Období od:
 
Období do:
 
Místo:
Název zařízení:
Druh zařízení:
Název akce:
Zobrazení dle:
   
SR - Trnavský kraj - Trnava
CINEMAX MAX TRNAVA
22. 01. 20 St15:00 , 17:20 , 19:40Príliš osobná známosť 2D (SD)
 16:00Dolittle 2D (SD)
 16:30Cats 2D (ST)
 18:20Dolittle 3D (SD)
 19:30Turandot
 20:40Šťastný nový rok 2D (OV)
23. 01. 20 Čt15:00 , 17:20 , 19:40Príliš osobná známosť 2D (SD)
 15:40Medvedíci Boonie: Cesta do praveku 2D (SD)
 15:50Pod vodou 2D (ČT)
 17:50Dolittle 3D (SD)
 18:00BAD BOYS NAVŽDY 2D (ST)
 20:10Na nože 2D (ST)
 20:40Králiček Jojo 2D (ST)
24. 01. 20 Pá15:00 , 17:20 , 19:40Príliš osobná známosť 2D (SD)
 15:40Medvedíci Boonie: Cesta do praveku 2D (SD)
 15:50Pod vodou 2D (ČT)
 17:50Dolittle 3D (SD)
 18:00BAD BOYS NAVŽDY 2D (ST)
 20:10Na nože 2D (ST)
 20:40Králiček Jojo 2D (ST)
25. 01. 20 So13:00Veľké želanie 2D (SD)
 13:20Maskovaní špióni 2D (SD)
 14:00Labková patrola: Pripravení pomáhať a zachraňovať!
 15:00 , 17:20 , 19:40Príliš osobná známosť 2D (SD)
 15:40Medvedíci Boonie: Cesta do praveku 2D (SD)
 15:50Pod vodou 2D (ČT)
 17:50Dolittle 3D (SD)
 18:00BAD BOYS NAVŽDY 2D (ST)
 20:10Na nože 2D (ST)
 20:40Králiček Jojo 2D (ST)
26. 01. 20 Ne13:00Veľké želanie 2D (SD)
 13:20Maskovaní špióni 2D (SD)
 14:00Labková patrola: Pripravení pomáhať a zachraňovať!
 15:00 , 17:20 , 19:40Príliš osobná známosť 2D (SD)
 15:40Medvedíci Boonie: Cesta do praveku 2D (SD)
 15:50Pod vodou 2D (ČT)
 17:50Dolittle 3D (SD)
 18:00BAD BOYS NAVŽDY 2D (ST)
 20:10Na nože 2D (ST)
 20:40Králiček Jojo 2D (ST)
27. 01. 20 Po15:00 , 17:20 , 19:40Príliš osobná známosť 2D (SD)
 15:40Medvedíci Boonie: Cesta do praveku 2D (SD)
 15:50Pod vodou 2D (ČT)
 17:50Dolittle 3D (SD)
 18:00BAD BOYS NAVŽDY 2D (ST)
 20:10Na nože 2D (ST)
 20:40Králiček Jojo 2D (ST)
28. 01. 20 Út15:00 , 17:20 , 19:40Príliš osobná známosť 2D (SD)
 15:40Medvedíci Boonie: Cesta do praveku 2D (SD)
 15:50Pod vodou 2D (ČT)
 17:50Dolittle 3D (SD)
 18:00BAD BOYS NAVŽDY 2D (ST)
 20:10Prvý zradca 2D (ČT)
 20:40Králiček Jojo 2D (ST)
29. 01. 20 St15:00 , 17:20 , 19:40Príliš osobná známosť 2D (SD)
 15:40Medvedíci Boonie: Cesta do praveku 2D (SD)
 15:50Pod vodou 2D (ČT)
 17:50Dolittle 3D (SD)
 18:00BAD BOYS NAVŽDY 2D (ST)
 20:10Na nože 2D (ST)
 20:40Králiček Jojo 2D (ST)
04. 02. 20 Út20:40Sviňa 2D (OV)
05. 02. 20 St19:30Trubadúr
08. 02. 20 So18:30Sviňa 2D (OV)