Období od:
 
Období do:
 
Místo:
Název zařízení:
Druh zařízení:
Název akce:
Zobrazení dle:
   
ČR - Zlínský kraj - Zlín
Golden Apple Cinema
15. 10. 19 Út15:00Ovečka Shaun ve filmu: Farmageddon
 15:05Princ Krasoň
 15:40Angry Birds ve filmu 2
 15:45Nabarvené ptáče
 15:55Toy Story 4: Příběh hraček
 16:00Lví král 3D - dab
 17:15Blíženec (DOLBY ATMOS)
 17:15 , 18:30Přes prsty
 17:45 , 21:30Joker - dab
 18:15Dokážeš udržet tajemství?
 19:00Médium (Festival ruského filmu)
 19:30Národní třída
 20:00Joker (DOLBY ATMOS) - tit
 20:15Pražské orgie
 20:30Rambo: Poslední krev
 20:45Blíženec 3D HFR
 21:00To Kapitola 2
16. 10. 19 St10:00 , 14:00Trhlina (FKS)
 15:05Princ Krasoň
 15:40Angry Birds ve filmu 2
 15:45Nabarvené ptáče
 15:55Toy Story 4: Příběh hraček
 16:00Lví král 3D - dab
 17:15Blíženec (DOLBY ATMOS)
 17:15Přes prsty
 17:45 , 21:30Joker - dab
 18:15Dokážeš udržet tajemství?
 18:30Poslední aristokratka - DÁMSKÁ JÍZDA
 19:00Hosté (Festival ruského filmu)
 19:30iShorts: Back to School
 20:00Joker (DOLBY ATMOS) - tit
 20:15Pražské orgie
 20:30Rambo: Poslední krev
 21:00To Kapitola 2
 21:15Blíženec 3D HFR
17. 10. 19 Čt15:00 , 19:30Staříci
 15:00Zloba: Královna všeho zlého - dab
 15:15Princ Krasoň
 15:45Angry Birds ve filmu 2
 16:00Lví král 3D - dab
 16:15Ovečka Shaun ve filmu: Farmageddon
 17:00 , 19:20Román pro pokročilé
 17:15 , 19:00Přes prsty
 17:30 , 20:00Joker (DOLBY ATMOS) - tit
 17:50První akční hrdina
 18:15Zloba: Královna všeho zlého 3D
 18:30 , 21:30Joker - dab
 20:45Zloba: Královna všeho zlého - tit
 21:00Blíženec 3D HFR
 21:15Národní třída
 21:20Rambo: Poslední krev
18. 10. 19 Pá15:00 , 19:30Staříci
 15:00Zloba: Královna všeho zlého - dab
 15:15Princ Krasoň
 15:45Angry Birds ve filmu 2
 16:00Lví král 3D - dab
 16:15Ovečka Shaun ve filmu: Farmageddon
 17:00 , 19:20Román pro pokročilé
 17:15 , 19:00Přes prsty
 17:30 , 20:00Joker (DOLBY ATMOS) - tit
 17:50První akční hrdina
 18:15Zloba: Královna všeho zlého 3D
 18:30 , 21:30Joker - dab
 20:45Zloba: Královna všeho zlého - tit
 21:00Blíženec 3D HFR
 21:15Národní třída
 21:20Rambo: Poslední krev
19. 10. 19 So10:00Nabarvené ptáče
 10:05 , 12:30 , 15:00Zloba: Královna všeho zlého - dab
 10:15 , 13:15 , 16:15Ovečka Shaun ve filmu: Farmageddon
 10:45Panství Downton
 11:00 , 15:15Princ Krasoň
 11:15 , 15:45Angry Birds ve filmu 2
 13:10Tajný život mazlíčků 2
 13:30Psí kusy
 13:45 , 17:15 , 19:00Přes prsty
 14:00Toy Story 4: Příběh hraček
 15:00 , 19:30Staříci
 16:00Lví král 3D - dab
 17:00 , 19:20Román pro pokročilé
 17:30 , 20:00Joker (DOLBY ATMOS) - tit
 17:50První akční hrdina
 18:15Zloba: Královna všeho zlého 3D
 18:30 , 21:30Joker - dab
 20:45Zloba: Královna všeho zlého - tit
 21:00Blíženec 3D HFR
 21:15Národní třída
 21:20Rambo: Poslední krev
20. 10. 19 Ne10:00Nabarvené ptáče
 10:05 , 12:30 , 15:00Zloba: Královna všeho zlého - dab
