Období od:
 
Období do:
 
Místo:
Název zařízení:
Druh zařízení:
Název akce:
Zobrazení dle:
   
SR - Banskobystrický kraj - Banská Bystrica
CINEMAX BANSKÁ BYSTRICA
19. 02. 20 St17:30 , 18:20 , 19:50 , 20:40Sviňa 2D (OV)
 17:45Judy 2D (ČT)
 17:50 , 20:301917 2D (ČT)
 18:00 , 20:20Chlap na striedačku 2D (OV)
 18:30Príliš osobná známosť 2D (SD)
 20:15Parazit 2D (ČT)
 20:50Vtáky noci 2D (ST)
20. 02. 20 Čt15:00Malé ženy 2D (ST)
 15:10 , 17:50Ježko Sonic 2D (SD)
 15:40BAD BOYS NAVŽDY 2D (ST)
 15:50Ľadová sezóna 3 2D (SD)
 16:00 , 17:30 , 18:20 , 19:50 , 20:40Sviňa 2D (OV)
 16:10Judy 2D (ČT)
 18:00 , 20:00Chlap na striedačku 2D (OV)
 18:10Prípad mŕtveho nebožtíka 2D (OV)
 18:40Príliš osobná známosť 2D (SD)
 20:15Parazit 2D (ČT)
 20:201917 2D (ČT)
 21:00Vtáky noci 2D (ST)
21. 02. 20 Pá15:00Malé ženy 2D (ST)
 15:10 , 17:50Ježko Sonic 2D (SD)
 15:40BAD BOYS NAVŽDY 2D (ST)
 15:50Ľadová sezóna 3 2D (SD)
 16:00 , 17:30 , 18:20 , 19:50 , 20:40Sviňa 2D (OV)
 16:10Judy 2D (ČT)
 18:00 , 20:00Chlap na striedačku 2D (OV)
 18:10Prípad mŕtveho nebožtíka 2D (OV)
 18:40Príliš osobná známosť 2D (SD)
 20:15Parazit 2D (ČT)
 20:201917 2D (ČT)
 21:00Vtáky noci 2D (ST)
22. 02. 20 So13:00Super maznáčikovia 2D (SD)
 13:10 , 15:50Ľadová sezóna 3 2D (SD)
 13:20Maskovaní špióni 2D (SD)
 13:30Attila 2D (OV)
 13:40 , 15:10 , 17:50Ježko Sonic 2D (SD)
 14:10Labková patrola: Pripravení pomáhať a zachraňovať!
 15:00Malé ženy 2D (ST)
 15:40BAD BOYS NAVŽDY 2D (ST)
 16:00 , 17:30 , 18:20 , 19:50 , 20:40Sviňa 2D (OV)
 16:10Judy 2D (ČT)
 18:00 , 20:00Chlap na striedačku 2D (OV)
 18:10Prípad mŕtveho nebožtíka 2D (OV)
 18:40Príliš osobná známosť 2D (SD)
 20:15Parazit 2D (ČT)
 20:201917 2D (ČT)
 21:00Vtáky noci 2D (ST)
23. 02. 20 Ne13:00Super maznáčikovia 2D (SD)
 13:10 , 15:50Ľadová sezóna 3 2D (SD)
 13:20Maskovaní špióni 2D (SD)
 13:30Attila 2D (OV)
 13:40 , 15:10 , 17:50Ježko Sonic 2D (SD)
 14:10Labková patrola: Pripravení pomáhať a zachraňovať!
 15:00Malé ženy 2D (ST)
 15:40BAD BOYS NAVŽDY 2D (ST)
 16:00 , 17:30 , 18:20 , 19:50 , 20:40Sviňa 2D (OV)
 16:10Judy 2D (ČT)
 18:00 , 20:00Chlap na striedačku 2D (OV)
 18:10Prípad mŕtveho nebožtíka 2D (OV)
 18:40Príliš osobná známosť 2D (SD)
 20:15Parazit 2D (ČT)
 20:201917 2D (ČT)
 21:00Vtáky noci 2D (ST)
24. 02. 20 Po13:00Super maznáčikovia 2D (SD)
 13:10 , 15:50Ľadová sezóna 3 2D (SD)
 13:30Attila 2D (OV)
 13:35Medvedíci Boonie: Cesta do praveku 2D (SD)
 13:40 , 15:10 , 17:50Ježko Sonic 2D (SD)
 14:10Labková patrola: Pripravení pomáhať a zachraňovať!
 15:00Malé ženy 2D (ST)
 15:40BAD BOYS NAVŽDY 2D (ST)
 16:00 , 17:30 , 18:20 , 19:50 , 20:40Sviňa 2D (OV)
 16:10Judy 2D (ČT)
 18:00 , 20:00Chlap na striedačku 2D (OV)
 18:10Prípad mŕtveho nebožtíka 2D (OV)
 18:40Príliš osobná známosť 2D (SD)
 20:15Parazit 2D (ČT)
 20:201917 2D (ČT)
 21:00Vtáky noci 2D (ST)
25. 02. 20 Út13:00Super maznáčikovia 2D (SD)
 13:10 , 15:50Ľadová sezóna 3 2D (SD)
 13:30Attila 2D (OV)
 13:35Medvedíci Boonie: Cesta do praveku 2D (SD)
 13:40 , 15:10 , 17:50Ježko Sonic 2D (SD)
 14:10Labková patrola: Pripravení pomáhať a zachraňovať!
 15:00Malé ženy 2D (ST)
 15:40BAD BOYS NAVŽDY 2D (ST)
 16:00 , 17:30 , 18:20 , 19:50 , 20:40Sviňa 2D (OV)
 16:10Judy 2D (ČT)
 18:00 , 20:00Chlap na striedačku 2D (OV)
 18:10Prípad mŕtveho nebožtíka 2D (OV)
 18:40Príliš osobná známosť 2D (SD)
 20:15Dokonalý pacient 2D (ČT)
 20:201917 2D (ČT)
 21:00Vtáky noci 2D (ST)
26. 02. 20 St13:00Super maznáčikovia 2D (SD)
 13:10 , 15:50Ľadová sezóna 3 2D (SD)
 13:30Attila 2D (OV)
 13:35Medvedíci Boonie: Cesta do praveku 2D (SD)
 13:40 , 15:10 , 17:50Ježko Sonic 2D (SD)
 14:10Labková patrola: Pripravení pomáhať a zachraňovať!
 15:00Malé ženy 2D (ST)
 15:40BAD BOYS NAVŽDY 2D (ST)
 16:00 , 17:30 , 18:20 , 19:50 , 20:40Sviňa 2D (OV)
 16:30Prípad mŕtveho nebožtíka 2D (OV)
 18:00 , 20:00Chlap na striedačku 2D (OV)
 18:40Príliš osobná známosť 2D (SD)
 19:00Romeo a Júlia
 20:201917 2D (ČT)
 21:00Vtáky noci 2D (ST)
10. 03. 20 Út18:003Bobule 2D (OV)
11. 03. 20 St19:00Macbeth