Období od:
 
Období do:
 
Místo:
Název zařízení:
Druh zařízení:
Název akce:
Zobrazení dle:
   
RO - Bukurešť - Bukurešť
Veranda
29. 02. 20 So12:10 , 19:25Pasari de prada si fantastica Harley Quinn 2D (RT)
 12:20Patrula catelusilor 2D (RD)
 12:25Latte si Cristalul fermecat 2D (RD)
 12:30 , 14:25 , 16:40 , 16:55 , 19:30 , 21:40Miami Bici 2D (OV)
 12:30Regatul de Gheata II 2D (RD)
 12:35Printesa, "condurii rosii" si cei 7 pitici 3D (RD)
 12:35Cateii arctici: Cursa pe zapada 2D (RD)
 12:40Spioni Deghizati 3D (RD)
 13:50Cazul lui Richard Jewell 2D (RT)
 13:55Emma 2D (RT)
 13:55 , 16:55 , 19:10 , 21:10 , 21:50Omul invizibil 2D (RT)
 14:30 , 16:35 , 19:20 , 21:15 , 21:40Colectiv 2D (OV)
 14:40 , 16:50Sonic the Hedgehog 2D (RD)
 14:40 , 16:30 , 18:55 , 19:35 , 21:45Chemarea strabunilor 2D ( RT)
 14:455Gang: Un altfel de Craciun 2D (OV)
 14:45 , 21:40Insula fanteziilor 2D (RT)
 14:55 , 16:15 , 18:4510 zile fara mama 2D (RT)
 16:35 , 21:15Baieti rai pe viata 2D (RT)
 16:50 , 21:451917 2D (RT)
 17:05 , 18:50 , 19:15 , 21:00Gangsteri cu stil 2D (RT)
 17:10Dolittle 3D (RD)
 17:25 , 19:00 , 21:10Sonic The Hedgehog 2D (RT)
 18:30Fiicele doctorului March 2D (RT)
 19:05Baieti rai pe viata 2D (RT) ATMOS
 21:30Tradatorul 2D (RT)
01. 03. 20 Ne12:10 , 19:25Pasari de prada si fantastica Harley Quinn 2D (RT)
 12:20Patrula catelusilor 2D (RD)
 12:25Latte si Cristalul fermecat 2D (RD)
 12:30 , 14:25 , 16:40 , 16:55 , 19:30 , 21:40Miami Bici 2D (OV)
 12:30Regatul de Gheata II 2D (RD)
 12:35Cateii arctici: Cursa pe zapada 2D (RD)
 12:35Printesa, "condurii rosii" si cei 7 pitici 3D (RD)
 12:40Spioni Deghizati 3D (RD)
 13:50Cazul lui Richard Jewell 2D (RT)
 13:55Emma 2D (RT)
 13:55 , 16:55 , 19:10 , 21:10 , 21:50Omul invizibil 2D (RT)
 14:30 , 16:35 , 19:20 , 21:15 , 21:40Colectiv 2D (OV)
 14:40 , 16:50Sonic the Hedgehog 2D (RD)
 14:40 , 16:30 , 18:55 , 19:35 , 21:45Chemarea strabunilor 2D ( RT)
 14:455Gang: Un altfel de Craciun 2D (OV)
 14:45 , 21:40Insula fanteziilor 2D (RT)
 14:55 , 16:15 , 18:4510 zile fara mama 2D (RT)
 16:35 , 21:15Baieti rai pe viata 2D (RT)
 16:50 , 21:451917 2D (RT)
 17:05 , 18:50 , 19:15 , 21:00Gangsteri cu stil 2D (RT)
 17:10Dolittle 3D (RD)
 17:25 , 19:00 , 21:10Sonic The Hedgehog 2D (RT)
 18:30Fiicele doctorului March 2D (RT)
 19:05Baieti rai pe viata 2D (RT) ATMOS
 21:30Tradatorul 2D (RT)
02. 03. 20 Po13:50Cazul lui Richard Jewell 2D (RT)
 13:55Emma 2D (RT)
 13:55 , 16:55 , 19:10 , 21:10 , 21:50Omul invizibil 2D (RT)
 14:25 , 16:40 , 16:55 , 19:30 , 21:40Miami Bici 2D (OV)
 14:30 , 16:35 , 19:20 , 21:15 , 21:40Colectiv 2D (OV)
 14:40 , 16:50Sonic the Hedgehog 2D (RD)
 14:40 , 16:30 , 18:55 , 19:35 , 21:45Chemarea strabunilor 2D ( RT)
 14:455Gang: Un altfel de Craciun 2D (OV)
 14:45 , 21:40Insula fanteziilor 2D (RT)
 14:55 , 16:15 , 18:4510 zile fara mama 2D (RT)
 16:35 , 21:15Baieti rai pe viata 2D (RT)
