Období od:
 
Období do:
 
Místo:
Název zařízení:
Druh zařízení:
Název akce:
Zobrazení dle:
   
SR - Košický kraj - Košice
CINEMAX KOŠICE
20. 02. 20 Čt15:00Judy 2D (ČT)
 15:10 , 16:00 , 17:30 , 18:20 , 19:50 , 20:45Sviňa 2D (OV)
 15:40Attila 2D (OV)
 15:50 , 17:50Ježko Sonic 2D (SD)
 16:10Labková patrola: Pripravení pomáhať a zachraňovať!
 16:20Ľadová sezóna 3 2D (SD)
 17:40Parazit 2D (ČT)
 18:00 , 20:35Chlap na striedačku 2D (OV)
 18:10Vtáky noci 2D (ST)
 18:30Prípad mŕtveho nebožtíka 2D (OV)
 20:00Príliš osobná známosť 2D (SD)
 20:20Malé ženy 2D (ST)
 20:301917 2D (ČT)
 20:40BAD BOYS NAVŽDY 2D (ST)
21. 02. 20 Pá15:00Judy 2D (ČT)
 15:10 , 16:00 , 17:30 , 18:20 , 19:50 , 20:45Sviňa 2D (OV)
 15:40Attila 2D (OV)
 15:50 , 17:50Ježko Sonic 2D (SD)
 16:10Labková patrola: Pripravení pomáhať a zachraňovať!
 16:20Ľadová sezóna 3 2D (SD)
 17:40Parazit 2D (ČT)
 18:00 , 20:35Chlap na striedačku 2D (OV)
 18:10Vtáky noci 2D (ST)
 18:30Prípad mŕtveho nebožtíka 2D (OV)
 20:00Príliš osobná známosť 2D (SD)
 20:20Malé ženy 2D (ST)
 20:301917 2D (ČT)
 20:40BAD BOYS NAVŽDY 2D (ST)
22. 02. 20 So13:00Super maznáčikovia 2D (SD)
 13:10Jumanji: Ďalší level 2D (SD)
 13:20Maskovaní špióni 2D (SD)
 13:30 , 16:10Labková patrola: Pripravení pomáhať a zachraňovať!
 13:40 , 15:50 , 17:50Ježko Sonic 2D (SD)
 13:50Ľadové kráľovstvo II 2D (SD)
 14:00 , 16:20Ľadová sezóna 3 2D (SD)
 15:00Judy 2D (ČT)
 15:10 , 16:00 , 17:30 , 18:20 , 19:50 , 20:45Sviňa 2D (OV)
 15:40Attila 2D (OV)
 17:40Parazit 2D (ČT)
 18:00 , 20:35Chlap na striedačku 2D (OV)
 18:10Vtáky noci 2D (ST)
 18:30Prípad mŕtveho nebožtíka 2D (OV)
 20:00Príliš osobná známosť 2D (SD)
 20:20Malé ženy 2D (ST)
 20:301917 2D (ČT)
 20:40BAD BOYS NAVŽDY 2D (ST)
23. 02. 20 Ne13:00Super maznáčikovia 2D (SD)
 13:10Jumanji: Ďalší level 2D (SD)
 13:20Maskovaní špióni 2D (SD)
 13:30 , 16:10Labková patrola: Pripravení pomáhať a zachraňovať!
 13:40 , 15:50 , 17:50Ježko Sonic 2D (SD)
 13:50Ľadové kráľovstvo II 2D (SD)
 14:00 , 16:20Ľadová sezóna 3 2D (SD)
 15:00Judy 2D (ČT)
 15:10 , 16:00 , 17:30 , 18:20 , 19:50 , 20:45Sviňa 2D (OV)
 15:40Attila 2D (OV)
 17:40Parazit 2D (ČT)
 18:00 , 20:35Chlap na striedačku 2D (OV)
 18:10Vtáky noci 2D (ST)
 18:30Prípad mŕtveho nebožtíka 2D (OV)
 20:00Príliš osobná známosť 2D (SD)
 20:20Malé ženy 2D (ST)
 20:301917 2D (ČT)
 20:40BAD BOYS NAVŽDY 2D (ST)
24. 02. 20 Po15:00Judy 2D (ČT)
 15:10 , 16:00 , 17:30 , 18:20 , 19:50 , 20:45Sviňa 2D (OV)
 15:40Attila 2D (OV)
 15:50 , 17:50Ježko Sonic 2D (SD)
 16:10Labková patrola: Pripravení pomáhať a zachraňovať!
 16:20Ľadová sezóna 3 2D (SD)
 17:40Parazit 2D (ČT)
 18:00 , 20:35Chlap na striedačku 2D (OV)
 18:10Vtáky noci 2D (ST)
 18:30Prípad mŕtveho nebožtíka 2D (OV)
 20:00Príliš osobná známosť 2D (SD)
 20:20Malé ženy 2D (ST)
 20:301917 2D (ČT)
 20:40BAD BOYS NAVŽDY 2D (ST)
25. 02. 20 Út15:00Judy 2D (ČT)
 15:10 , 16:00 , 17:30 , 18:20 , 19:50 , 20:45Sviňa 2D (OV)
 15:40Attila 2D (OV)
 15:50 , 17:50Ježko Sonic 2D (SD)
 16:10Labková patrola: Pripravení pomáhať a zachraňovať!
 16:20Ľadová sezóna 3 2D (SD)
 17:50Dokonalý pacient 2D (ČT)
 18:00 , 20:35Chlap na striedačku 2D (OV)
 18:10Vtáky noci 2D (ST)
 18:30Prípad mŕtveho nebožtíka 2D (OV)
 20:00Príliš osobná známosť 2D (SD)
 20:20Malé ženy 2D (ST)
 20:301917 2D (ČT)
 20:40BAD BOYS NAVŽDY 2D (ST)
26. 02. 20 St15:10 , 16:00 , 17:30 , 18:20 , 19:50 , 20:45Sviňa 2D (OV)
 15:30Judy 2D (ČT)
 15:40Attila 2D (OV)
 15:50 , 17:50Ježko Sonic 2D (SD)
 16:10Labková patrola: Pripravení pomáhať a zachraňovať!
 16:20Ľadová sezóna 3 2D (SD)
 18:00 , 20:35Chlap na striedačku 2D (OV)
 18:10Vtáky noci 2D (ST)
 18:30Prípad mŕtveho nebožtíka 2D (OV)
 19:00Romeo a Júlia
 20:00Príliš osobná známosť 2D (SD)
 20:301917 2D (ČT)
 20:40BAD BOYS NAVŽDY 2D (ST)
10. 03. 20 Út18:003Bobule 2D (OV)
11. 03. 20 St19:00Macbeth