Období od:
 
Období do:
 
Místo:
Název zařízení:
Druh zařízení:
Název akce:
Zobrazení dle:
   
SR - Košický kraj - Košice
CINEMAX KOŠICE
11. 07. 20 So13:10Snežná hliadka 2D (SD)
 13:30 , 15:40 , 17:30 , 18:20Zabudnutý princ 2D (SD)
 13:40 , 16:00Dolittle 2D (SD)
 13:50Lassie sa vracia 2D (SD)
 14:00 , 16:10Vpred 2D (SD)
 14:20 , 16:20 , 18:10 , 20:00Hokejový sen 2D (OV)
 14:30 , 16:30Rodina Addamsovcov 2D (SD)
 15:20Ježko Sonic 2D (SD)
 16:00Minna a továreň na sny 2D (SD)
 17:50 , 20:20Takmer dokonalé tajomstvá 2D (ČD)
 18:00Bourák 2D (OV)
 18:30 , 20:403Bobule 2D (OV)
 18:30Radioactive 2D (ST)
 19:50Neviditeľný 2D (ST)
 20:20V sieti 2D (OV)
 20:30Lov 2D (ST)
 20:50Bloodshot 2D (ST)
12. 07. 20 Ne13:10Snežná hliadka 2D (SD)
 13:30 , 15:40 , 17:30 , 18:20Zabudnutý princ 2D (SD)
 13:40 , 16:00Dolittle 2D (SD)
 13:50Lassie sa vracia 2D (SD)
 14:00 , 16:10Vpred 2D (SD)
 14:20 , 16:20 , 18:10 , 20:00Hokejový sen 2D (OV)
 14:30 , 16:30Rodina Addamsovcov 2D (SD)
 15:20Ježko Sonic 2D (SD)
 16:00Minna a továreň na sny 2D (SD)
 17:50 , 20:20Takmer dokonalé tajomstvá 2D (ČD)
 18:00Bourák 2D (OV)
 18:30 , 20:403Bobule 2D (OV)
 18:30Radioactive 2D (ST)
 19:50Neviditeľný 2D (ST)
 20:20V sieti 2D (OV)
 20:30Lov 2D (ST)
 20:50Bloodshot 2D (ST)
13. 07. 20 Po15:20Ježko Sonic 2D (SD)
 15:40 , 17:30 , 18:20Zabudnutý princ 2D (SD)
 15:50Lassie sa vracia 2D (SD)
 16:00Dolittle 2D (SD)
 16:10Vpred 2D (SD)
 16:20 , 18:10 , 20:00Hokejový sen 2D (OV)
 16:30Rodina Addamsovcov 2D (SD)
 17:50 , 20:20Takmer dokonalé tajomstvá 2D (ČD)
 18:00Bourák 2D (OV)
 18:30 , 20:403Bobule 2D (OV)
 18:30Radioactive 2D (ST)
 19:50Neviditeľný 2D (ST)
 20:20V sieti 2D (OV)
 20:30Lov 2D (ST)
 20:50Bloodshot 2D (ST)
14. 07. 20 Út15:20Ježko Sonic 2D (SD)
 15:40 , 17:30 , 18:20Zabudnutý princ 2D (SD)
 15:50Lassie sa vracia 2D (SD)
 16:00Dolittle 2D (SD)
 16:10Vpred 2D (SD)
 16:20 , 18:10 , 20:00Hokejový sen 2D (OV)
 16:30Rodina Addamsovcov 2D (SD)
 17:50 , 20:20Takmer dokonalé tajomstvá 2D (ČD)
 18:00Bourák 2D (OV)
 18:30 , 20:403Bobule 2D (OV)
 18:30Mladý Ahmed 2D (ČT)
 19:50Neviditeľný 2D (ST)
 20:20V sieti 2D (OV)
 20:25Radioactive 2D (ST)
 20:30Lov 2D (ST)
15. 07. 20 St15:20Ježko Sonic 2D (SD)
 15:40 , 17:30 , 18:20Zabudnutý princ 2D (SD)
 15:50Lassie sa vracia 2D (SD)
 16:00Dolittle 2D (SD)
 16:10Vpred 2D (SD)
 16:20 , 18:10 , 20:00Hokejový sen 2D (OV)
 16:30Rodina Addamsovcov 2D (SD)
 17:50 , 20:20Takmer dokonalé tajomstvá 2D (ČD)
 18:00Bourák 2D (OV)
 18:30 , 20:403Bobule 2D (OV)
 18:30Radioactive 2D (ST)
 19:50Neviditeľný 2D (ST)
 20:20V sieti 2D (OV)
 20:30Lov 2D (ST)
 20:50Bloodshot 2D (ST)
17. 07. 20 Pá20:00Riverdance 25: Výročná show
22. 07. 20 St17:30Scoob! 2D (SD)
14. 08. 20 Pá20:00Ella Fitzgerald: Just one of Those Things