Období od:
 
Období do:
 
Místo:
Název zařízení:
Druh zařízení:
Název akce:
Zobrazení dle:
   
SR - Bratislavský kraj - Bratislava
CINEMAX BORY BRATISLAVA
19. 09. 19 Čt14:00 , 16:30 , 19:00 , 21:30AD ASTRA IMAX 2D (ST)
 14:00 , 15:20Hodinárov učeň 2D (SD)
 14:10 , 16:20 , 18:30Angry birds vo filme 2 2D (SD)
 14:20Labková patrola 2D (SD)
 14:40 , 16:00Toy Story 4 2D (SD)
 14:50Leví kráľ (2019) 2D (SD)
 15:00 , 17:20Angry birds vo filme 2 3D (SD)
 15:10 , 20:50Vtedy v Hollywoode 2D (ST)
 15:40 , 17:50Cez prsty 2D (OV)
 15:50 , 18:10 , 20:10 , 21:00AD ASTRA 2D (ST)
 16:00Kto je ďalší? 2D (OV)
 16:10 , 18:30 , 20:30 , 21:35Skutok sa stal 2D (OV)
 16:50 , 20:20Pomaľované vtáča 2D (OT)
 17:30Afrika na Pionieri 2D (OV)
 18:00 , 20:40TO KAPITOLA 2 2D (ST)
 18:10Stehlík 2D (ST)
 18:20 , 20:00 , 21:20Rambo: Posledná krv 2D (ČT)
 19:30Nech je svetlo 2D (OV)
 19:50Angry birds vo filme 2 2D (ČT)
 21:10Rýchlo a zbesilo: Hobbs a Shaw 2D (ST)
20. 09. 19 Pá14:00 , 16:30 , 19:00 , 21:30AD ASTRA IMAX 2D (ST)
 14:00 , 15:20Hodinárov učeň 2D (SD)
 14:10 , 16:20 , 18:30Angry birds vo filme 2 2D (SD)
 14:20Labková patrola 2D (SD)
 14:40 , 16:00Toy Story 4 2D (SD)
 14:50Leví kráľ (2019) 2D (SD)
 15:10 , 20:50Vtedy v Hollywoode 2D (ST)
 15:30 , 17:20Angry birds vo filme 2 3D (SD)
 15:40 , 17:50Cez prsty 2D (OV)
 15:50 , 18:10 , 20:10 , 21:00AD ASTRA 2D (ST)
 16:00Kto je ďalší? 2D (OV)
 16:10 , 18:30 , 20:30 , 21:35Skutok sa stal 2D (OV)
 16:50 , 18:00 , 20:40TO KAPITOLA 2 2D (ST)
 17:30Afrika na Pionieri 2D (OV)
 17:40 , 20:20Pomaľované vtáča 2D (OT)
 18:10Stehlík 2D (ST)
 18:20 , 20:00 , 21:20Rambo: Posledná krv 2D (ČT)
 19:30Nech je svetlo 2D (OV)
 19:50Angry birds vo filme 2 2D (ČT)
 21:10Rýchlo a zbesilo: Hobbs a Shaw 2D (ST)
21. 09. 19 So11:00 , 13:10Tajný život maznáčikov 2 2D (SD)
 11:10 , 13:20 , 15:30 , 17:20Angry birds vo filme 2 3D (SD)
 11:20 , 13:30PLAYMOBIL vo filme 2D (SD)
 11:30 , 14:00 , 16:30 , 19:00 , 21:30AD ASTRA IMAX 2D (ST)
 11:40 , 14:00 , 15:20Hodinárov učeň 2D (SD)
 11:50 , 14:10 , 16:20 , 18:30Angry birds vo filme 2 2D (SD)
 12:20 , 14:50Leví kráľ (2019) 2D (SD)
 12:30 , 14:40 , 16:00Toy Story 4 2D (SD)
 12:30 , 17:40 , 20:20Pomaľované vtáča 2D (OT)
 12:40Spider-Man: Ďaleko od domova 2D (SD)
 12:40 , 14:20Labková patrola 2D (SD)
 13:15 , 15:50 , 18:10 , 20:10 , 21:00AD ASTRA 2D (ST)
 15:10 , 20:50Vtedy v Hollywoode 2D (ST)
 15:40 , 17:50Cez prsty 2D (OV)
 16:00Kto je ďalší? 2D (OV)
 16:10 , 18:30 , 20:30 , 21:35Skutok sa stal 2D (OV)
 16:50 , 18:00 , 20:40TO KAPITOLA 2 2D (ST)
 17:30Afrika na Pionieri 2D (OV)
 18:10Stehlík 2D (ST)
 18:20 , 20:00 , 21:20Rambo: Posledná krv 2D (ČT)
 19:30Nech je svetlo 2D (OV)
 19:50Angry birds vo filme 2 2D (ČT)
 21:10Rýchlo a zbesilo: Hobbs a Shaw 2D (ST)
22. 09. 19 Ne11:00 , 13:10Tajný život maznáčikov 2 2D (SD)
 11:10 , 13:20 , 15:30 , 17:20Angry birds vo filme 2 3D (SD)
 11:20 , 13:30PLAYMOBIL vo filme 2D (SD)
 11:30 , 14:00 , 16:30 , 19:00 , 21:30AD ASTRA IMAX 2D (ST)
 11:40 , 14:00 , 15:20Hodinárov učeň 2D (SD)
 11:50 , 14:10 , 16:20 , 18:30Angry birds vo filme 2 2D (SD)
 12:20 , 14:50Leví kráľ (2019) 2D (SD)
