Období od:
 
Období do:
 
Místo:
Název zařízení:
Druh zařízení:
Název akce:
Zobrazení dle:
   
SR - Trenčianský kraj - Trenčín
CINEMAX TRENČÍN
19. 09. 19 Čt18:10 , 20:50AD ASTRA 2D (ST)
 18:20Skutok sa stal 2D (OV)
 19:50TO KAPITOLA 2 2D (ST)
 20:10Vtedy v Hollywoode 2D (ST)
 21:00Rambo: Posledná krv 2D (ČT)
20. 09. 19 Pá15:10Angry birds vo filme 2 3D (SD)
 15:20Afrika na Pionieri 2D (OV)
 16:00Angry birds vo filme 2 2D (SD)
 16:10Toy Story 4 2D (SD)
 17:30Cez prsty 2D (OV)
 17:40Pomaµované vtáča 2D (OT)
 18:10 , 20:50AD ASTRA 2D (ST)
 18:20Skutok sa stal 2D (OV)
 19:50TO KAPITOLA 2 2D (ST)
 20:10Vtedy v Hollywoode 2D (ST)
 21:00Rambo: Posledná krv 2D (ČT)
21. 09. 19 So13:00 , 15:10Angry birds vo filme 2 3D (SD)
 13:30Labková patrola 2D (SD)
 13:40Leví kráµ (2019) 2D (SD)
 13:50 , 16:00Angry birds vo filme 2 2D (SD)
 15:20Afrika na Pionieri 2D (OV)
 16:10Toy Story 4 2D (SD)
 17:30Cez prsty 2D (OV)
 17:40Pomaµované vtáča 2D (OT)
 18:10 , 20:50AD ASTRA 2D (ST)
 18:20Skutok sa stal 2D (OV)
 19:50TO KAPITOLA 2 2D (ST)
 20:10Vtedy v Hollywoode 2D (ST)
 21:00Rambo: Posledná krv 2D (ČT)
22. 09. 19 Ne13:00 , 15:10Angry birds vo filme 2 3D (SD)
 13:30Labková patrola 2D (SD)
 13:40Leví kráµ (2019) 2D (SD)
 13:50 , 16:00Angry birds vo filme 2 2D (SD)
 15:20Afrika na Pionieri 2D (OV)
 16:10Toy Story 4 2D (SD)
 17:30Cez prsty 2D (OV)
 17:40Pomaµované vtáča 2D (OT)
 18:10 , 20:50AD ASTRA 2D (ST)
 18:20Skutok sa stal 2D (OV)
 19:50TO KAPITOLA 2 2D (ST)
 20:10Vtedy v Hollywoode 2D (ST)
 21:00Rambo: Posledná krv 2D (ČT)
23. 09. 19 Po15:10Angry birds vo filme 2 3D (SD)
 15:20Afrika na Pionieri 2D (OV)
 16:00Angry birds vo filme 2 2D (SD)
 16:10Toy Story 4 2D (SD)
 17:30Cez prsty 2D (OV)
 17:40Pomaµované vtáča 2D (OT)
 18:10 , 20:50AD ASTRA 2D (ST)
 18:20Skutok sa stal 2D (OV)
 19:50TO KAPITOLA 2 2D (ST)
 20:10Vtedy v Hollywoode 2D (ST)
 21:00Rambo: Posledná krv 2D (ČT)
24. 09. 19 Út15:10Angry birds vo filme 2 3D (SD)
 15:20Afrika na Pionieri 2D (OV)
 16:00Angry birds vo filme 2 2D (SD)
 16:10Toy Story 4 2D (SD)
 17:30Cez prsty 2D (OV)
 17:40Pomaµované vtáča 2D (OT)
 18:10 , 20:50AD ASTRA 2D (ST)
 18:20FLORENCINO KNÍHKUPECTVO 2D (ČT)
 19:50TO KAPITOLA 2 2D (ST)
 20:40Skutok sa stal 2D (OV)
 21:00Rambo: Posledná krv 2D (ČT)
25. 09. 19 St15:10Angry birds vo filme 2 3D (SD)
 15:20Afrika na Pionieri 2D (OV)
 15:30Toy Story 4 2D (SD)
 16:00Angry birds vo filme 2 2D (SD)
 17:30Cez prsty 2D (OV)
 17:40Pomaµované vtáča 2D (OT)
 18:00Hoffmannove poviedky
 18:10 , 20:50AD ASTRA 2D (ST)
 19:50Casino.$k 2D (OV)
 21:00Rambo: Posledná krv 2D (ČT)
27. 09. 19 Pá18:30Hrobári
01. 10. 19 Út18:00Vieą udrľa» tajomstvo? 2D (ČT)
02. 10. 19 St19:00Roger Waters Us + Them
09. 10. 19 St19:00Miles Davis: Birth of the Cool