 16:50 , 21:451917 2D (RT)
 17:05 , 18:50 , 19:15 , 21:00Gangsteri cu stil 2D (RT)
 17:10Dolittle 3D (RD)
 17:25 , 19:00 , 21:10Sonic The Hedgehog 2D (RT)
 18:30Fiicele doctorului March 2D (RT)
 19:05Baieti rai pe viata 2D (RT) ATMOS
 19:25Pasari de prada si fantastica Harley Quinn 2D (RT)
 21:30Tradatorul 2D (RT)
03. 03. 20 Út13:50Cazul lui Richard Jewell 2D (RT)
 13:55Emma 2D (RT)
 13:55 , 16:55 , 19:10 , 21:10 , 21:50Omul invizibil 2D (RT)
 14:25 , 16:40 , 16:55 , 19:30 , 21:40Miami Bici 2D (OV)
 14:30 , 16:35 , 19:20 , 21:15 , 21:40Colectiv 2D (OV)
 14:40 , 16:50Sonic the Hedgehog 2D (RD)
 14:40 , 16:30 , 18:55 , 19:35 , 21:45Chemarea strabunilor 2D ( RT)
 14:455Gang: Un altfel de Craciun 2D (OV)
 14:45 , 21:40Insula fanteziilor 2D (RT)
 14:55 , 16:15 , 18:4510 zile fara mama 2D (RT)
 16:35 , 21:15Baieti rai pe viata 2D (RT)
 16:50 , 21:451917 2D (RT)
 17:05 , 18:50 , 19:15 , 21:00Gangsteri cu stil 2D (RT)
 17:10Dolittle 3D (RD)
 17:25 , 19:00 , 21:10Sonic The Hedgehog 2D (RT)
 18:30Fiicele doctorului March 2D (RT)
 19:05Baieti rai pe viata 2D (RT) ATMOS
 19:25Pasari de prada si fantastica Harley Quinn 2D (RT)
 21:30Tradatorul 2D (RT)
04. 03. 20 St13:50Cazul lui Richard Jewell 2D (RT)
 13:55Emma 2D (RT)
 13:55 , 16:55 , 19:10 , 21:10 , 21:50Omul invizibil 2D (RT)
 14:25 , 16:40 , 16:55 , 19:30 , 21:40Miami Bici 2D (OV)
 14:30 , 16:35 , 19:20 , 21:15 , 21:40Colectiv 2D (OV)
 14:40 , 16:50Sonic the Hedgehog 2D (RD)
 14:40 , 16:30 , 18:55 , 19:35 , 21:45Chemarea strabunilor 2D ( RT)
 14:455Gang: Un altfel de Craciun 2D (OV)
 14:45 , 21:40Insula fanteziilor 2D (RT)
 14:55 , 16:15 , 18:4510 zile fara mama 2D (RT)
 16:35 , 21:15Baieti rai pe viata 2D (RT)
 16:50 , 21:451917 2D (RT)
 17:05 , 18:50 , 19:15 , 21:00Gangsteri cu stil 2D (RT)
 17:10Dolittle 3D (RD)
 17:25 , 19:00 , 21:10Sonic The Hedgehog 2D (RT)
 18:30Fiicele doctorului March 2D (RT)
 19:05Baieti rai pe viata 2D (RT) ATMOS
 19:25Pasari de prada si fantastica Harley Quinn 2D (RT)
 21:30Tradatorul 2D (RT)
05. 03. 20 Čt13:50Cazul lui Richard Jewell 2D (RT)
 13:55Emma 2D (RT)
 13:55 , 16:55 , 19:10 , 21:10 , 21:50Omul invizibil 2D (RT)
 14:25 , 16:40 , 16:55 , 19:30 , 21:40Miami Bici 2D (OV)
 14:30 , 16:35 , 19:20 , 21:15 , 21:40Colectiv 2D (OV)
 14:40 , 16:50Sonic the Hedgehog 2D (RD)
 14:40 , 16:30 , 18:55 , 19:35 , 21:45Chemarea strabunilor 2D ( RT)
 14:455Gang: Un altfel de Craciun 2D (OV)
 14:45 , 21:40Insula fanteziilor 2D (RT)
 14:55 , 16:15 , 18:4510 zile fara mama 2D (RT)
 16:35 , 21:15Baieti rai pe viata 2D (RT)
 16:50 , 21:451917 2D (RT)
 17:05 , 18:50 , 19:15 , 21:00Gangsteri cu stil 2D (RT)
 17:10Dolittle 3D (RD)
 17:25 , 19:00 , 21:10Sonic The Hedgehog 2D (RT)
 18:30Fiicele doctorului March 2D (RT)
 19:05Baieti rai pe viata 2D (RT) ATMOS
 19:25Pasari de prada si fantastica Harley Quinn 2D (RT)
 21:30Tradatorul 2D (RT)