Období od:
 
Období do:
 
Místo:
Název zařízení:
Druh zařízení:
Název akce:
Zobrazení dle:
   
ČR - Královéhradecký kraj - Jičín
Biograf Český Ráj
18. 08. 19 Ne17:00Hodinářův učeň
 19:31Tenkrát v Hollywoodu
19. 08. 19 Po17:00Toy Story 4: Příběh hraček
 19:30Slunovrat
20. 08. 19 Út10:00Hodinářův učeň
 17:00Lví král
 19:30Tenkrát v Hollywoodu
21. 08. 19 St17:00Hodinářův učeň
 19:30Dětská hra
22. 08. 19 Čt17:00Tajný život mazlíčků 2 3D
 19:30Anna
23. 08. 19 Pá16:45Spider- Man: Daleko od domova
 19:30Anna
 21:50Krvavá nevěsta
24. 08. 19 So17:00Hodinářův učeň
 19:30Rychle a zběsile: Hobbs a Shaw ( Dolby Atmos)
 21:50Noční můry z temnot
25. 08. 19 Ne17:00Toy Story 4: Příběh hraček
 19:30Přes prsty- předpremiéra
26. 08. 19 Po17:00Rychle a zběsile: Hobbs a Shaw ( Dolby Atmos)
 19:30Krvavá nevěsta
27. 08. 19 Út10:00Pračlověk
 17:00Tajný život mazlíčků 2
 19:31Tenkrát v Hollywoodu
28. 08. 19 St17:00Bez věcí nad věcí!
 19:30Bohemian Rhapsody (Dolby Atmos)
29. 08. 19 Čt17:00Angry Birds ve filmu 2
 19:30Přes prsty
30. 08. 19 Pá17:00Angry Birds ve filmu 2
 19:30 , 21:45Přes prsty
31. 08. 19 So17:00Angry Birds ve filmu 2 3D
 19:30 , 21:45Přes prsty
01. 09. 19 Ne17:00Angry Birds ve filmu 2
 19:30Přes prsty
02. 09. 19 Po17:00Lví král
 19:30Přes prsty
03. 09. 19 Út17:00Toy Story 4: Příběh hraček
 19:30Zatoulaný
04. 09. 19 St10:00Hodinářův učeň
 17:00Angry Birds ve filmu 2
 19:30Miles Davis: Birth of the cool
05. 09. 19 Čt17:00Hodinářův učeň
 19:30Fabrika
06. 09. 19 Pá17:00Moj dědo spadol z Marzu
 19:30Přes prsty
 21:30To Kapitola 2 (Dolby Atmos)
07. 09. 19 So15:00Tlapková patrola
 17:50To Kapitola 2 (Dolby Atmos)
 21:00Tenkrát v Hollywoodu
08. 09. 19 Ne17:00Lví král
 19:30Přes prsty
09. 09. 19 Po17:00Angry Birds ve filmu 2
 19:00Tenkrát v Hollywoodu
10. 09. 19 Út17:00Hodinářův učeň
 19:30Přes prsty
15. 09. 19 Ne17:00Playmobil ve filmu
 19:30Nabarvené ptáče ( Dolby Atmos)
16. 09. 19 Po17:00Playmobil ve filmu
 19:30Nabarvené ptáče ( Dolby Atmos)
17. 09. 19 Út17:00Tajný život mazlíčků 2
 19:30Panství Downton
18. 09. 19 St17:00Přes prsty
 19:30Panství Downton
19. 09. 19 Čt17:00Psí kusy
 19:30Román pro pokročilé
20. 09. 19 Pá17:00Psí kusy
 19:30Román pro pokročilé
 21:30Ad Astra ( Dolby Atmos)
21. 09. 19 So15:00Playmobil ve filmu
 17:00Román pro pokročilé
 19:30Ad Astra ( Dolby Atmos)
 21:45Rambo: Poslední krev
22. 09. 19 Ne15:00Lví král
 19:00Nabarvené ptáče - projekce s Václavem Marhoulem
23. 09. 19 Po17:00Psí kusy
 19:30Nabarvené ptáče ( Dolby Atmos)
25. 09. 19 St17:00Panství Downton
 19:30Bohemian Rhapsody (Dolby Atmos)
26. 09. 19 Čt17:00Princ Krasoň
 19:30Národní třída
27. 09. 19 Pá17:00Princ Krasoň
 19:30Národní třída
 21:30Ad Astra ( Dolby Atmos)
28. 09. 19 So15:00Princ Krasoň
 17:00 , 21:30Národní třída
 19:30Román pro pokročilé
29. 09. 19 Ne15:00Toy Story 4: Příběh hraček
 17:00Román pro pokročilé
 19:30Národní třída
30. 09. 19 Po17:00Rambo: Poslední krev
 19:30Jiří Suchý - Lehce s životem se prát