Období od:
 
Období do:
 
Místo:
Název zařízení:
Druh zařízení:
Název akce:
Zobrazení dle:
   
SR - Nitrianský kraj - Nitra
CINEMAX NITRA
23. 10. 19 St15:30Pán Maznáčik 2D (SD)
 15:40 , 18:00 , 20:40JOKER 2D (ST)
 15:50Vládkyňa zla 2 3D (SD)
 16:00Ovečka Shaun vo filme: Farmageddon 2D (OV)
 17:30Vládkyňa zla 2 2D (SD)
 18:10Pražské orgie 2D (ČD)
 18:20Zlatokopky 2D (ST)
 20:10Vládkyňa zla 2 2D (ST)
 20:30Zombieland: Rana istoty 2D (ST)
 20:50Blíženec 2D (ST)
24. 10. 19 Čt15:10Vládkyňa zla 2 3D (SD)
 15:20 , 16:10Snežný chlapec 2D (SD)
 15:50Ovečka Shaun vo filme: Farmageddon 2D (OV)
 17:40Vládkyňa zla 2 2D (SD)
 17:50Rozprestri krídla 2D (SD)
 18:00Posledná aristokratka 2D (OV)
 18:20 , 20:20JOKER 2D (ST)
 20:10Blíženec 2D (ST)
 20:30Zlatokopky 2D (ST)
 20:50Zombieland: Rana istoty 2D (ST)
25. 10. 19 Pá15:10Vládkyňa zla 2 3D (SD)
 15:20 , 16:10Snežný chlapec 2D (SD)
 15:50Ovečka Shaun vo filme: Farmageddon 2D (OV)
 17:40Vládkyňa zla 2 2D (SD)
 17:50Rozprestri krídla 2D (SD)
 18:00Posledná aristokratka 2D (OV)
 18:20 , 20:20JOKER 2D (ST)
 20:10Blíženec 2D (ST)
 20:30Zlatokopky 2D (ST)
 20:50Zombieland: Rana istoty 2D (ST)
26. 10. 19 So13:00 , 15:50Ovečka Shaun vo filme: Farmageddon 2D (OV)
 13:20Rodina Addamsovcov 2D (SD)
 13:40Angry birds vo filme 2 2D (SD)
 13:50Snežný chlapec 3D (SD)
 15:10Vládkyňa zla 2 3D (SD)
 15:20 , 16:10Snežný chlapec 2D (SD)
 17:40Vládkyňa zla 2 2D (SD)
 17:50Rozprestri krídla 2D (SD)
 18:00Posledná aristokratka 2D (OV)
 18:20 , 20:20JOKER 2D (ST)
 20:10Blíženec 2D (ST)
 20:30Zlatokopky 2D (ST)
 20:50Zombieland: Rana istoty 2D (ST)
27. 10. 19 Ne13:00 , 15:50Ovečka Shaun vo filme: Farmageddon 2D (OV)
 13:20Rodina Addamsovcov 2D (SD)
 13:40Angry birds vo filme 2 2D (SD)
 13:50Snežný chlapec 3D (SD)
 15:10Vládkyňa zla 2 3D (SD)
 15:20 , 16:10Snežný chlapec 2D (SD)
 17:40Vládkyňa zla 2 2D (SD)
 17:50Rozprestri krídla 2D (SD)
 18:00Posledná aristokratka 2D (OV)
 18:20 , 20:20JOKER 2D (ST)
 20:10Blíženec 2D (ST)
 20:30Zlatokopky 2D (ST)
 20:50Zombieland: Rana istoty 2D (ST)
28. 10. 19 Po15:10Vládkyňa zla 2 3D (SD)
 15:20 , 16:10Snežný chlapec 2D (SD)
 15:50Ovečka Shaun vo filme: Farmageddon 2D (OV)
 17:40Vládkyňa zla 2 2D (SD)
 17:50Rozprestri krídla 2D (SD)
 18:00Posledná aristokratka 2D (OV)
 18:20 , 20:20JOKER 2D (ST)
 20:10Blíženec 2D (ST)
 20:30Zlatokopky 2D (ST)
 20:50Zombieland: Rana istoty 2D (ST)
29. 10. 19 Út15:10Rozprestri krídla 2D (SD)
 15:20 , 16:10Snežný chlapec 2D (SD)
 15:50Ovečka Shaun vo filme: Farmageddon 2D (OV)
 17:30Vládkyňa zla 2 2D (SD)
 17:50Stehlík 2D (ST)
 18:00Posledná aristokratka 2D (OV)
 18:20JOKER 2D (ST)
 20:00Amnestie 2D (OV)
 20:30Zlatokopky 2D (ST)
 20:50Zombieland: Rana istoty 2D (ST)
 20:50Blíženec 2D (ST)
30. 10. 19 St13:00 , 15:50Ovečka Shaun vo filme: Farmageddon 2D (OV)
 13:10 , 15:20 , 16:10Snežný chlapec 2D (SD)
 13:40Angry birds vo filme 2 2D (SD)
 13:50Snežný chlapec 3D (SD)
 15:10Vládkyňa zla 2 3D (SD)
 17:40Vládkyňa zla 2 2D (SD)
 17:50Rozprestri krídla 2D (SD)
 18:20JOKER 2D (ST)
 19:00Miles Davis: Birth of the Cool
 20:10Blíženec 2D (ST)
 20:20Terminátor: Temný osud 2D (ST)
 20:50Zombieland: Rana istoty 2D (ST)
31. 10. 19 Čt20:30TO KAPITOLA 2 2D (ST)
01. 11. 19 Pá20:30Annabelle 3: Návrat 2D (ST)
02. 11. 19 So20:30Kliatba kvíliacej ženy 2D (ST)
05. 11. 19 Út18:00Ženská na vrchole 2D (OV)
06. 11. 19 St20:00Slayer: The Repentless Killogy
21. 11. 19 Čt20:00Depeche Mode: Spirits in the Forest
18. 12. 19 St19:30Star Wars: Vzostup Skywalkera 2D (ST)
 20:00Star Wars: Vzostup Skywalkera 3D (SD)
19. 12. 19 Čt17:20Star Wars: Vzostup Skywalkera 3D (SD)
 20:30Star Wars: Vzostup Skywalkera 2D (ST)
20. 12. 19 Pá17:20Star Wars: Vzostup Skywalkera 3D (SD)
 20:30Star Wars: Vzostup Skywalkera 2D (ST)
21. 12. 19 So17:20Star Wars: Vzostup Skywalkera 3D (SD)
 20:30Star Wars: Vzostup Skywalkera 2D (ST)
22. 12. 19 Ne17:20Star Wars: Vzostup Skywalkera 3D (SD)
 20:30Star Wars: Vzostup Skywalkera 2D (ST)
23. 12. 19 Po17:20Star Wars: Vzostup Skywalkera 3D (SD)
 20:30Star Wars: Vzostup Skywalkera 2D (ST)