 12:30 , 14:40 , 16:00Toy Story 4 2D (SD)
 12:30 , 17:40 , 20:20Pomaľované vtáča 2D (OT)
 12:40Spider-Man: Ďaleko od domova 2D (SD)
 12:40 , 14:20Labková patrola 2D (SD)
 13:15 , 15:50 , 18:10 , 20:10 , 21:00AD ASTRA 2D (ST)
 15:10 , 20:50Vtedy v Hollywoode 2D (ST)
 15:40 , 17:50Cez prsty 2D (OV)
 16:00Kto je ďalší? 2D (OV)
 16:10 , 18:30 , 20:30 , 21:35Skutok sa stal 2D (OV)
 16:50 , 18:00 , 20:40TO KAPITOLA 2 2D (ST)
 17:30Afrika na Pionieri 2D (OV)
 18:10Stehlík 2D (ST)
 18:20 , 20:00 , 21:20Rambo: Posledná krv 2D (ČT)
 19:30Nech je svetlo 2D (OV)
 19:50Angry birds vo filme 2 2D (ČT)
 21:10Rýchlo a zbesilo: Hobbs a Shaw 2D (ST)
23. 09. 19 Po14:00 , 16:30 , 19:00 , 21:30AD ASTRA IMAX 2D (ST)
 14:00 , 15:20Hodinárov učeň 2D (SD)
 14:10 , 16:20 , 18:30Angry birds vo filme 2 2D (SD)
 14:20Labková patrola 2D (SD)
 14:40 , 16:00Toy Story 4 2D (SD)
 14:50Leví kráľ (2019) 2D (SD)
 15:10 , 20:50Vtedy v Hollywoode 2D (ST)
 15:30 , 17:20Angry birds vo filme 2 3D (SD)
 15:40 , 17:50Cez prsty 2D (OV)
 15:50 , 18:10 , 20:10 , 21:00AD ASTRA 2D (ST)
 16:00Kto je ďalší? 2D (OV)
 16:10 , 18:30 , 20:30 , 21:35Skutok sa stal 2D (OV)
 16:50 , 18:00 , 20:40TO KAPITOLA 2 2D (ST)
 17:30Afrika na Pionieri 2D (OV)
 17:40 , 20:20Pomaľované vtáča 2D (OT)
 18:10Stehlík 2D (ST)
 18:20 , 20:00 , 21:20Rambo: Posledná krv 2D (ČT)
 19:30Nech je svetlo 2D (OV)
 19:50Angry birds vo filme 2 2D (ČT)
 21:10Rýchlo a zbesilo: Hobbs a Shaw 2D (ST)
24. 09. 19 Út14:00 , 16:30 , 19:00 , 21:30AD ASTRA IMAX 2D (ST)
 14:00 , 15:20Hodinárov učeň 2D (SD)
 14:10 , 16:20 , 18:30Angry birds vo filme 2 2D (SD)
 14:20Labková patrola 2D (SD)
 14:40 , 16:00Toy Story 4 2D (SD)
 14:50Leví kráľ (2019) 2D (SD)
 15:10 , 20:50Vtedy v Hollywoode 2D (ST)
 15:30 , 17:20Angry birds vo filme 2 3D (SD)
 15:40 , 17:50Cez prsty 2D (OV)
 15:50 , 18:10 , 20:10 , 21:00AD ASTRA 2D (ST)
 16:00Kto je ďalší? 2D (OV)
 16:10 , 18:30 , 20:30 , 21:35Skutok sa stal 2D (OV)
 16:50 , 18:00 , 20:40TO KAPITOLA 2 2D (ST)
 17:30Afrika na Pionieri 2D (OV)
 17:40 , 20:20Pomaľované vtáča 2D (OT)
 18:10Stehlík 2D (ST)
 18:20 , 20:00 , 21:20Rambo: Posledná krv 2D (ČT)
 19:30Nech je svetlo 2D (OV)
 19:50Angry birds vo filme 2 2D (ČT)
 21:10Rýchlo a zbesilo: Hobbs a Shaw 2D (ST)
25. 09. 19 St14:00 , 16:30 , 19:00 , 21:30AD ASTRA IMAX 2D (ST)
 14:00 , 15:20Hodinárov učeň 2D (SD)
 14:10 , 18:10Angry birds vo filme 2 2D (SD)
 14:20Labková patrola 2D (SD)
 14:40 , 16:00Toy Story 4 2D (SD)
 14:50Leví kráľ (2019) 2D (SD)
 15:00 , 20:25Cez prsty 2D (OV)
 15:10 , 20:50Vtedy v Hollywoode 2D (ST)
 15:30Angry birds vo filme 2 3D (SD)
 15:50 , 18:10 , 20:10 , 21:00AD ASTRA 2D (ST)
 16:00Kto je ďalší? 2D (OV)
 16:10 , 18:30 , 22:00Skutok sa stal 2D (OV)
 16:50 , 20:40TO KAPITOLA 2 2D (ST)
 17:30Afrika na Pionieri 2D (OV)
 17:40 , 20:20Pomaľované vtáča 2D (OT)
 18:00Hoffmannove poviedky
 18:20 , 20:30 , 21:20Rambo: Posledná krv 2D (ČT)
 19:00Casino.$k 2D (OV)
 19:50Angry birds vo filme 2 2D (ČT)
 20:00Nech je svetlo 2D (OV)
01. 10. 19 Út19:00Vieš udržať tajomstvo? 2D (ČT)
02. 10. 19 St19:00Roger Waters Us + Them
09. 10. 19 St19:00Miles Davis: Birth of the Cool