Období od:
 
Období do:
 
Místo:
Název zařízení:
Druh zařízení:
Název akce:
Zobrazení dle:
   
SR - Žilinský kraj - Žilina
CINEMAX ŽILINA
16. 10. 19 St15:00 , 17:30 , 17:50 , 20:20Zlatokopky 2D (ST)
 15:10 , 18:20 , 20:50Blíženec 2D (ST)
 15:20 , 18:00 , 19:50 , 20:10 , 20:40JOKER 2D (ST)
 15:30Angry birds vo filme 2 2D (SD)
 16:00Cez prsty 2D (OV)
 16:10Pán Maznáčik 2D (SD)
 17:40Vieš udržať tajomstvo? 2D (ČT)
 18:10Casino.$k 2D (OV)
 20:30AD ASTRA 2D (ST)
17. 10. 19 Čt15:00 , 17:30 , 20:50Zlatokopky 2D (ST)
 15:10Vládkyňa zla 2 3D (SD)
 15:20 , 16:10Ovečka Shaun vo filme: Farmageddon 2D (OV)
 15:30 , 17:20 , 18:00 , 19:50 , 20:10 , 20:40JOKER 2D (ST)
 16:20Pán Maznáčik 2D (SD)
 17:50Vládkyňa zla 2 2D (SD)
 18:10Casino.$k 2D (OV)
 18:20Blíženec 2D (ST)
 20:20Vládkyňa zla 2 2D (ST)
 20:30Pražské orgie 2D (ČD)
18. 10. 19 Pá15:00 , 17:30 , 20:50Zlatokopky 2D (ST)
 15:10Vládkyňa zla 2 3D (SD)
 15:20 , 16:10Ovečka Shaun vo filme: Farmageddon 2D (OV)
 15:30 , 17:20 , 18:00 , 19:50 , 20:10 , 20:40JOKER 2D (ST)
 16:20Pán Maznáčik 2D (SD)
 17:50Vládkyňa zla 2 2D (SD)
 18:10Casino.$k 2D (OV)
 18:20Blíženec 2D (ST)
 20:20Vládkyňa zla 2 2D (ST)
 20:30Pražské orgie 2D (ČD)
19. 10. 19 So13:00Angry birds vo filme 2 2D (SD)
 13:00 , 13:20 , 14:10 , 15:20 , 16:10Ovečka Shaun vo filme: Farmageddon 2D (OV)
 13:10 , 16:20Pán Maznáčik 2D (SD)
 13:40 , 17:50Vládkyňa zla 2 2D (SD)
 15:00 , 17:30 , 20:50Zlatokopky 2D (ST)
 15:10Vládkyňa zla 2 3D (SD)
 15:30 , 17:20 , 18:00 , 19:50 , 20:10 , 20:40JOKER 2D (ST)
 18:10Casino.$k 2D (OV)
 18:20Blíženec 2D (ST)
 20:20Vládkyňa zla 2 2D (ST)
 20:30Pražské orgie 2D (ČD)
20. 10. 19 Ne13:00Angry birds vo filme 2 2D (SD)
 13:00 , 13:20 , 14:10 , 15:20 , 16:10Ovečka Shaun vo filme: Farmageddon 2D (OV)
 13:10Snežný chlapec 2D (SD)
 13:40 , 17:50Vládkyňa zla 2 2D (SD)
 15:00 , 17:30 , 20:50Zlatokopky 2D (ST)
 15:10Vládkyňa zla 2 3D (SD)
 15:30 , 17:20 , 18:00 , 19:50 , 20:10 , 20:40JOKER 2D (ST)
 16:20Pán Maznáčik 2D (SD)
 18:10Casino.$k 2D (OV)
 18:20Blíženec 2D (ST)
 20:20Vládkyňa zla 2 2D (ST)
 20:30Pražské orgie 2D (ČD)
21. 10. 19 Po15:00 , 17:30 , 19:50Zlatokopky 2D (ST)
 15:10Vládkyňa zla 2 3D (SD)
 15:20 , 16:10Ovečka Shaun vo filme: Farmageddon 2D (OV)
 15:30 , 17:20 , 18:00 , 20:10 , 20:40JOKER 2D (ST)
 17:50Vládkyňa zla 2 2D (SD)
 18:10Pražské orgie 2D (ČD)
 20:20Vládkyňa zla 2 2D (ST)
 20:30Blíženec 2D (ST)
22. 10. 19 Út15:00 , 17:30 , 20:50Zlatokopky 2D (ST)
 15:10Vládkyňa zla 2 3D (SD)
 15:20 , 16:10Ovečka Shaun vo filme: Farmageddon 2D (OV)
 15:30 , 17:20 , 18:00 , 19:50 , 20:10 , 20:40JOKER 2D (ST)
 16:20Pán Maznáčik 2D (SD)
 17:50Vládkyňa zla 2 2D (SD)
 18:10Jiří Suchý 2D (OV)
 18:20Blíženec 2D (ST)
 20:20Vládkyňa zla 2 2D (ST)
 20:30Pražské orgie 2D (ČD)
23. 10. 19 St15:00 , 17:30 , 20:50Zlatokopky 2D (ST)
 15:10Vládkyňa zla 2 3D (SD)
 15:20 , 16:10Ovečka Shaun vo filme: Farmageddon 2D (OV)
 15:30 , 17:20 , 18:00 , 20:10 , 20:40JOKER 2D (ST)
 16:20Pán Maznáčik 2D (SD)
 17:50Vládkyňa zla 2 2D (SD)
 18:10SPITFIRE 2D (ČT)
 18:20Blíženec 2D (ST)
 20:00Zombieland: Rana istoty 2D (ST)
 20:20Vládkyňa zla 2 2D (ST)
 20:30Pražské orgie 2D (ČD)
30. 10. 19 St19:00Miles Davis: Birth of the Cool
31. 10. 19 Čt20:30TO KAPITOLA 2 2D (ST)
01. 11. 19 Pá20:30Annabelle 3: Návrat 2D (ST)
02. 11. 19 So20:30Kliatba kvíliacej ženy 2D (ST)
05. 11. 19 Út18:00Ženská na vrchole 2D (OV)
06. 11. 19 St20:00Slayer: The Repentless Killogy
21. 11. 19 Čt20:00Depeche Mode: Spirits in the Forest