Období od:
 
Období do:
 
Místo:
Název zařízení:
Druh zařízení:
Název akce:
Zobrazení dle:
   
SR - Trnavský kraj - Dunajská Streda
CINEMAX DUNAJSKÁ STREDA
23. 10. 19 St15:40Ovečka Shaun vo filme: Farmageddon 2D (OV)
 15:50Pán Maznáčik 2D (MD)
 16:00Vládkyňa zla 2 3D (SD)
 17:50Vládkyňa zla 2 2D (SD)
 18:00JOKER 2D (MD)
 18:30 , 20:20Zlatokopky 2D (MD)
 20:40JOKER 2D (ST)
 20:50Blíženec 2D (ST)
24. 10. 19 Čt15:20Vládkyňa zla 2 2D (SD)
 15:40Snežný chlapec 2D (SD)
 16:10Pán Maznáčik 2D (MD)
 17:50Rozprestri krídla 2D (SD)
 18:00Zlatokopky 2D (ST)
 18:20Blíženec 2D (MD)
 20:10Posledná aristokratka 2D (OV)
 20:30JOKER 2D (ST)
 20:50Zombieland: Rana istoty 2D (MD)
25. 10. 19 Pá15:20Vládkyňa zla 2 2D (SD)
 15:40Snežný chlapec 2D (MD)
 16:10Pán Maznáčik 2D (SD)
 17:50Rozprestri krídla 2D (SD)
 18:00Zlatokopky 2D (MD)
 18:20Blíženec 2D (ST)
 20:10Posledná aristokratka 2D (OV)
 20:30JOKER 2D (MD)
 20:50Zombieland: Rana istoty 2D (ST)
26. 10. 19 So13:20Ovečka Shaun vo filme: Farmageddon 2D (OV)
 13:30Rodina Addamsovcov 2D (SD)
 14:00Snežný chlapec 3D (MD)
 15:20Vládkyňa zla 2 2D (SD)
 15:40Snežný chlapec 2D (SD)
 16:10Pán Maznáčik 2D (MD)
 17:50Rozprestri krídla 2D (SD)
 18:00Zlatokopky 2D (MD)
 18:20Blíženec 2D (ST)
 20:10Posledná aristokratka 2D (OV)
 20:30JOKER 2D (MD)
 20:50Zombieland: Rana istoty 2D (MD)
27. 10. 19 Ne13:20Ovečka Shaun vo filme: Farmageddon 2D (OV)
 13:30Rodina Addamsovcov 2D (MD)
 14:00Snežný chlapec 3D (SD)
 15:20Vládkyňa zla 2 2D (SD)
 15:40Snežný chlapec 2D (MD)
 16:10Pán Maznáčik 2D (SD)
 17:50Rozprestri krídla 2D (SD)
 18:00Zlatokopky 2D (MD)
 18:20Blíženec 2D (MD)
 20:10Posledná aristokratka 2D (OV)
 20:30JOKER 2D (ST)
 20:50Zombieland: Rana istoty 2D (ST)
28. 10. 19 Po15:20Vládkyňa zla 2 2D (SD)
 15:40Snežný chlapec 2D (MD)
 16:10Pán Maznáčik 2D (MD)
 17:50Rozprestri krídla 2D (SD)
 18:00Zlatokopky 2D (MD)
 18:20Blíženec 2D (ST)
 20:10Posledná aristokratka 2D (OV)
 20:30JOKER 2D (MD)
 20:50Zombieland: Rana istoty 2D (MD)
29. 10. 19 Út15:20Vládkyňa zla 2 2D (SD)
 15:40Snežný chlapec 2D (SD)
 16:10Pán Maznáčik 2D (MD)
 17:50Rozprestri krídla 2D (SD)
 18:00Zlatokopky 2D (ST)
 18:20Blíženec 2D (MD)
 20:10Amnestie 2D (OV)
 20:30JOKER 2D (ST)
 20:50Zombieland: Rana istoty 2D (MD)
30. 10. 19 St13:20Ovečka Shaun vo filme: Farmageddon 2D (OV)
 13:30Snežný chlapec 2D (SD)
 14:00Snežný chlapec 3D (MD)
 15:20Vládkyňa zla 2 2D (SD)
 15:40Snežný chlapec 2D (MD)
 16:10Pán Maznáčik 2D (SD)
 17:50Rozprestri krídla 2D (SD)
 18:00Zlatokopky 2D (ST)
 18:20Blíženec 2D (MD)
 20:10Posledná aristokratka 2D (OV)
 20:30Terminátor: Temný osud 2D (MD)
 20:50Zombieland: Rana istoty 2D (ST)
31. 10. 19 Čt20:30TO KAPITOLA 2 2D (ST)
01. 11. 19 Pá20:30Annabelle 3: Návrat 2D (ST)
02. 11. 19 So20:30Kliatba kvíliacej ženy 2D (MD)
05. 11. 19 Út18:00Ženská na vrchole 2D (OV)
18. 12. 19 St20:00Star Wars: Vzostup Skywalkera 2D (ST)
19. 12. 19 Čt20:30Star Wars: Vzostup Skywalkera 2D (SD)
20. 12. 19 Pá20:30Star Wars: Vzostup Skywalkera 2D (ST)
21. 12. 19 So20:30Star Wars: Vzostup Skywalkera 2D (ST)
22. 12. 19 Ne20:30Star Wars: Vzostup Skywalkera 2D (SD)
23. 12. 19 Po20:30Star Wars: Vzostup Skywalkera 2D (SD)