Období od:
 
Období do:
 
Místo:
Název zařízení:
Druh zařízení:
Název akce:
Zobrazení dle:
   
SR - Bratislavský kraj - Bratislava
CINEMAX BORY BRATISLAVA
21. 02. 20 Pá11:10 , 12:50 , 14:40 , 16:20Labková patrola: Pripravení pomáhať a zachraňovať!
 11:20 , 16:00Jumanji: Ďalší level 2D (SD)
 11:30 , 14:20 , 15:00 , 16:25Ľadová sezóna 3 2D (SD)
 11:30 , 14:50Judy 2D (ČT)
 11:45 , 15:20 , 18:00 , 20:25Chlap na striedačku 2D (OV)
 11:50 , 13:00 , 14:10 , 15:10 , 16:10 , 17:00 , 18:20Ježko Sonic 2D (SD)
 12:00 , 14:00Medvedíci Boonie: Cesta do praveku 2D (SD)
 12:40Ľadové kráľovstvo II 2D (SD)
 12:45Román pre pokročilých 2D (OV)
 12:50Dolittle 2D (SD)
 13:00 , 17:50 , 20:201917 IMAX 2D (ČT)
 13:30 , 14:00 , 15:40 , 16:30 , 17:30 , 18:40 , 19:40 , 20:50Sviňa 2D (OV)
 14:00Super maznáčikovia 2D (SD)
 15:30Vtáky noci IMAX 2D (ST)
 16:00Šťastný nový rok 2D (OV)
 17:20 , 20:50Malé ženy 2D (ST)
 17:40 , 20:15 , 21:50Vtáky noci 2D (ST)
 18:10Dokonalý pacient 2D (ČT)
 18:10 , 20:10Prípad mŕtveho nebožtíka 2D (OV)
 18:30Príliš osobná známosť 2D (SD)
 18:35Attila 2D (OV)
 19:10 , 20:30 , 21:401917 2D (ČT)
 20:00Parazit 2D (ČT)
 21:00BAD BOYS NAVŽDY 2D (ST)
 21:10Slušní chlapci 2D (ČT)
22. 02. 20 So11:10 , 12:50 , 14:40 , 16:20Labková patrola: Pripravení pomáhať a zachraňovať!
 11:20 , 16:00Jumanji: Ďalší level 2D (SD)
 11:30 , 14:20 , 15:00 , 16:25Ľadová sezóna 3 2D (SD)
 11:30 , 14:50Judy 2D (ČT)
 11:40Maskovaní špióni 2D (SD)
 11:45 , 15:20 , 18:00 , 20:25Chlap na striedačku 2D (OV)
 11:50 , 13:00 , 14:10 , 15:10 , 16:10 , 17:00 , 18:20Ježko Sonic 2D (SD)
 12:40Ľadové kráľovstvo II 2D (SD)
 12:45Román pre pokročilých 2D (OV)
 12:50Dolittle 2D (SD)
 13:00 , 17:50 , 20:201917 IMAX 2D (ČT)
 13:30 , 14:00 , 15:40 , 16:30 , 17:30 , 18:40 , 19:40 , 20:50Sviňa 2D (OV)
 14:00Medvedíci Boonie: Cesta do praveku 2D (SD)
 14:00Super maznáčikovia 2D (SD)
 15:30Vtáky noci IMAX 2D (ST)
 16:00Šťastný nový rok 2D (OV)
 17:20 , 20:50Malé ženy 2D (ST)
 17:40 , 20:15 , 21:50Vtáky noci 2D (ST)
 18:10Dokonalý pacient 2D (ČT)
 18:10 , 20:10Prípad mŕtveho nebožtíka 2D (OV)
 18:30Príliš osobná známosť 2D (SD)
 18:35Attila 2D (OV)
 19:10 , 20:30 , 21:401917 2D (ČT)
 20:00Parazit 2D (ČT)
 21:00BAD BOYS NAVŽDY 2D (ST)
 21:10Slušní chlapci 2D (ČT)
23. 02. 20 Ne11:10 , 12:50 , 14:40 , 16:20Labková patrola: Pripravení pomáhať a zachraňovať!
 11:20 , 16:00Jumanji: Ďalší level 2D (SD)
 11:30 , 14:20 , 15:00 , 16:00Ľadová sezóna 3 2D (SD)
 11:30 , 14:50Judy 2D (ČT)
 11:40Maskovaní špióni 2D (SD)
 11:45 , 15:20 , 18:00 , 20:25Chlap na striedačku 2D (OV)
 11:50 , 13:00 , 14:00 , 15:10 , 16:10 , 17:00 , 18:20Ježko Sonic 2D (SD)
 12:40Ľadové kráľovstvo II 2D (SD)
