Období od:
 
Období do:
 
Místo:
Název zařízení:
Druh zařízení:
Název akce:
Zobrazení dle:
   
SR - Žilinský kraj - Liptovský Mikuláš
Golden Apple CINEMA
19. 09. 19 Čt18:00Skutok sa stal
 18:15Cez prsty
 18:30Rambo: Posledná krv
 20:00Pomaľované vtáča
 20:30Ad Astra
 20:45To Kapitola 2
20. 09. 19 Pá15:00Labková patrola
 16:00Toy Story 4
 16:10Angry Birds vo filme 2
 16:30Hodinárov učeň
 18:00Skutok sa stal
 18:15Cez prsty
 18:30Rambo: Posledná krv
 20:00Pomaľované vtáča
 20:30Ad Astra
 20:45To Kapitola 2
21. 09. 19 So11:00 , 16:10Angry Birds vo filme 2
 11:15Afrika na pionieri
 11:30 , 16:30Hodinárov učeň
 13:00 , 15:00Labková patrola
 13:30Angry Birds vo filme 2 3D
 13:45Leví kráľ
 16:00Toy Story 4
 18:00Skutok sa stal
 18:15Cez prsty
 18:30Rambo: Posledná krv
 20:00Pomaľované vtáča
 20:30Ad Astra
 20:45To Kapitola 2
22. 09. 19 Ne11:00 , 16:10Angry Birds vo filme 2
 11:15Afrika na pionieri
 11:30 , 16:30Hodinárov učeň
 13:00 , 15:00Labková patrola
 13:30Angry Birds vo filme 2 3D
 13:45Leví kráľ
 16:00Toy Story 4
 18:00Skutok sa stal
 18:15Cez prsty
 18:30Rambo: Posledná krv
 20:00Pomaľované vtáča
 20:30Ad Astra
 20:45To Kapitola 2
23. 09. 19 Po15:00Labková patrola
 16:00Toy Story 4
 16:10Angry Birds vo filme 2
 16:30Hodinárov učeň
 18:00Chvenie (Projekt 100)
 18:15Cez prsty
 18:30Rambo: Posledná krv
 20:15Vtedy v Hollywoode
 20:30Ad Astra
 20:45To Kapitola 2
24. 09. 19 Út15:00Labková patrola
 16:00Toy Story 4
 16:10Angry Birds vo filme 2
 16:30Hodinárov učeň
 18:00Skutok sa stal
 18:15Cez prsty
 18:30Rambo: Posledná krv
 20:00Vtedy v Hollywoode
 20:30Ad Astra
 20:45To Kapitola 2
25. 09. 19 St15:00Labková patrola
 16:00Toy Story 4
 16:10Angry Birds vo filme 2
 16:30Hodinárov učeň
 18:00Skutok sa stal
 18:15Cez prsty
 18:30Rambo: Posledná krv
 20:00Vtedy v Hollywoode
 20:30Ad Astra
 20:45To Kapitola 2
27. 09. 19 Pá14:30Psia duša 2 (FKS)
30. 09. 19 Po18:00Nech je svetlo (Projekt 100)
02. 10. 19 St18:00Vieš udržať tajomstvo? - BABSKÁ JAZDA
07. 10. 19 Po18:00La Gomera (Projekt 100)
09. 10. 19 St19:00Metallica & San Francisco Symphony: S&M2
11. 10. 19 Pá14:30Podfukárky (FKS)
12. 10. 19 So18:55Turandot
14. 10. 19 Po17:30Parazit (Projekt 100)
21. 10. 19 Po20:30Také krásne šaty (Projekt 100)
25. 10. 19 Pá14:30Yesterday (FKS)
26. 10. 19 So18:55Manon
28. 10. 19 Po18:00Prípad Barnabáš Kos (Projekt 100)
08. 11. 19 Pá14:30100 vecí (FKS)
09. 11. 19 So18:55Madama Butterfly
22. 11. 19 Pá14:30Pavarotti (FKS)
23. 11. 19 So18:55Achnaton
01. 12. 19 Ne15:45Korzár
06. 12. 19 Pá14:30Loli paradička (FKS)
07. 12. 19 So18:55Čarovná flauta
20. 12. 19 Pá14:30Cez prsty (FKS)
22. 12. 19 Ne15:45Luskáčik
11. 01. 20 So18:55Wozzeck
19. 01. 20 Ne15:45Raymonda
01. 02. 20 So18:55Porgy a Bess
23. 02. 20 Ne15:45Giselle
29. 02. 20 So18:55Agrippina
14. 03. 20 So17:55Bludný Holanďan
29. 03. 20 Ne15:45Romeo a Júlia
11. 04. 20 So18:55Tosca
26. 04. 20 Ne15:45Labutie jazero
09. 05. 20 So18:55Maria Stuarda
24. 05. 20 Ne15:45Drahokamy