Období od:
 
Období do:
 
Místo:
Název zařízení:
Druh zařízení:
Název akce:
Zobrazení dle:
   
SR - Trnavský kraj - Trnava
CINEMAX ARENA TRNAVA
15. 10. 19 Út15:00 , 15:20 , 18:20 , 20:10Blíženec 2D (ST)
 15:30Pán Maznáčik 2D (SD)
 15:50 , 17:30 , 17:40 , 20:20Zlatokopky 2D (ST)
 16:10Angry birds vo filme 2 2D (SD)
 18:00 , 20:00 , 20:40JOKER 2D (ST)
 18:10Cez prsty 2D (OV)
 20:50Vieš udržať tajomstvo? 2D (ČT)
16. 10. 19 St15:00 , 15:20 , 18:20 , 20:10Blíženec 2D (ST)
 15:30Pán Maznáčik 2D (SD)
 15:50 , 17:30 , 17:40 , 20:20Zlatokopky 2D (ST)
 16:10Angry birds vo filme 2 2D (SD)
 18:00 , 20:00 , 20:40JOKER 2D (ST)
 18:10Cez prsty 2D (OV)
 20:50Vieš udržať tajomstvo? 2D (ČT)
17. 10. 19 Čt15:10 , 18:30 , 21:00Zlatokopky 2D (ST)
 15:30Vládkyňa zla 2 3D (SD)
 15:40Pán Maznáčik 2D (SD)
 16:10Angry birds vo filme 2 2D (SD)
 16:20Ovečka Shaun vo filme: Farmageddon 2D (OV)
 17:30 , 18:00 , 20:10 , 20:40JOKER 2D (ST)
 17:50Vládkyňa zla 2 2D (SD)
 18:20 , 20:50Blíženec 2D (ST)
 20:20Vládkyňa zla 2 2D (ST)
18. 10. 19 Pá15:10 , 18:30 , 21:00Zlatokopky 2D (ST)
 15:30Vládkyňa zla 2 3D (SD)
 15:40Pán Maznáčik 2D (SD)
 16:10Angry birds vo filme 2 2D (SD)
 16:20Ovečka Shaun vo filme: Farmageddon 2D (OV)
 17:30 , 18:00 , 20:10 , 20:40JOKER 2D (ST)
 17:50Vládkyňa zla 2 2D (SD)
 18:20 , 20:50Blíženec 2D (ST)
 20:20Vládkyňa zla 2 2D (ST)
19. 10. 19 So13:00 , 13:30 , 16:20Ovečka Shaun vo filme: Farmageddon 2D (OV)
 14:00Tajný život maznáčikov 2 2D (SD)
 14:10 , 15:40Pán Maznáčik 2D (SD)
 15:10 , 18:30 , 21:00Zlatokopky 2D (ST)
 15:30Vládkyňa zla 2 3D (SD)
 16:10Angry birds vo filme 2 2D (SD)
 17:30 , 18:00 , 20:10 , 20:40JOKER 2D (ST)
 17:50Vládkyňa zla 2 2D (SD)
 18:20 , 20:50Blíženec 2D (ST)
 20:20Vládkyňa zla 2 2D (ST)
20. 10. 19 Ne13:00 , 14:10 , 16:20Ovečka Shaun vo filme: Farmageddon 2D (OV)
 13:20Snežný chlapec 2D (SD)
 14:00Tajný život maznáčikov 2 2D (SD)
 15:10 , 18:30 , 21:00Zlatokopky 2D (ST)
 15:30Vládkyňa zla 2 3D (SD)
 15:40Pán Maznáčik 2D (SD)
 16:10Angry birds vo filme 2 2D (SD)
 17:30 , 18:00 , 20:10 , 20:40JOKER 2D (ST)
 17:50Vládkyňa zla 2 2D (SD)
 18:20 , 20:50Blíženec 2D (ST)
 20:20Vládkyňa zla 2 2D (ST)
21. 10. 19 Po15:10 , 18:30 , 21:00Zlatokopky 2D (ST)
 15:30Vládkyňa zla 2 3D (SD)
 15:40Pán Maznáčik 2D (SD)
 16:10Angry birds vo filme 2 2D (SD)
 16:20Ovečka Shaun vo filme: Farmageddon 2D (OV)
 17:30 , 18:00 , 20:10 , 20:40JOKER 2D (ST)
 17:50Vládkyňa zla 2 2D (SD)
 18:20 , 20:50Blíženec 2D (ST)
 20:20Vládkyňa zla 2 2D (ST)
22. 10. 19 Út15:10 , 18:30 , 21:00Zlatokopky 2D (ST)
 15:30Vládkyňa zla 2 3D (SD)
 15:40Pán Maznáčik 2D (SD)
 16:10Angry birds vo filme 2 2D (SD)
 16:20Ovečka Shaun vo filme: Farmageddon 2D (OV)
 17:30 , 18:00 , 20:10 , 20:40JOKER 2D (ST)
 17:50Vládkyňa zla 2 2D (SD)
 18:20 , 20:50Blíženec 2D (ST)
 20:20Vládkyňa zla 2 2D (ST)
23. 10. 19 St15:10 , 18:30 , 21:00Zlatokopky 2D (ST)
 15:30Vládkyňa zla 2 3D (SD)
 15:40Pán Maznáčik 2D (SD)
 16:10Angry birds vo filme 2 2D (SD)
 16:20Ovečka Shaun vo filme: Farmageddon 2D (OV)
 17:30 , 18:00 , 20:10 , 20:40JOKER 2D (ST)
 17:50Vládkyňa zla 2 2D (SD)
 18:20Blíženec 2D (ST)
 20:20Vládkyňa zla 2 2D (ST)
 20:50Zombieland: Rana istoty 2D (ST)
31. 10. 19 Čt20:30TO KAPITOLA 2 2D (ST)
01. 11. 19 Pá20:30Annabelle 3: Návrat 2D (ST)
05. 11. 19 Út18:00Ženská na vrchole 2D (OV)