Období od:
 
Období do:
 
Místo:
Název zařízení:
Druh zařízení:
Název akce:
Zobrazení dle:
   
SR - Žilinský kraj - Žilina
CINEMAX ŽILINA
14. 11. 19 Čt15:00Vládkyňa zla 2 2D (SD)
 15:10Snežný chlapec 2D (SD)
 15:20 , 20:50Charlieho anjeli 2D (ST)
 15:50Posledná aristokratka 2D (OV)
 16:00Rodina Addamsovcov 2D (SD)
 17:00 , 17:50 , 20:20Le Mans '66 2D (ST)
 17:20Doktor Spánok 2D (ST)
 17:30Terminátor: Temný osud 2D (ST)
 18:00 , 20:10Ženská na vrchole 2D (OV)
 18:10JOKER 2D (ST)
 20:15Dokonalá lož 2D (ST)
 20:30Amnestie 2D (OV)
 20:40Bitka o Midway 2D (ST)
15. 11. 19 Pá15:00Vládkyňa zla 2 2D (SD)
 15:10Snežný chlapec 2D (SD)
 15:20 , 20:50Charlieho anjeli 2D (ST)
 15:50Posledná aristokratka 2D (OV)
 16:00Rodina Addamsovcov 2D (SD)
 17:00 , 17:50 , 20:20Le Mans '66 2D (ST)
 17:20Doktor Spánok 2D (ST)
 17:30Terminátor: Temný osud 2D (ST)
 18:00 , 20:10Ženská na vrchole 2D (OV)
 18:10JOKER 2D (ST)
 20:15Dokonalá lož 2D (ST)
 20:30Amnestie 2D (OV)
 20:40Bitka o Midway 2D (ST)
16. 11. 19 So13:00Ovečka Shaun vo filme: Farmageddon 2D (OV)
 13:05 , 14:00 , 16:00Rodina Addamsovcov 2D (SD)
 13:10 , 15:10Snežný chlapec 2D (SD)
 13:30 , 14:40 , 18:00 , 20:10Ženská na vrchole 2D (OV)
 15:00Vládkyňa zla 2 2D (SD)
 15:20 , 20:50Charlieho anjeli 2D (ST)
 15:50Posledná aristokratka 2D (OV)
 17:00 , 17:50 , 20:20Le Mans '66 2D (ST)
 17:20Doktor Spánok 2D (ST)
 17:30Terminátor: Temný osud 2D (ST)
 18:10JOKER 2D (ST)
 20:15Dokonalá lož 2D (ST)
 20:30Amnestie 2D (OV)
 20:40Bitka o Midway 2D (ST)
17. 11. 19 Ne13:00Ovečka Shaun vo filme: Farmageddon 2D (OV)
 13:05 , 14:00 , 16:00Rodina Addamsovcov 2D (SD)
 13:10 , 15:10Snežný chlapec 2D (SD)
 13:30 , 14:40 , 18:00 , 20:10Ženská na vrchole 2D (OV)
 15:00Vládkyňa zla 2 2D (SD)
 15:20 , 20:50Charlieho anjeli 2D (ST)
 15:50Posledná aristokratka 2D (OV)
 17:00 , 17:50 , 20:20Le Mans '66 2D (ST)
 17:20Doktor Spánok 2D (ST)
 17:30Terminátor: Temný osud 2D (ST)
 18:10JOKER 2D (ST)
 20:15Dokonalá lož 2D (ST)
 20:30Amnestie 2D (OV)
 20:40Bitka o Midway 2D (ST)
18. 11. 19 Po15:00Vládkyňa zla 2 2D (SD)
 15:10Snežný chlapec 2D (SD)
 15:20 , 20:50Charlieho anjeli 2D (ST)
 15:30Posledná aristokratka 2D (OV)
 16:00Rodina Addamsovcov 2D (SD)
 17:00 , 17:50 , 20:20Le Mans '66 2D (ST)
 17:20Doktor Spánok 2D (ST)
 17:30Terminátor: Temný osud 2D (ST)
 18:00 , 20:30Amnestie 2D (OV)
 18:00 , 20:10Ženská na vrchole 2D (OV)
 20:15Dokonalá lož 2D (ST)
 20:40Bitka o Midway 2D (ST)
19. 11. 19 Út15:00Vládkyňa zla 2 2D (SD)
 15:10Snežný chlapec 2D (SD)
 15:20 , 20:50Charlieho anjeli 2D (ST)
 15:50Posledná aristokratka 2D (OV)
 16:00Rodina Addamsovcov 2D (SD)
 17:00 , 17:50 , 20:20Le Mans '66 2D (ST)
 17:20Doktor Spánok 2D (ST)
