Období od:
 
Období do:
 
Místo:
Název zařízení:
Druh zařízení:
Název akce:
Zobrazení dle:
   
SR - Košický kraj - Košice
CINEMAX KOŠICE
15. 10. 19 Út15:10 , 17:50Blíženec 2D (ST)
 15:15 , 16:20Pán Maznáčik 2D (SD)
 15:20 , 17:20 , 18:00 , 19:50 , 20:40JOKER 2D (ST)
 15:50WEBSTEROVCI 2: Zo života pavúkov 2D (SD)
 16:00Angry birds vo filme 2 2D (SD)
 16:10Daždivý deň v New Yorku 2D (ČT)
 17:30Vieš udržať tajomstvo? 2D (ČT)
 18:10AD ASTRA 2D (ST)
 18:20Jiří Suchý 2D (OV)
 18:30 , 20:20Zlatokopky 2D (ST)
 20:10Ukradnutý štát 2D (OV)
 20:30Rambo: Posledná krv 2D (ČT)
 20:50Casino.$k 2D (OV)
 21:00Blíženec HFR 3D (ČT)
16. 10. 19 St15:10 , 17:50Blíženec 2D (ST)
 15:15 , 16:20Pán Maznáčik 2D (SD)
 15:20 , 17:20 , 18:00 , 19:50 , 20:40JOKER 2D (ST)
 15:50WEBSTEROVCI 2: Zo života pavúkov 2D (SD)
 16:00Angry birds vo filme 2 2D (SD)
 16:10Daždivý deň v New Yorku 2D (ČT)
 17:30Vieš udržať tajomstvo? 2D (ČT)
 18:10AD ASTRA 2D (ST)
 18:20Jiří Suchý 2D (OV)
 18:30 , 20:20Zlatokopky 2D (ST)
 20:10TO KAPITOLA 2 2D (ST)
 20:30Rambo: Posledná krv 2D (ČT)
 20:50Casino.$k 2D (OV)
 21:00Blíženec HFR 3D (ČT)
17. 10. 19 Čt15:00Vládkyňa zla 2 3D (SD)
 15:10 , 16:20Ovečka Shaun vo filme: Farmageddon 2D (OV)
 15:20Pán Maznáčik 2D (SD)
 15:30 , 18:00 , 19:50 , 20:40JOKER 2D (ST)
 15:40Jiří Suchý 2D (OV)
 16:30Angry birds vo filme 2 2D (SD)
 17:20Blíženec HFR 3D (ČT)
 17:30Vieš udržať tajomstvo? 2D (ČT)
 17:40 , 19:40Vládkyňa zla 2 2D (SD)
 17:50AD ASTRA 2D (ST)
 18:30 , 20:50Zlatokopky 2D (ST)
 18:40Pražské orgie 2D (ČD)
 20:20Vládkyňa zla 2 2D (ST)
 20:30Casino.$k 2D (OV)
 21:00Blíženec 2D (ST)
18. 10. 19 Pá15:00Vládkyňa zla 2 3D (SD)
 15:10 , 16:20Ovečka Shaun vo filme: Farmageddon 2D (OV)
 15:20Pán Maznáčik 2D (SD)
 15:30 , 18:00 , 19:50 , 20:40JOKER 2D (ST)
 15:40Jiří Suchý 2D (OV)
 16:30Angry birds vo filme 2 2D (SD)
 17:20Blíženec HFR 3D (ČT)
 17:30Vieš udržať tajomstvo? 2D (ČT)
 17:40 , 19:40Vládkyňa zla 2 2D (SD)
 17:50AD ASTRA 2D (ST)
 18:30 , 20:50Zlatokopky 2D (ST)
 18:40Pražské orgie 2D (ČD)
 20:20Vládkyňa zla 2 2D (ST)
 20:30Casino.$k 2D (OV)
 21:00Blíženec 2D (ST)
19. 10. 19 So13:00Leví kráľ (2019) 2D (SD)
 13:00 , 15:20Pán Maznáčik 2D (SD)
 13:10Tajný život maznáčikov 2 2D (SD)
 13:20 , 14:10 , 15:10 , 16:20Ovečka Shaun vo filme: Farmageddon 2D (OV)
 13:30WEBSTEROVCI 2: Zo života pavúkov 2D (SD)
 14:20 , 16:30Angry birds vo filme 2 2D (SD)
 15:00Vládkyňa zla 2 3D (SD)
 15:30 , 18:00 , 19:50 , 20:40JOKER 2D (ST)
 15:40Jiří Suchý 2D (OV)
 17:20Blíženec HFR 3D (ČT)
 17:30Vieš udržať tajomstvo? 2D (ČT)
 17:40 , 19:40Vládkyňa zla 2 2D (SD)
 17:50AD ASTRA 2D (ST)
