Období od:
 
Období do:
 
Místo:
Název zařízení:
Druh zařízení:
Název akce:
Zobrazení dle:
   
ČR - Moravskoslezský kraj - Krnov
Mír 70
29. 01. 20 St17:15Dolittle 2D dabing
 17:45 , 20:00Příliš osobní známost
 20:00Odložený případ: Hammarskjöld
30. 01. 20 Čt17:45Dolittle 2D dabing
 18:00Šťastný nový rok
 20:00Malé ženy
 20:00Gentlemani
31. 01. 20 Pá15:45Cesta za živou vodou Dabing
 16:00Tlapková patrola: Vždy ve střehu Dabing
 17:45Dolittle 3D dabing
 18:00Šťastný nový rok
 20:00Malé ženy
 20:00Gentlemani
01. 02. 20 So15:45Cesta za živou vodou Dabing
 16:00Tlapková patrola: Vždy ve střehu Dabing
 17:45Dolittle 2D dabing
 18:00Šťastný nový rok
 20:00Malé ženy
 20:00Gentlemani
02. 02. 20 Ne15:45Cesta za živou vodou Dabing
 16:00Tlapková patrola: Vždy ve střehu Dabing
 17:45Dolittle 3D dabing
 18:00Šťastný nový rok
 20:00Malé ženy
 20:00Gentlemani
03. 02. 20 Po15:00Cats
 17:30Gentlemani
 17:45Pod vodou
 19:45Daleko od Reykjavíku
 20:00Příliš osobní známost
04. 02. 20 Út17:30Gentlemani
 17:30Cats
 19:45Daleko od Reykjavíku
 20:00Příliš osobní známost
05. 02. 20 St17:30Gentlemani
 17:45Pod vodou
 19:45Daleko od Reykjavíku
 20:00Příliš osobní známost
06. 02. 20 Čt17:30Můj příběh
 17:45Modelář
 19:45Bídníci
 20:00Birds of Prey (Podivuhodná proměna Harley ..) Dab.
07. 02. 20 Pá17:30Můj příběh
 17:45Modelář
 19:45Bídníci
 20:00Birds of Prey (Podivuhodná proměna Harley ..)Tit.
08. 02. 20 So15:00Ledové království II 2D dabing
 15:30Super Mazlíčci Dabing
 17:30Můj příběh
 17:45Modelář
 19:45Bídníci
 20:00Birds of Prey (Podivuhodná proměna Harley ..)Tit.
09. 02. 20 Ne15:00Ledové království II 2D dabing
 15:30Super Mazlíčci Dabing
 17:30Můj příběh
 17:45Modelář
 19:45Bídníci
 20:00Birds of Prey (Podivuhodná proměna Harley ..) Dab.
10. 02. 20 Po15:00Můj příběh
 17:45Birds of Prey (Podivuhodná proměna Harley ..) Dab.
 18:00Bluesman
 19:45Píseň jmen
 20:00Modelář
11. 02. 20 Út17:45Birds of Prey (Podivuhodná proměna Harley ..)Tit.
 18:00Bluesman
 19:45Píseň jmen
 20:00Modelář
12. 02. 20 St17:45Birds of Prey (Podivuhodná proměna Harley ..) Dab.
 18:00Bluesman
 19:45Píseň jmen
 20:00Modelář
13. 02. 20 Čt17:30ATTILA
 17:45Chlap na střídačku
 19:45Judy
 20:00Fantasy Island
14. 02. 20 Pá17:30ATTILA
 17:45Chlap na střídačku
 19:45Judy
 20:00Fantasy Island
15. 02. 20 So15:00Zakleté pírko
 15:15Jumanji: Další level 2D Dabing
 17:45Chlap na střídačku
 20:00Fantasy Island
16. 02. 20 Ne15:00Zakleté pírko
 15:15Jumanji: Další level 2D Dabing
 17:30ATTILA
 17:45Chlap na střídačku
 19:45Judy
 20:00Fantasy Island
17. 02. 20 Po17:15Judy
 20:00Chlap na střídačku
18. 02. 20 Út17:15Judy
 20:00Chlap na střídačku
19. 02. 20 St17:15Judy
 20:00Chlap na střídačku
20. 02. 20 Čt17:45Ježek Sonic Dabing
 20:00Sviňa
21. 02. 20 Pá17:45Ježek Sonic Dabing
 20:00Sviňa
22. 02. 20 So15:30Mosley
 17:45Ježek Sonic Dabing
 20:00Sviňa
23. 02. 20 Ne15:15Pat a Mat: Kutilské trampoty
 15:30Mosley
 17:30 , 20:00Sviňa
 17:45Ježek Sonic Dabing
 19:45Psi nenosí kalhoty
24. 02. 20 Po17:30Sviňa
 17:45Ježek Sonic Dabing
 19:45Psi nenosí kalhoty
 20:00Případ mrtvého nebožtíka
25. 02. 20 Út17:30Sviňa
 17:45Ježek Sonic Dabing
 19:45Psi nenosí kalhoty
 20:00Případ mrtvého nebožtíka
26. 02. 20 St17:30Sviňa
 17:45Ježek Sonic Dabing
 19:45Psi nenosí kalhoty
 20:00Případ mrtvého nebožtíka
27. 02. 20 Čt17:30V síti
 17:45Volání divočiny
 19:45Mizerové navždy
 20:001917
28. 02. 20 Pá17:30V síti
 17:45Volání divočiny
 19:45Mizerové navždy
 20:001917
29. 02. 20 So15:15Velké přání Dabing
 15:30Špióni v převleku 2D dabing
 17:30V síti
 17:45Volání divočiny
 19:45Mizerové navždy
 20:001917
01. 03. 20 Ne15:15Špióni v převleku 2D dabing
 15:30Velké přání Dabing
 17:30V síti
 17:45Volání divočiny
 19:45Mizerové navždy
 20:001917
02. 03. 20 Po15:00Píseň jmen
 17:301917
 17:30V síti
 19:45Vidíš měsíc, Danieli
 20:00Vlastníci
03. 03. 20 Út17:301917
 17:30V síti
 19:45Vidíš měsíc, Danieli
 20:00Vlastníci
04. 03. 20 St17:30V síti
 17:301917
 19:45Vidíš měsíc, Danieli
 20:00Vlastníci