Období od:
 
Období do:
 
Místo:
Název zařízení:
Druh zařízení:
Název akce:
Zobrazení dle:
   
SR - Žilinský kraj - Liptovský Mikuláš
Golden Apple CINEMA
22. 05. 19 St15:00Chrobáčikovia 2: Ďaleko od domova 4K
 15:15Ako si vycvičiť draka 3
 16:00Ugly Dolls
 17:00Avengers: Endgame 3D
 17:30Pokémon Detektív Pikachu 3D
 18:00Daddy Cool
 19:45Brightburn
 20:00Avengers: Endgame
 20:30John Wick 3: Parabellum
23. 05. 19 Čt15:00Aladin
 15:30Ugly Dolls
 16:00Pokémon Detektív Pikachu
 17:30Avengers: Endgame
 17:45Aladin 3D
 18:15Daddy Cool
 20:15Bolesť a sláva
 20:30John Wick 3: Parabellum
 21:00Brightburn
24. 05. 19 Pá14:30Nedotknuteľní (FKS)
 15:00Aladin
 15:30Ugly Dolls
 17:00Pokémon Detektív Pikachu
 17:30Avengers: Endgame
 17:45Aladin 3D
 19:15Daddy Cool
 20:30John Wick 3: Parabellum
 21:00Brightburn
 21:15Bolesť a sláva
25. 05. 19 So11:00 , 15:00Aladin
 11:05Chrobáčikovia 2: Ďaleko od domova 4K
 11:15Mia a biely lev
 13:00 , 15:30Ugly Dolls
 13:15Ako si vycvičiť draka 3
 13:45 , 16:00Pokémon Detektív Pikachu
 17:30Avengers: Endgame
 17:45Aladin 3D
 18:15Daddy Cool
 20:15Bolesť a sláva
 20:30John Wick 3: Parabellum
 21:00Brightburn
26. 05. 19 Ne11:00 , 15:00Aladin
 11:05Chrobáčikovia 2: Ďaleko od domova 4K
 11:15Mia a biely lev
 13:00Ugly Dolls
 13:15Ako si vycvičiť draka 3
 13:45 , 16:00Pokémon Detektív Pikachu
 15:30Bleskový Manu DETSKÁ NEDEĽA
 17:30Avengers: Endgame
 17:45Aladin 3D
 18:15Daddy Cool
 20:15Bolesť a sláva
 20:30John Wick 3: Parabellum
 21:00Brightburn
27. 05. 19 Po15:00Aladin
 15:30Ugly Dolls
 16:00Pokémon Detektív Pikachu
 17:30Avengers: Endgame
 17:45Aladin 3D
 18:15Daddy Cool
 20:15Bolesť a sláva
 20:30John Wick 3: Parabellum
 21:00Brightburn
28. 05. 19 Út15:00Aladin
 15:30Ugly Dolls
 16:00Pokémon Detektív Pikachu
 17:30Avengers: Endgame
 17:45Aladin 3D
 18:15Daddy Cool
 20:15Bolesť a sláva
 20:30John Wick 3: Parabellum
 21:00Brightburn
29. 05. 19 St15:00Aladin
 16:00Pokémon Detektív Pikachu
 16:30Ugly Dolls
 17:45Aladin 3D
 18:15Daddy Cool
 18:30Rocketman PREDPREMIÉRA
 20:15Bolesť a sláva
 20:30John Wick 3: Parabellum
 21:00Brightburn
07. 06. 19 Pá14:30Čo sme komu zase urobili? (FKS)
21. 06. 19 Pá14:30Green Book (FKS)
05. 07. 19 Pá14:30Návrat domov (FKS)
19. 07. 19 Pá14:30Ostrým nožom (FKS)
02. 08. 19 Pá14:30LOVEnie (FKS)
16. 08. 19 Pá14:30Teroristka (FKS)
30. 08. 19 Pá14:30Zamilovaná Gloria (FKS)
12. 10. 19 So18:55Turandot
26. 10. 19 So18:55Manon
09. 11. 19 So18:55Madama Butterfly
23. 11. 19 So18:55Achnaton
01. 12. 19 Ne15:45Korzár
07. 12. 19 So18:55Čarovná flauta
22. 12. 19 Ne15:45Luskáčik
11. 01. 20 So18:55Wozzeck
19. 01. 20 Ne15:45Raymonda
01. 02. 20 So18:55Porgy a Bess
23. 02. 20 Ne15:45Giselle
29. 02. 20 So18:55Agrippina
14. 03. 20 So17:55Bludný Holanďan
29. 03. 20 Ne15:45Romeo a Júlia
11. 04. 20 So18:55Tosca
26. 04. 20 Ne15:45Labutie jazero
09. 05. 20 So18:55Maria Stuarda
24. 05. 20 Ne15:45Drahokamy