Období od:
 
Období do:
 
Místo:
Název zařízení:
Druh zařízení:
Název akce:
Zobrazení dle:
   
ČR - Liberecký kraj - Semily
Jitřenka
10. 12. 19 Út19:30Rebelky
11. 12. 19 St16:30©pindl 2
 19:00Sbohem, synu
12. 12. 19 Čt14:30Národní třída
 17:00Jumanji: Daląí level 3D dabing
 20:00Last Christmas
13. 12. 19 Pá14:30Ledové království II
 17:00Jumanji: Daląí level 3D dabing
 20:00Last Christmas
14. 12. 19 So12:30Pat a Mat: Kutilské trampoty
 14:30Ledové království II
 17:00Jumanji: Daląí level 3D dabing
 20:00Výjimeční
15. 12. 19 Ne14:00Pat a Mat: Kutilské trampoty
 16:00Bolshoi balet: Louskáček
 20:00Výjimeční
16. 12. 19 Po14:30Ledové království II
 17:00Výjimeční
 20:00Yao
17. 12. 19 Út17:00Výjimeční
 20:00Yao
18. 12. 19 St16:30Výjimeční
 19:30Star Wars: Vzestup Skywalkera- předpremiéra
19. 12. 19 Čt14:30©pindl 2
 16:30Star Wars: Vzestup Skywalkera- 3D dabing
 20:30Star Wars: Vzestup Skywalkera- 2D titulky
20. 12. 19 Pá14:30Star Wars: Vzestup Skywalkera- 2D dabing
 18:00Poslední aristokratka
 20:30Star Wars: Vzestup Skywalkera- 3D dabing
21. 12. 19 So14:30Star Wars: Vzestup Skywalkera- 2D dabing
 18:00Poslední aristokratka
 20:30Star Wars: Vzestup Skywalkera- 3D dabing
22. 12. 19 Ne14:30Star Wars: Vzestup Skywalkera- 2D dabing
 17:30®enská na vrcholu
 20:00Star Wars: Vzestup Skywalkera- 2D titulky
23. 12. 19 Po17:00®enská na vrcholu
 20:00Star Wars: Vzestup Skywalkera- 2D titulky
26. 12. 19 Čt14:30Star Wars: Vzestup Skywalkera- 2D dabing
 18:00©pindl 2
 20:30©»astný nový rok
27. 12. 19 Pá14:30Star Wars: Vzestup Skywalkera- 3D dabing
 18:00©pindl 2
 20:30©»astný nový rok
28. 12. 19 So17:30Poslední aristokratka
 20:00©»astný nový rok
29. 12. 19 Ne17:30©»astný nový rok
 20:00Last Christmas
30. 12. 19 Po17:30©»astný nový rok
 20:00Last Christmas
11. 01. 20 So18:45Alban Berg: Vojcek
26. 01. 20 Ne16:00Bolshoi balet: Giselle
01. 02. 20 So18:45The Gershwins: Porgy a Bess
23. 02. 20 Ne16:00Bolshoi balet: Labutí jezero
29. 02. 20 So18:45Georg Friedrich Händel: Agrippina
14. 03. 20 So17:45Richard Wagner: Bludný Holanďan
29. 03. 20 Ne16:00Bolshoi balet: Romeo a Julie
11. 04. 20 So18:45Giacomo Puccini: Tosca
19. 04. 20 Ne16:00Bolshoi balet:Drahokamy
09. 05. 20 So18:45Gaetano Donizetti: Marie Stuartovna