 18:30 , 20:50Zlatokopky 2D (ST)
 18:40Pražské orgie 2D (ČD)
 20:20Vládkyňa zla 2 2D (ST)
 20:30Casino.$k 2D (OV)
 21:00Blíženec 2D (ST)
20. 10. 19 Ne13:00Leví kráľ (2019) 2D (SD)
 13:00 , 15:20Pán Maznáčik 2D (SD)
 13:10Snežný chlapec 2D (SD)
 13:20 , 14:10 , 15:10 , 16:20Ovečka Shaun vo filme: Farmageddon 2D (OV)
 13:30WEBSTEROVCI 2: Zo života pavúkov 2D (SD)
 14:20 , 16:30Angry birds vo filme 2 2D (SD)
 15:00Vládkyňa zla 2 3D (SD)
 15:30 , 18:00 , 19:50 , 20:40JOKER 2D (ST)
 15:40Jiří Suchý 2D (OV)
 17:20Blíženec HFR 3D (ČT)
 17:30Vieš udržať tajomstvo? 2D (ČT)
 17:40 , 19:40Vládkyňa zla 2 2D (SD)
 17:50AD ASTRA 2D (ST)
 18:30 , 20:50Zlatokopky 2D (ST)
 18:40Pražské orgie 2D (ČD)
 20:20Vládkyňa zla 2 2D (ST)
 20:30Casino.$k 2D (OV)
 21:00Blíženec 2D (ST)
21. 10. 19 Po15:00Vládkyňa zla 2 3D (SD)
 15:10 , 16:20Ovečka Shaun vo filme: Farmageddon 2D (OV)
 15:20Pán Maznáčik 2D (SD)
 15:30 , 18:00 , 19:50 , 20:40JOKER 2D (ST)
 15:40Jiří Suchý 2D (OV)
 16:30Angry birds vo filme 2 2D (SD)
 17:20Blíženec HFR 3D (ČT)
 17:30Vieš udržať tajomstvo? 2D (ČT)
 17:40 , 19:40Vládkyňa zla 2 2D (SD)
 17:50AD ASTRA 2D (ST)
 18:30 , 20:50Zlatokopky 2D (ST)
 18:40Pražské orgie 2D (ČD)
 20:20Vládkyňa zla 2 2D (ST)
 20:30Nech je svetlo 2D (OV)
 21:00Blíženec 2D (ST)
22. 10. 19 Út15:00Vládkyňa zla 2 3D (SD)
 15:10 , 16:20Ovečka Shaun vo filme: Farmageddon 2D (OV)
 15:20Pán Maznáčik 2D (SD)
 15:25AD ASTRA 2D (ST)
 15:30 , 18:00 , 19:50 , 20:40JOKER 2D (ST)
 16:30Angry birds vo filme 2 2D (SD)
 17:20Blíženec HFR 3D (ČT)
 17:30Vieš udržať tajomstvo? 2D (ČT)
 17:40 , 19:40Vládkyňa zla 2 2D (SD)
 18:10Jiří Suchý 2D (OV)
 18:30 , 20:50Zlatokopky 2D (ST)
 18:40Pražské orgie 2D (ČD)
 20:20Vládkyňa zla 2 2D (ST)
 20:30Nech je svetlo 2D (OV)
 21:00Blíženec 2D (ST)
23. 10. 19 St15:00Vládkyňa zla 2 3D (SD)
 15:10 , 16:20Ovečka Shaun vo filme: Farmageddon 2D (OV)
 15:20Pán Maznáčik 2D (SD)
 15:30 , 18:00 , 20:40JOKER 2D (ST)
 15:40Jiří Suchý 2D (OV)
 16:30Angry birds vo filme 2 2D (SD)
 17:20Blíženec HFR 3D (ČT)
 17:30Vieš udržať tajomstvo? 2D (ČT)
 17:40 , 19:40Vládkyňa zla 2 2D (SD)
 17:50AD ASTRA 2D (ST)
 18:30 , 20:50Zlatokopky 2D (ST)
 18:40Pražské orgie 2D (ČD)
 20:00Zombieland: Rana istoty 2D (ST)
 20:20Vládkyňa zla 2 2D (ST)
 20:30Nech je svetlo 2D (OV)
 21:00Blíženec 2D (ST)
30. 10. 19 St19:00Miles Davis: Birth of the Cool
31. 10. 19 Čt20:30TO KAPITOLA 2 2D (ST)
01. 11. 19 Pá20:30Annabelle 3: Návrat 2D (ST)
02. 11. 19 So20:30Kliatba kvíliacej ženy 2D (ST)
05. 11. 19 Út18:00Ženská na vrchole 2D (OV)
21. 11. 19 Čt20:00Depeche Mode: Spirits in the Forest