 10:15 , 13:15 , 16:15Ovečka Shaun ve filmu: Farmageddon
 10:45Panství Downton
 11:00 , 15:15Princ Krasoň
 11:15 , 15:45Angry Birds ve filmu 2
 13:10Tajný život mazlíčků 2
 13:30Psí kusy
 13:45 , 17:15 , 19:00Přes prsty
 14:00Sněžný kluk - DĚTSKÁ NEDĚLE
 15:00 , 19:30Staříci
 16:00Lví král 3D - dab
 17:00 , 19:20Román pro pokročilé
 17:30 , 20:00Joker (DOLBY ATMOS) - tit
 17:50První akční hrdina
 18:15Zloba: Královna všeho zlého 3D
 18:30 , 21:30Joker - dab
 20:45Zloba: Královna všeho zlého - tit
 21:00Blíženec 3D HFR
 21:15Národní třída
 21:20Rambo: Poslední krev
21. 10. 19 Po15:00 , 19:30Staříci
 15:00Zloba: Královna všeho zlého - dab
 15:15Princ Krasoň
 15:45Angry Birds ve filmu 2
 16:00Lví král 3D - dab
 16:15Ovečka Shaun ve filmu: Farmageddon
 17:00 , 20:15Román pro pokročilé
 17:15 , 19:00Přes prsty
 17:30 , 20:00Joker (DOLBY ATMOS) - tit
 18:00Dobrá smrt
 18:15Zloba: Královna všeho zlého 3D
 18:30 , 21:30Joker - dab
 20:45Zloba: Královna všeho zlého - tit
 21:00Blíženec 3D HFR
 21:15Národní třída
22. 10. 19 Út15:00 , 19:30Staříci
 15:00Zloba: Královna všeho zlého - dab
 15:15Princ Krasoň
 15:45Angry Birds ve filmu 2
 16:00Lví král 3D - dab
 16:15Ovečka Shaun ve filmu: Farmageddon
 17:00 , 20:15Román pro pokročilé
 17:15 , 19:00Přes prsty
 17:30 , 20:00Joker (DOLBY ATMOS) - tit
 18:00Dobrá smrt
 18:15Zloba: Královna všeho zlého 3D
 18:30 , 21:30Joker - dab
 20:45Zloba: Královna všeho zlého - tit
 21:00Blíženec 3D HFR
 21:15Národní třída
23. 10. 19 St10:00 , 14:00Yesterday (FKS)
 15:15Princ Krasoň
 15:45Angry Birds ve filmu 2
 16:00Lví král 3D - dab
 16:15Ovečka Shaun ve filmu: Farmageddon
 16:30 , 20:15Román pro pokročilé
 17:15 , 20:30Přes prsty
 17:30 , 20:00Joker (DOLBY ATMOS) - tit
 18:00Dobrá smrt
 18:15Zloba: Královna všeho zlého 3D
 18:30 , 21:30Joker - dab
 18:30Gauguin na Tahiti - ztracený ráj
 19:30Staříci
 20:45Zloba: Královna všeho zlého - tit
 21:00Blíženec 3D HFR
11. 11. 19 Po18:00Concerto/Enigma variace/Raymonda Act III
20. 11. 19 St18:30Tintoretto - rebel z Benátek
21. 11. 19 Čt19:30Depeche Mode: SPIRIT in the Forest
24. 11. 19 Ne17:30Západ USA - diashow Martina Loewa
04. 12. 19 St18:30Ermitáž - síla umění
09. 12. 19 Po18:00Hrabě Ory (METinHD)
19. 12. 19 Čt18:00Louskáček (Královský balet Londýn)
13. 01. 20 Po18:00Coppélie (Královský balet Londýn)
29. 01. 20 St19:00Sám na dva šéfy (NT Live)
03. 02. 20 Po18:00Spící krasavice (Královský balet Londýn)
19. 02. 20 St19:00Audience (NT Live)
24. 02. 20 Po18:00Aida (METinHD)
09. 03. 20 Po18:00Marston a Scarlett (Královský balet Londýn)
30. 03. 20 Po18:00Vlaštovka (METinHD)
20. 04. 20 Po18:00Labutí jezero (Královský balet Londýn)
29. 04. 20 St19:00Sen čarovné noci (NT Live)
04. 05. 20 Po18:00Lazebník Sevillský (METinHD)
08. 06. 20 Po18:00Projekt Dante (Královský balet Londýn)