Období od:
 
Období do:
 
Místo:
Název zařízení:
Druh zařízení:
Název akce:
Zobrazení dle:
   
SR - Trnavský kraj - Trnava
CINEMAX MAX TRNAVA
16. 10. 19 St15:40Pán Maznáčik 2D (SD)
 16:10Angry birds vo filme 2 2D (SD)
 16:20WEBSTEROVCI 2: Zo života pavúkov 2D (SD)
 17:50Vieš udržať tajomstvo? 2D (ČT)
 18:00Blíženec 2D (ST)
 18:30Zlatokopky 2D (ST)
 20:00JOKER 2D (ST)
 20:30AD ASTRA 2D (ST)
 20:50Casino.$k 2D (OV)
17. 10. 19 Čt15:10Vládkyňa zla 2 2D (SD)
 16:00Ovečka Shaun vo filme: Farmageddon 2D (OV)
 16:10Casino.$k 2D (OV)
 17:40Zlatokopky 2D (ST)
 18:00Vládkyňa zla 2 3D (SD)
 18:30Vieš udržať tajomstvo? 2D (ČT)
 20:00JOKER 2D (ST)
 20:30AD ASTRA 2D (ST)
 20:40Pražské orgie 2D (ČD)
18. 10. 19 Pá15:10Vládkyňa zla 2 2D (SD)
 16:00Ovečka Shaun vo filme: Farmageddon 2D (OV)
 16:10Casino.$k 2D (OV)
 17:40Zlatokopky 2D (ST)
 18:00Vládkyňa zla 2 3D (SD)
 18:30Vieš udržať tajomstvo? 2D (ČT)
 20:00JOKER 2D (ST)
 20:30AD ASTRA 2D (ST)
 20:40Pražské orgie 2D (ČD)
19. 10. 19 So13:00 , 16:00Ovečka Shaun vo filme: Farmageddon 2D (OV)
 13:50Pán Maznáčik 2D (SD)
 14:00Angry birds vo filme 2 2D (SD)
 15:10Vládkyňa zla 2 2D (SD)
 16:10Casino.$k 2D (OV)
 17:40Zlatokopky 2D (ST)
 18:00Vládkyňa zla 2 3D (SD)
 18:30Vieš udržať tajomstvo? 2D (ČT)
 20:00JOKER 2D (ST)
 20:30AD ASTRA 2D (ST)
 20:40Pražské orgie 2D (ČD)
20. 10. 19 Ne13:00 , 16:00Ovečka Shaun vo filme: Farmageddon 2D (OV)
 13:50Snežný chlapec 2D (SD)
 14:00Angry birds vo filme 2 2D (SD)
 15:10Vládkyňa zla 2 2D (SD)
 16:10Casino.$k 2D (OV)
 17:40Zlatokopky 2D (ST)
 18:00Vládkyňa zla 2 3D (SD)
 18:30Vieš udržať tajomstvo? 2D (ČT)
 20:00JOKER 2D (ST)
 20:30AD ASTRA 2D (ST)
 20:40Pražské orgie 2D (ČD)
21. 10. 19 Po15:10Vládkyňa zla 2 2D (SD)
 16:00Ovečka Shaun vo filme: Farmageddon 2D (OV)
 16:10Casino.$k 2D (OV)
 17:40Zlatokopky 2D (ST)
 18:00Vládkyňa zla 2 3D (SD)
 18:30Vieš udržať tajomstvo? 2D (ČT)
 20:00JOKER 2D (ST)
 20:30AD ASTRA 2D (ST)
 20:40Pražské orgie 2D (ČD)
22. 10. 19 Út15:10Vládkyňa zla 2 2D (SD)
 16:00Ovečka Shaun vo filme: Farmageddon 2D (OV)
 16:10Casino.$k 2D (OV)
 17:40Zlatokopky 2D (ST)
 18:00Vládkyňa zla 2 3D (SD)
 18:30Jiří Suchý 2D (OV)
 20:00JOKER 2D (ST)
 20:30AD ASTRA 2D (ST)
 20:40Pražské orgie 2D (ČD)
23. 10. 19 St15:10Vládkyňa zla 2 2D (SD)
 16:00Ovečka Shaun vo filme: Farmageddon 2D (OV)
 16:10Casino.$k 2D (OV)
 17:40Zlatokopky 2D (ST)
 18:00Vládkyňa zla 2 3D (SD)
 18:30Vieš udržať tajomstvo? 2D (ČT)
 20:00JOKER 2D (ST)
 20:30AD ASTRA 2D (ST)
 20:40Pražské orgie 2D (ČD)
30. 10. 19 St19:00Miles Davis: Birth of the Cool
02. 11. 19 So20:30Kliatba kvíliacej ženy 2D (ST)
21. 11. 19 Čt20:00Depeche Mode: Spirits in the Forest