Období od:
 
Období do:
 
Místo:
Název zařízení:
Druh zařízení:
Název akce:
Zobrazení dle:
   
SR - Trnavský kraj - Skalica
CINEMAX SKALICA
20. 11. 19 St15:10Terminátor: Temný osud 2D (ST)
 15:30Snežný chlapec 2D (SD)
 15:40Rodina Addamsovcov 2D (SD)
 17:40Posledná aristokratka 2D (OV)
 17:50Ženská na vrchole 2D (OV)
 18:10Dokonalá lož 2D (ST)
 20:10Charlieho anjeli 2D (ST)
 20:20Le Mans '66 2D (ST)
 20:40Bitka o Midway 2D (ST)
21. 11. 19 Čt15:00 , 16:10Ľadové kráľovstvo II 2D (SD)
 15:20Amnestie 2D (OV)
 17:30Ľadové kráľovstvo II 3D (SD)
 18:00Malá Ríša 2D (ST)
 18:30Vlastníci 2D (OV)
 20:00Ženská na vrchole 2D (OV)
 20:20Le Mans '66 2D (ST)
 20:50Appka 2D (ST)
22. 11. 19 Pá15:00 , 16:10Ľadové kráľovstvo II 2D (SD)
 15:20Amnestie 2D (OV)
 17:30Ľadové kráľovstvo II 3D (SD)
 18:00Malá Ríša 2D (ST)
 18:30Vlastníci 2D (OV)
 20:00Ženská na vrchole 2D (OV)
 20:20Le Mans '66 2D (ST)
 20:50Appka 2D (ST)
23. 11. 19 So13:00Rodina Addamsovcov 2D (SD)
 13:10Angry birds vo filme 2 2D (SD)
 13:50Snežný chlapec 2D (SD)
 15:00 , 16:10Ľadové kráľovstvo II 2D (SD)
 15:20Amnestie 2D (OV)
 17:30Ľadové kráľovstvo II 3D (SD)
 18:00Malá Ríša 2D (ST)
 18:30Vlastníci 2D (OV)
 20:00Ženská na vrchole 2D (OV)
 20:20Le Mans '66 2D (ST)
 20:50Appka 2D (ST)
24. 11. 19 Ne13:00Rodina Addamsovcov 2D (SD)
 13:10Angry birds vo filme 2 2D (SD)
 13:50Snežný chlapec 2D (SD)
 15:00 , 16:10Ľadové kráľovstvo II 2D (SD)
 15:20Amnestie 2D (OV)
 17:30Ľadové kráľovstvo II 3D (SD)
 18:00Malá Ríša 2D (ST)
 18:30Vlastníci 2D (OV)
 20:00Ženská na vrchole 2D (OV)
 20:20Le Mans '66 2D (ST)
 20:50Appka 2D (ST)
25. 11. 19 Po15:00 , 16:10Ľadové kráľovstvo II 2D (SD)
 15:20Amnestie 2D (OV)
 17:30Ľadové kráľovstvo II 3D (SD)
 18:00Malá Ríša 2D (ST)
 18:30Vlastníci 2D (OV)
 20:00Ženská na vrchole 2D (OV)
 20:20Le Mans '66 2D (ST)
 20:50Appka 2D (ST)
26. 11. 19 Út15:00 , 16:10Ľadové kráľovstvo II 2D (SD)
 15:20Amnestie 2D (OV)
 17:30Ľadové kráľovstvo II 3D (SD)
 18:00Pardon, nezastihli sme vás 2D (ČT)
 18:30Vlastníci 2D (OV)
 20:00Ženská na vrchole 2D (OV)
 20:10Malá Ríša 2D (ST)
 20:50Appka 2D (ST)
27. 11. 19 St15:00 , 16:10Ľadové kráľovstvo II 2D (SD)
 15:20Amnestie 2D (OV)
 17:30Ľadové kráľovstvo II 3D (SD)
 18:00Malá Ríša 2D (ST)
 18:30Vlastníci 2D (OV)
 20:00Ženská na vrchole 2D (OV)
 20:20Le Mans '66 2D (ST)
 20:50Appka 2D (ST)
03. 12. 19 Út18:00Šťastný nový rok 2D (OV)
18. 12. 19 St20:00Star Wars: Vzostup Skywalkera 2D (ST)
19. 12. 19 Čt17:20Star Wars: Vzostup Skywalkera 3D (SD)
 20:30Star Wars: Vzostup Skywalkera 2D (ST)
20. 12. 19 Pá17:20Star Wars: Vzostup Skywalkera 3D (SD)
 20:30Star Wars: Vzostup Skywalkera 2D (ST)
21. 12. 19 So17:20Star Wars: Vzostup Skywalkera 3D (SD)
 20:30Star Wars: Vzostup Skywalkera 2D (ST)
22. 12. 19 Ne17:20Star Wars: Vzostup Skywalkera 3D (SD)
 20:30Star Wars: Vzostup Skywalkera 2D (ST)
23. 12. 19 Po17:20Star Wars: Vzostup Skywalkera 3D (SD)
 20:30Star Wars: Vzostup Skywalkera 2D (ST)