Období od:
 
Období do:
 
Místo:
Název zařízení:
Druh zařízení:
Název akce:
Zobrazení dle:
   
ČR - Královéhradecký kraj - Trutnov
Vesmír
16. 12. 19 Po19:00Černé Vánoce
17. 12. 19 Út19:00Černé Vánoce
18. 12. 19 St09:00Lví král
 19:00Joker
19. 12. 19 Čt08:30Abstinent
 12:00Uzly a pomeranče
 19:00Curiosa
20. 12. 19 Pá08:00Hodinářův učeň
 10:15Last Christmas
 16:30Pat a Mat: Kutilské trampoty
 19:00Star Wars: Vzestup Skywalkera
21. 12. 19 So16:30Pat a Mat: Kutilské trampoty
 19:00Star Wars: Vzestup Skywalkera
22. 12. 19 Ne16:30Star Wars: Vzestup Skywalkera
 19:30Valhalla: Říše bohů
23. 12. 19 Po16:30Valhalla: Říše bohů
 19:00Doktor Spánek od Stephena Kinga
25. 12. 19 St19:00Star Wars: Vzestup Skywalkera
26. 12. 19 Čt19:00Amundsen
27. 12. 19 Pá16:30Trollové a kouzelný les
 19:00Špindl 2
28. 12. 19 So16:30Špi_ni v převleku
 19:00Šťastný nový rok
29. 12. 19 Ne16:30Špi_ni v převleku
 19:00Šťastný nový rok
30. 12. 19 Po19:00Šťastný nový rok
02. 01. 20 Čt19:00Yao
03. 01. 20 Pá16:30Zakleté pírko
 19:00Nenávist
04. 01. 20 So16:30Zakleté pírko
 19:00Tenkrát podruhé
05. 01. 20 Ne16:30Zakleté pírko
 19:00Tenkrát podruhé
06. 01. 20 Po19:00Radka Tkáčiková: Himaláj - Nepál
07. 01. 20 Út19:00Špindl 2
08. 01. 20 St19:00Jumanji: Další level
09. 01. 20 Čt19:00Portrét dívky v plamenech
10. 01. 20 Pá16:30Sněžný kluk
 19:00Pod vodou
11. 01. 20 So16:30Ledové království II
 19:00Pod vodou
12. 01. 20 Ne16:30Trollové a kouzelný les
 19:00Můj příběh
13. 01. 20 Po19:00Dokonalá lež
14. 01. 20 Út19:00Na nože
15. 01. 20 St10:00Jak postavit sněhuláka
 19:00Na nože
16. 01. 20 Čt19:00Cats
17. 01. 20 Pá16:30Dolittle
 19:00Mizerové navždy
18. 01. 20 So16:30Dolittle
 19:00Mizerové navždy
19. 01. 20 Ne16:30Dolittle
 19:00Richard Jewell
20. 01. 20 Po19:00Václav Bacovský: Norsko od A do Z
21. 01. 20 Út19:00Případ mrtvého nebožtíka
22. 01. 20 St19:00Případ mrtvého nebožtíka
23. 01. 20 Čt19:00Karel Svoboda: Šťastná léta
24. 01. 20 Pá16:30Králíček Jojo
 19:00Příliš osobní známost
25. 01. 20 So16:30Medvídci Boonie: Cesta do pravěku
 19:00Příliš osobní známost
26. 01. 20 Ne16:30Medvídci Boonie: Cesta do pravěku
 19:00Příliš osobní známost
27. 01. 20 Po19:00Rebelky
28. 01. 20 Út19:00Rebelky
29. 01. 20 St10:00Kropáček má angínu
 19:00Bezstarostná dívka
30. 01. 20 Čt19:00Srdcová královna
31. 01. 20 Pá16:30Tlapková patrola: Vždy ve střehu
 19:00Malé ženy
01. 02. 20 So19:00Malé ženy
20. 04. 20 Po19:00Jiří Kolbaba: Fotograf na cestách - splněný sen