
03. 11. 19 Ne10:00Tlapková patrola
 16:00Adamsova rodina
 17:30Pražské orgie
 19:00Terminátor: Temný osud
 20:00Abstinent
04. 11. 19 Po16:00Playmobil ve filmu
 17:30Jiří Suchý - Lehce s životem se prá
 19:00Joker
 20:00To Kapitola 2
05. 11. 19 Út16:00Playmobil ve filmu
 19:00Joker
 20:00To Kapitola 2
06. 11. 19 St09:30Pavarotti
 16:00Playmobil ve filmu
 17:30Jiří Suchý - Lehce s životem se prá
 19:00Joker
 20:00To Kapitola 2
07. 11. 19 Čt16:00Zloba: Královna všeho zlého
 17:30Poslední aristokratka
 19:00Ženská na vrcholu
 20:00Přes prsty
08. 11. 19 Pá16:00Zloba: Královna všeho zlého
 17:30Poslední aristokratka
 19:00Ženská na vrcholu
 20:00Přes prsty
09. 11. 19 So16:00Zloba: Královna všeho zlého
 17:30Poslední aristokratka
 18:45MET Madama Butterfly
 20:00Přes prsty
10. 11. 19 Ne10:00Angry Birds ve filmu 2
 16:00Zloba: Královna všeho zlého
 17:30Poslední aristokratka
 19:00Ženská na vrcholu
 20:00Přes prsty
11. 11. 19 Po16:00Lví král
 17:30Dálava
 19:00Bitva u Midway
 20:00Zombieland 2: Rána jistoty
12. 11. 19 Út16:00Lví král
 19:00Bitva u Midway
 20:00Zombieland 2: Rána jistoty
13. 11. 19 St09:30Ženy v běhu
 16:00Lví král
 17:30 , 20:00Zombieland 2: Rána jistoty
 19:00Bitva u Midway
23. 11. 19 So18:45MET Achnaton
11. 01. 20 So18:45MET Vojcek
01. 02. 20 So18:45MET Porgy a Bess
29. 02. 20 So18:45MET Agrippina
14. 03. 20 So17:45MET Bludný Holanďan
11. 04. 20 So18:45MET Tosca
09. 05. 20 So18:45MET Marie Stuartovna