 12:45Román pre pokročilých 2D (OV)
 12:50Dolittle 2D (SD)
 13:00 , 17:50 , 20:201917 IMAX 2D (ČT)
 13:30 , 15:40 , 16:25 , 17:30 , 18:40 , 19:40 , 20:50Sviňa 2D (OV)
 14:00Medvedíci Boonie: Cesta do praveku 2D (SD)
 14:00Super maznáčikovia 2D (SD)
 15:30Vtáky noci IMAX 2D (ST)
 17:20 , 20:50Malé ženy 2D (ST)
 17:40 , 20:15 , 21:50Vtáky noci 2D (ST)
 18:10Dokonalý pacient 2D (ČT)
 18:10 , 20:10Prípad mŕtveho nebožtíka 2D (OV)
 18:30Príliš osobná známosť 2D (SD)
 18:35Attila 2D (OV)
 19:10 , 20:30 , 21:401917 2D (ČT)
 20:00Parazit 2D (ČT)
 21:00BAD BOYS NAVŽDY 2D (ST)
 21:10Slušní chlapci 2D (ČT)
24. 02. 20 Po14:00 , 15:40 , 16:30 , 17:30 , 18:40 , 20:00 , 20:50Sviňa 2D (OV)
 14:00Medvedíci Boonie: Cesta do praveku 2D (SD)
 14:00Super maznáčikovia 2D (SD)
 14:10 , 15:10 , 16:10 , 17:00 , 18:20Ježko Sonic 2D (SD)
 14:20 , 15:00 , 16:25Ľadová sezóna 3 2D (SD)
 14:40 , 16:20Labková patrola: Pripravení pomáhať a zachraňovať!
 14:50Judy 2D (ČT)
 15:20 , 18:00 , 20:25Chlap na striedačku 2D (OV)
 15:30Vtáky noci IMAX 2D (ST)
 16:00Jumanji: Ďalší level 2D (SD)
 16:00Šťastný nový rok 2D (OV)
 17:40 , 20:15 , 21:50Vtáky noci 2D (ST)
 17:50 , 20:201917 IMAX 2D (ČT)
 18:10Dokonalý pacient 2D (ČT)
 18:10 , 20:10Prípad mŕtveho nebožtíka 2D (OV)
 18:30Príliš osobná známosť 2D (SD)
 18:35Attila 2D (OV)
 19:10 , 20:30 , 21:401917 2D (ČT)
 20:50Malé ženy 2D (ST)
 21:00BAD BOYS NAVŽDY 2D (ST)
 21:10Slušní chlapci 2D (ČT)
25. 02. 20 Út14:00 , 15:20Sviňa 2D (OV)
 14:00Medvedíci Boonie: Cesta do praveku 2D (SD)
 14:00Super maznáčikovia 2D (SD)
 14:10 , 15:10Ježko Sonic 2D (SD)
 14:20 , 15:00Ľadová sezóna 3 2D (SD)
 14:30Chlap na striedačku 2D (OV)
 14:40Labková patrola: Pripravení pomáhať a zachraňovať!
 14:501917 IMAX 2D (ČT)
 14:50Judy 2D (ČT)
26. 02. 20 St14:00Medvedíci Boonie: Cesta do praveku 2D (SD)
 14:00 , 15:40 , 16:30 , 17:30 , 18:40 , 19:40 , 20:50Sviňa 2D (OV)
 14:00Super maznáčikovia 2D (SD)
 14:10 , 15:10 , 16:10 , 16:30 , 18:50Ježko Sonic 2D (SD)
 14:20 , 16:25Ľadová sezóna 3 2D (SD)
 14:40 , 16:20Labková patrola: Pripravení pomáhať a zachraňovať!
 14:50Judy 2D (ČT)
 15:20 , 18:00 , 20:25Chlap na striedačku 2D (OV)
 15:30Vtáky noci IMAX 2D (ST)
 16:00Jumanji: Ďalší level 2D (SD)
 16:00Šťastný nový rok 2D (OV)
 17:20Malé ženy 2D (ST)
 17:40 , 20:15 , 21:50Vtáky noci 2D (ST)
 17:50 , 20:201917 IMAX 2D (ČT)
 18:10Dokonalý pacient 2D (ČT)
 18:10 , 20:10Prípad mŕtveho nebožtíka 2D (OV)
 18:30Príliš osobná známosť 2D (SD)
 19:00Romeo a Júlia
 20:00Parazit 2D (ČT)
 20:50 , 21:401917 2D (ČT)
 21:00BAD BOYS NAVŽDY 2D (ST)
 21:10Slušní chlapci 2D (ČT)
10. 03. 20 Út19:003Bobule 2D (OV)
11. 03. 20 St19:00Macbeth