Období od:
 
Období do:
 
Místo:
Název zařízení:
Druh zařízení:
Název akce:
Zobrazení dle:
   
SR - Žilinský kraj - Martin
CINEMAX MARTIN
15. 10. 19 Út15:20 , 18:00 , 20:20JOKER 2D (ST)
 15:40Angry birds vo filme 2 2D (SD)
 16:20Pán Maznáčik 2D (SD)
 16:30WEBSTEROVCI 2: Zo života pavúkov 2D (SD)
 17:50 , 20:50Zlatokopky 2D (ST)
 18:10Ukradnutý štát 2D (OV)
 18:30 , 20:40Blíženec 2D (ST)
 20:30Vieš udržať tajomstvo? 2D (ČT)
16. 10. 19 St15:20 , 18:00 , 20:20JOKER 2D (ST)
 15:40Angry birds vo filme 2 2D (SD)
 16:20Pán Maznáčik 2D (SD)
 16:30WEBSTEROVCI 2: Zo života pavúkov 2D (SD)
 17:50 , 20:50Zlatokopky 2D (ST)
 18:10Cez prsty 2D (OV)
 18:30 , 20:40Blíženec 2D (ST)
 20:30Vieš udržať tajomstvo? 2D (ČT)
17. 10. 19 Čt15:20Vládkyňa zla 2 3D (SD)
 15:30Ovečka Shaun vo filme: Farmageddon 2D (OV)
 15:40 , 18:00 , 20:40JOKER 2D (ST)
 16:20Pán Maznáčik 2D (SD)
 17:40Vládkyňa zla 2 2D (SD)
 18:10Pražské orgie 2D (ČD)
 18:30 , 20:50Zlatokopky 2D (ST)
 20:20Vládkyňa zla 2 2D (ST)
 20:30Blíženec 2D (ST)
18. 10. 19 Pá15:20Vládkyňa zla 2 3D (SD)
 15:30Ovečka Shaun vo filme: Farmageddon 2D (OV)
 15:40 , 18:00 , 20:40JOKER 2D (ST)
 16:20Pán Maznáčik 2D (SD)
 17:40Vládkyňa zla 2 2D (SD)
 18:10Pražské orgie 2D (ČD)
 18:30 , 20:50Zlatokopky 2D (ST)
 20:20Vládkyňa zla 2 2D (ST)
 20:30Blíženec 2D (ST)
19. 10. 19 So13:10 , 15:30Ovečka Shaun vo filme: Farmageddon 2D (OV)
 13:20 , 16:20Pán Maznáčik 2D (SD)
 13:30Cez prsty 2D (OV)
 14:10Angry birds vo filme 2 2D (SD)
 15:20Vládkyňa zla 2 3D (SD)
 15:40 , 18:00 , 20:40JOKER 2D (ST)
 17:40Vládkyňa zla 2 2D (SD)
 18:10Pražské orgie 2D (ČD)
 18:30 , 20:50Zlatokopky 2D (ST)
 20:20Vládkyňa zla 2 2D (ST)
 20:30Blíženec 2D (ST)
20. 10. 19 Ne13:00Snežný chlapec 2D (SD)
 13:20 , 15:30Ovečka Shaun vo filme: Farmageddon 2D (OV)
 13:30Cez prsty 2D (OV)
 14:10Angry birds vo filme 2 2D (SD)
 15:20Vládkyňa zla 2 3D (SD)
 15:40 , 18:00 , 20:40JOKER 2D (ST)
 16:20Pán Maznáčik 2D (SD)
 17:40Vládkyňa zla 2 2D (SD)
 18:10Pražské orgie 2D (ČD)
 18:30 , 20:50Zlatokopky 2D (ST)
 20:20Vládkyňa zla 2 2D (ST)
 20:30Blíženec 2D (ST)
21. 10. 19 Po15:20Vládkyňa zla 2 3D (SD)
 15:30Ovečka Shaun vo filme: Farmageddon 2D (OV)
 15:40 , 18:00 , 20:40JOKER 2D (ST)
 16:20Pán Maznáčik 2D (SD)
 17:40Vládkyňa zla 2 2D (SD)
 18:10Pražské orgie 2D (ČD)
 18:30 , 20:50Zlatokopky 2D (ST)
 20:20Vládkyňa zla 2 2D (ST)
 20:30Blíženec 2D (ST)
22. 10. 19 Út15:20Vládkyňa zla 2 3D (SD)
 15:30Ovečka Shaun vo filme: Farmageddon 2D (OV)
 15:40 , 18:00 , 20:40JOKER 2D (ST)
 16:20Pán Maznáčik 2D (SD)
 17:40Vládkyňa zla 2 2D (SD)
 18:10Pražské orgie 2D (ČD)
 18:30Jiří Suchý 2D (OV)
 20:20Vládkyňa zla 2 2D (ST)
 20:30Blíženec 2D (ST)
 20:50Zlatokopky 2D (ST)
23. 10. 19 St15:20Vládkyňa zla 2 3D (SD)
 15:30Ovečka Shaun vo filme: Farmageddon 2D (OV)
 15:40 , 18:00 , 20:40JOKER 2D (ST)
 16:20Pán Maznáčik 2D (SD)
 17:40Vládkyňa zla 2 2D (SD)
 18:10Pražské orgie 2D (ČD)
 18:30 , 20:50Zlatokopky 2D (ST)
 20:20Vládkyňa zla 2 2D (ST)
 20:30Blíženec 2D (ST)
30. 10. 19 St19:00Miles Davis: Birth of the Cool
31. 10. 19 Čt20:30TO KAPITOLA 2 2D (ST)
01. 11. 19 Pá20:30Annabelle 3: Návrat 2D (ST)
02. 11. 19 So20:30Kliatba kvíliacej ženy 2D (ST)
05. 11. 19 Út18:00Ženská na vrchole 2D (OV)
21. 11. 19 Čt20:00Depeche Mode: Spirits in the Forest