Období od:
 
Období do:
 
Místo:
Název zařízení:
Druh zařízení:
Název akce:
Zobrazení dle:
   
SR - Trnavský kraj - Trnava
CINEMAX ARENA TRNAVA
23. 10. 19 St15:10 , 18:30 , 21:00Zlatokopky 2D (ST)
 15:30Vládkyňa zla 2 3D (SD)
 15:40Pán Maznáčik 2D (SD)
 16:10Angry birds vo filme 2 2D (SD)
 16:20Ovečka Shaun vo filme: Farmageddon 2D (OV)
 17:30 , 18:00 , 20:10 , 20:40JOKER 2D (ST)
 17:50 , 18:20Vládkyňa zla 2 2D (SD)
 20:20Vládkyňa zla 2 2D (ST)
 20:50Zombieland: Rana istoty 2D (ST)
24. 10. 19 Čt15:10 , 16:10Vládkyňa zla 2 2D (SD)
 15:20Vládkyňa zla 2 3D (SD)
 15:40Snežný chlapec 2D (SD)
 15:50Ovečka Shaun vo filme: Farmageddon 2D (OV)
 17:40Zlatokopky 2D (ST)
 17:50Rozprestri krídla 2D (SD)
 18:00Amnestie 2D (OV)
 18:00 , 20:10 , 20:40JOKER 2D (ST)
 18:40 , 20:50Zombieland: Rana istoty 2D (ST)
 20:20Vládkyňa zla 2 2D (ST)
25. 10. 19 Pá15:10 , 16:10Vládkyňa zla 2 2D (SD)
 15:40Snežný chlapec 2D (SD)
 15:50Ovečka Shaun vo filme: Farmageddon 2D (OV)
 16:20Snežný chlapec 3D (SD)
 17:40 , 21:00Zlatokopky 2D (ST)
 17:50Rozprestri krídla 2D (SD)
 18:00 , 20:10 , 20:40JOKER 2D (ST)
 18:30Vládkyňa zla 2 3D (SD)
 18:40 , 20:50Zombieland: Rana istoty 2D (ST)
 20:20Vládkyňa zla 2 2D (ST)
26. 10. 19 So13:20 , 16:20Snežný chlapec 3D (SD)
 13:40Pán Maznáčik 2D (SD)
 14:00Rodina Addamsovcov 2D (SD)
 14:10 , 15:50Ovečka Shaun vo filme: Farmageddon 2D (OV)
 15:10 , 16:10Vládkyňa zla 2 2D (SD)
 15:40Snežný chlapec 2D (SD)
 17:40 , 21:00Zlatokopky 2D (ST)
 17:50Rozprestri krídla 2D (SD)
 18:00 , 20:10 , 20:40JOKER 2D (ST)
 18:30Vládkyňa zla 2 3D (SD)
 18:40 , 20:50Zombieland: Rana istoty 2D (ST)
 20:20Vládkyňa zla 2 2D (ST)
27. 10. 19 Ne13:20 , 16:20Snežný chlapec 3D (SD)
 13:40Pán Maznáčik 2D (SD)
 14:00Rodina Addamsovcov 2D (SD)
 14:10 , 15:50Ovečka Shaun vo filme: Farmageddon 2D (OV)
 15:10 , 16:10Vládkyňa zla 2 2D (SD)
 15:40Snežný chlapec 2D (SD)
 17:40 , 21:00Zlatokopky 2D (ST)
 17:50Rozprestri krídla 2D (SD)
 18:00 , 20:10 , 20:40JOKER 2D (ST)
 18:30Vládkyňa zla 2 3D (SD)
 18:40 , 20:50Zombieland: Rana istoty 2D (ST)
 20:20Vládkyňa zla 2 2D (ST)
28. 10. 19 Po15:10 , 16:10Vládkyňa zla 2 2D (SD)
 15:40Snežný chlapec 2D (SD)
 15:50Ovečka Shaun vo filme: Farmageddon 2D (OV)
 16:20Snežný chlapec 3D (SD)
 17:40 , 21:00Zlatokopky 2D (ST)
 17:50Rozprestri krídla 2D (SD)
 18:00 , 20:10 , 20:40JOKER 2D (ST)
 18:30Vládkyňa zla 2 3D (SD)
 18:40 , 20:50Zombieland: Rana istoty 2D (ST)
 20:20Vládkyňa zla 2 2D (ST)
29. 10. 19 Út15:10 , 16:10Vládkyňa zla 2 2D (SD)
 15:40Snežný chlapec 2D (SD)
 15:50Ovečka Shaun vo filme: Farmageddon 2D (OV)
 16:20Snežný chlapec 3D (SD)
 17:40 , 21:00Zlatokopky 2D (ST)
 17:50Rozprestri krídla 2D (SD)
 18:00 , 20:10 , 20:40JOKER 2D (ST)
 18:30Vládkyňa zla 2 3D (SD)
 18:40 , 20:50Zombieland: Rana istoty 2D (ST)
 20:20Vládkyňa zla 2 2D (ST)
30. 10. 19 St13:20 , 16:20Snežný chlapec 3D (SD)
 13:40Pán Maznáčik 2D (SD)
 13:50 , 18:30Vládkyňa zla 2 3D (SD)
 14:10 , 15:50Ovečka Shaun vo filme: Farmageddon 2D (OV)
 15:10 , 16:10Vládkyňa zla 2 2D (SD)
 15:40Snežný chlapec 2D (SD)
 17:40 , 21:00Zlatokopky 2D (ST)
 17:50Rozprestri krídla 2D (SD)
 18:00 , 20:10 , 20:40JOKER 2D (ST)
 18:40 , 20:50Zombieland: Rana istoty 2D (ST)
 20:20Terminátor: Temný osud 2D (ST)
31. 10. 19 Čt20:30TO KAPITOLA 2 2D (ST)
01. 11. 19 Pá20:30Annabelle 3: Návrat 2D (ST)
05. 11. 19 Út18:00Ženská na vrchole 2D (OV)
18. 12. 19 St19:30Star Wars: Vzostup Skywalkera 3D (ST)
 20:00 , 20:20Star Wars: Vzostup Skywalkera 2D (ST)
19. 12. 19 Čt17:20Star Wars: Vzostup Skywalkera 3D (ST)
 19:40Star Wars: Vzostup Skywalkera 3D (SD)
 20:10 , 20:30Star Wars: Vzostup Skywalkera 2D (ST)
20. 12. 19 Pá17:20Star Wars: Vzostup Skywalkera 3D (ST)
 19:40Star Wars: Vzostup Skywalkera 3D (SD)
 20:10 , 20:30Star Wars: Vzostup Skywalkera 2D (ST)
21. 12. 19 So17:20Star Wars: Vzostup Skywalkera 3D (ST)
 19:40Star Wars: Vzostup Skywalkera 3D (SD)
 20:10 , 20:30Star Wars: Vzostup Skywalkera 2D (ST)
22. 12. 19 Ne17:20Star Wars: Vzostup Skywalkera 3D (ST)
 19:40Star Wars: Vzostup Skywalkera 3D (SD)
 20:10 , 20:30Star Wars: Vzostup Skywalkera 2D (ST)
23. 12. 19 Po17:20Star Wars: Vzostup Skywalkera 3D (ST)
 19:40Star Wars: Vzostup Skywalkera 3D (SD)
 20:10 , 20:30Star Wars: Vzostup Skywalkera 2D (ST)