 17:40Narušiteľ systému 2D (ČT)
 18:00 , 20:10Ženská na vrchole 2D (OV)
 18:10JOKER 2D (ST)
 20:15Dokonalá lož 2D (ST)
 20:30Amnestie 2D (OV)
 20:40Bitka o Midway 2D (ST)
20. 11. 19 St15:00Vládkyňa zla 2 2D (SD)
 15:10Snežný chlapec 2D (SD)
 15:20 , 20:50Charlieho anjeli 2D (ST)
 15:50Posledná aristokratka 2D (OV)
 16:00Rodina Addamsovcov 2D (SD)
 17:00 , 17:50 , 20:20Le Mans '66 2D (ST)
 17:20Doktor Spánok 2D (ST)
 17:30Terminátor: Temný osud 2D (ST)
 18:00 , 20:10Ženská na vrchole 2D (OV)
 18:10JOKER 2D (ST)
 20:15Dokonalá lož 2D (ST)
 20:30Amnestie 2D (OV)
 20:40Bitka o Midway 2D (ST)
21. 11. 19 Čt15:00 , 17:30Ľadové kráľovstvo II 2D (SD)
 20:00 , 20:20Depeche Mode: Spirits in the Forest
22. 11. 19 Pá15:00 , 17:30Ľadové kráľovstvo II 2D (SD)
 16:10 , 18:30Ľadové kráľovstvo II 3D (SD)
23. 11. 19 So15:00 , 17:30Ľadové kráľovstvo II 2D (SD)
 16:10 , 18:30Ľadové kráľovstvo II 3D (SD)
24. 11. 19 Ne15:00 , 17:30Ľadové kráľovstvo II 2D (SD)
 16:10 , 18:30Ľadové kráľovstvo II 3D (SD)
25. 11. 19 Po15:00 , 17:30Ľadové kráľovstvo II 2D (SD)
 16:10 , 18:30Ľadové kráľovstvo II 3D (SD)
26. 11. 19 Út15:00 , 17:30Ľadové kráľovstvo II 2D (SD)
 16:10 , 18:30Ľadové kráľovstvo II 3D (SD)
27. 11. 19 St15:00 , 17:30Ľadové kráľovstvo II 2D (SD)
 16:10 , 18:30Ľadové kráľovstvo II 3D (SD)
03. 12. 19 Út18:00Šťastný nový rok 2D (OV)
18. 12. 19 St19:30 , 20:20Star Wars: Vzostup Skywalkera 2D (ST)
 19:30Luskáčik
 20:00Star Wars: Vzostup Skywalkera 3D (SD)
19. 12. 19 Čt16:30Star Wars: Vzostup Skywalkera 3D (ST)
 17:20Star Wars: Vzostup Skywalkera 2D (SD)
 19:40Star Wars: Vzostup Skywalkera 3D (SD)
 20:10 , 20:30Star Wars: Vzostup Skywalkera 2D (ST)
20. 12. 19 Pá16:30Star Wars: Vzostup Skywalkera 3D (ST)
 17:20Star Wars: Vzostup Skywalkera 2D (SD)
 19:40Star Wars: Vzostup Skywalkera 3D (SD)
 20:10 , 20:30Star Wars: Vzostup Skywalkera 2D (ST)
21. 12. 19 So16:30Star Wars: Vzostup Skywalkera 3D (ST)
 17:20Star Wars: Vzostup Skywalkera 2D (SD)
 19:40Star Wars: Vzostup Skywalkera 3D (SD)
 20:10 , 20:30Star Wars: Vzostup Skywalkera 2D (ST)
22. 12. 19 Ne16:30Star Wars: Vzostup Skywalkera 3D (ST)
 17:20Star Wars: Vzostup Skywalkera 2D (SD)
 19:40Star Wars: Vzostup Skywalkera 3D (SD)
 20:10 , 20:30Star Wars: Vzostup Skywalkera 2D (ST)
23. 12. 19 Po16:30Star Wars: Vzostup Skywalkera 3D (ST)
 17:20Star Wars: Vzostup Skywalkera 2D (SD)
 19:40Star Wars: Vzostup Skywalkera 3D (SD)
 20:10 , 20:30Star Wars: Vzostup Skywalkera 2D (ST)
22. 01. 20 St19:30Turandot
05. 02. 20 St19:30Trubadúr
26. 02. 20 St19:00Romeo a Júlia
11. 03. 20 St19:00Macbeth
01. 04. 20 St19:00Labutie jazero
22. 04. 20 St19:00Norma - opera
13. 05. 20 St19:00Don Giovanni
03. 06. 20 St19:00Carmen - opera