Období od:
 
Období do:
 
Místo:
Název zařízení:
Druh zařízení:
Název akce:
Zobrazení dle:
   
ČR - Pardubický kraj - Lanškroun
Kino DCI
19. 09. 19 Čt19:30Rambo: Poslední krev
20. 09. 19 Pá19:30Rambo: Poslední krev
21. 09. 19 So17:00Hodinářův učen
 19:30Román pro pokročilé
22. 09. 19 Ne17:00Hodinářův učen
 19:30Román pro pokročilé
23. 09. 19 Po19:30Ad Astra
24. 09. 19 Út19:30Ad Astra
25. 09. 19 St19:30Přes prsty
26. 09. 19 Čt19:30Národní třída
27. 09. 19 Pá17:00Angry Birds ve filmu 2
 19:30Národní třída
28. 09. 19 So19:30Národní třída
29. 09. 19 Ne17:00Angry Birds ve filmu 2
 19:30Jiří Suchý - Lehce s životem se prá
30. 09. 19 Po19:30Jiří Suchý - Lehce s životem se prá
01. 10. 19 Út17:00Aquarela
 19:30Deštivý den v New Yorku
02. 10. 19 St19:30To Kapitola 2
03. 10. 19 Čt19:30Joker
04. 10. 19 Pá17:00 , 19:30Joker
05. 10. 19 So17:00Ovečka Shaun ve filmu: Farmageddon
 19:30Joker
06. 10. 19 Ne17:00Ovečka Shaun ve filmu: Farmageddon
 19:30Přes prsty
07. 10. 19 Po19:30Přes prsty
08. 10. 19 Út19:30Parazit
09. 10. 19 St19:30Narušitel systému
10. 10. 19 Čt10:00Yesterday
 19:30Blíženec
11. 10. 19 Pá17:00 , 19:30Blíženec
12. 10. 19 So19:30Pražské orgie
13. 10. 19 Ne17:00Tlapková patrola
 19:30Pražské orgie
14. 10. 19 Po19:30Nabarvené ptáče
15. 10. 19 Út19:30Tiché doteky
16. 10. 19 St19:30Stehlík
17. 10. 19 Čt10:00Lví král
 19:30První akční hrdina
18. 10. 19 Pá17:00Zloba: Královna všeho zlého
 19:30Národní třída
19. 10. 19 So17:00Zloba: Královna všeho zlého
 19:30Staříci
20. 10. 19 Ne17:00Zloba: Královna všeho zlého
 19:30Staříci
21. 10. 19 Po19:30Tenkrát v Hollywoodu
22. 10. 19 Út19:30Zlatokopky
23. 10. 19 St19:30Ad Astra
24. 10. 19 Čt17:00 , 19:30Poslední aristokratka
25. 10. 19 Pá17:00Sněžný kluk
 19:30Poslední aristokratka
26. 10. 19 So17:00Sněžný kluk
 19:30Poslední aristokratka
27. 10. 19 Ne17:00Sněžný kluk
 19:30Poslední aristokratka
28. 10. 19 Po19:30Zombieland: Rána jistoty
29. 10. 19 Út19:30Zombieland: Rána jistoty
30. 10. 19 St19:30Rambo: Poslední krev
31. 10. 19 Čt19:30Terminátor: Temný osud
01. 11. 19 Pá17:00 , 19:30Terminátor: Temný osud
02. 11. 19 So17:00Addamsova rodina
 19:30Abstinent
03. 11. 19 Ne17:00Addamsova rodina
 19:30Abstinent