Období od:
 
Období do:
 
Místo:
Název zařízení:
Druh zařízení:
Název akce:
Zobrazení dle:
   
SR - Košický kraj - Košice
CINEMAX KOŠICE
19. 09. 19 Čt15:00 , 18:10 , 20:50AD ASTRA 2D (ST)
 15:10Angry birds vo filme 2 3D (SD)
 15:30 , 21:00Skutok sa stal 2D (OV)
 15:40Hodinárov učeň 2D (SD)
 15:50Toy Story 4 2D (SD)
 16:00 , 17:20 , 18:00Angry birds vo filme 2 2D (SD)
 16:10Loli paradička 2D (OV)
 17:40Pomaľované vtáča 2D (OT)
 17:50Cez prsty 2D (OV)
 18:15Afrika na Pionieri 2D (OV)
 18:30Hrobári
 19:40 , 20:20TO KAPITOLA 2 2D (ST)
 20:00Vtedy v Hollywoode 2D (ST)
 20:30Stehlík 2D (ST)
 21:00Rambo: Posledná krv 2D (ČT)
20. 09. 19 Pá15:00 , 18:10 , 20:50AD ASTRA 2D (ST)
 15:05 , 19:40 , 20:20TO KAPITOLA 2 2D (ST)
 15:10Angry birds vo filme 2 3D (SD)
 15:40Hodinárov učeň 2D (SD)
 15:50Toy Story 4 2D (SD)
 16:00 , 17:20 , 18:00Angry birds vo filme 2 2D (SD)
 16:10Loli paradička 2D (OV)
 17:40Pomaľované vtáča 2D (OT)
 17:50Cez prsty 2D (OV)
 18:15Afrika na Pionieri 2D (OV)
 18:20Skutok sa stal 2D (OV)
 20:00Vtedy v Hollywoode 2D (ST)
 20:10Angry birds vo filme 2 2D (ČT)
 20:30Stehlík 2D (ST)
 21:00Rambo: Posledná krv 2D (ČT)
21. 09. 19 So13:00 , 15:10Angry birds vo filme 2 3D (SD)
 13:05Tajný život maznáčikov 2 2D (SD)
 13:10Leví kráľ (2019) 2D (SD)
 13:20Labková patrola 2D (SD)
 13:40 , 15:50Toy Story 4 2D (SD)
 13:50 , 16:00 , 17:20 , 18:00Angry birds vo filme 2 2D (SD)
 14:00PLAYMOBIL vo filme 2D (SD)
 15:00 , 18:10 , 20:50AD ASTRA 2D (ST)
 15:05 , 19:40 , 20:20TO KAPITOLA 2 2D (ST)
 15:40Hodinárov učeň 2D (SD)
 16:10Loli paradička 2D (OV)
 17:40Pomaľované vtáča 2D (OT)
 17:50Cez prsty 2D (OV)
 18:15Afrika na Pionieri 2D (OV)
 18:20Skutok sa stal 2D (OV)
 20:00Vtedy v Hollywoode 2D (ST)
 20:10Angry birds vo filme 2 2D (ČT)
 20:30Stehlík 2D (ST)
 21:00Rambo: Posledná krv 2D (ČT)
22. 09. 19 Ne13:00 , 15:10Angry birds vo filme 2 3D (SD)
 13:05Tajný život maznáčikov 2 2D (SD)
 13:10Leví kráľ (2019) 2D (SD)
 13:20Labková patrola 2D (SD)
 13:40 , 15:50Toy Story 4 2D (SD)
 13:50 , 16:00 , 17:20 , 18:00Angry birds vo filme 2 2D (SD)
 14:00PLAYMOBIL vo filme 2D (SD)
 15:00 , 18:10 , 20:50AD ASTRA 2D (ST)
 15:05 , 19:40 , 20:20TO KAPITOLA 2 2D (ST)
 15:40Hodinárov učeň 2D (SD)
 16:10Loli paradička 2D (OV)
 17:40Pomaľované vtáča 2D (OT)
 17:50Cez prsty 2D (OV)
 18:15Afrika na Pionieri 2D (OV)
 18:20Skutok sa stal 2D (OV)
 20:00Vtedy v Hollywoode 2D (ST)
 20:10Angry birds vo filme 2 2D (ČT)
 20:30Stehlík 2D (ST)
 21:00Rambo: Posledná krv 2D (ČT)
23. 09. 19 Po15:00 , 18:10 , 20:50AD ASTRA 2D (ST)
 15:05 , 19:40 , 20:20TO KAPITOLA 2 2D (ST)
 15:10Angry birds vo filme 2 3D (SD)
 15:40Hodinárov učeň 2D (SD)
 15:50Toy Story 4 2D (SD)
 16:00 , 17:20 , 18:00Angry birds vo filme 2 2D (SD)
 16:10Loli paradička 2D (OV)
 17:40Pomaľované vtáča 2D (OT)
 17:50Cez prsty 2D (OV)
 18:15Afrika na Pionieri 2D (OV)
 18:20Skutok sa stal 2D (OV)
 20:00Vtedy v Hollywoode 2D (ST)
 20:10Angry birds vo filme 2 2D (ČT)
 20:30Stehlík 2D (ST)
 21:00Rambo: Posledná krv 2D (ČT)
24. 09. 19 Út15:00 , 18:10 , 20:50AD ASTRA 2D (ST)
 15:05 , 19:40 , 20:20TO KAPITOLA 2 2D (ST)
 15:10Angry birds vo filme 2 3D (SD)
 15:40Hodinárov učeň 2D (SD)
 15:50Toy Story 4 2D (SD)
 16:00 , 17:20 , 18:00Angry birds vo filme 2 2D (SD)
 16:10Loli paradička 2D (OV)
 17:40Pomaľované vtáča 2D (OT)
 17:50Cez prsty 2D (OV)
 18:15Humorista 2D (ČT)
 18:20Skutok sa stal 2D (OV)
 20:00Vtedy v Hollywoode 2D (ST)
 20:10Angry birds vo filme 2 2D (ČT)
 20:30Stehlík 2D (ST)
 21:00Rambo: Posledná krv 2D (ČT)
25. 09. 19 St15:00 , 18:10 , 20:50AD ASTRA 2D (ST)
 15:10Angry birds vo filme 2 3D (SD)
 15:30Skutok sa stal 2D (OV)
 15:40Hodinárov učeň 2D (SD)
 15:50Toy Story 4 2D (SD)
 16:00 , 17:20 , 18:00Angry birds vo filme 2 2D (SD)
 16:10Loli paradička 2D (OV)
 17:40Pomaľované vtáča 2D (OT)
 17:50Cez prsty 2D (OV)
 18:00Hoffmannove poviedky
 18:15Afrika na Pionieri 2D (OV)
 19:40TO KAPITOLA 2 2D (ST)
 20:00Vtedy v Hollywoode 2D (ST)
 20:20Casino.$k 2D (OV)
 20:30Angry birds vo filme 2 2D (ČT)
 21:00Rambo: Posledná krv 2D (ČT)
29. 09. 19 Ne20:00Casino.$k 2D (OV)
01. 10. 19 Út18:00Vieš udržať tajomstvo? 2D (ČT)
02. 10. 19 St19:00Roger Waters Us + Them
09. 10. 19 St19:00Miles Davis: Birth of the Cool