Období od:
 
Období do:
 
Místo:
Název zařízení:
Druh zařízení:
Název akce:
Zobrazení dle:
   
ČR - Moravskoslezský kraj - Bruntál
Centrum
22. 05. 19 St17:00Hledá se Yetti
 18:00Avengers: Endgame
23. 05. 19 Čt17:00Aladin 3D
 19:00Bolest a sláva
 20:00Syn temnoty
24. 05. 19 Pá17:00Aladin 3D
 19:00Láska na druhý pohled
 20:00Syn temnoty
25. 05. 19 So14:30Aladin 3D
 17:30Syn temnoty
 19:45Bohemian Rhapsody
26. 05. 19 Ne14:30Aladin 3D
 17:30Syn temnoty
 19:45Bohemian Rhapsody
27. 05. 19 Po17:00Aladin
 19:00Zlo s lidskou tváří
 19:30Hellboy
28. 05. 19 Út17:00Aladin
 19:00Zlo s lidskou tváří
 19:30Hellboy
29. 05. 19 St17:00Aladin
 19:00Milost
 19:30Hellboy
30. 05. 19 Čt17:30Rocketman
 18:00Daddy Cool
 20:15Godzilla II Král monster
31. 05. 19 Pá17:30Rocketman
 18:00Daddy Cool
 20:15Godzilla II Král monster
01. 06. 19 So15:00Jak vycvičit draka 3
 17:30Godzilla II Král monster 3D
 20:15Rocketman
02. 06. 19 Ne15:15V oblacích
 17:30Godzilla II Král monster 3D
 20:15Rocketman
03. 06. 19 Po17:00Mia a bílý lev
 17:30Máma
 20:00Rocketman
04. 06. 19 Út17:00Mia a bílý lev
 17:30Máma
 20:00Rocketman
05. 06. 19 St17:30Máma
 18:00Teroristka
 20:00Rocketman
06. 06. 19 Čt17:00Psí poslání 2
 18:00X-man: Dark Phoenix 3D
 19:30Šprtky to chtěj taky
07. 06. 19 Pá17:00Psí poslání 2
 18:00X-man: Dark Phoenix 3D
 19:30Šprtky to chtěj taky
08. 06. 19 So16:00Psí poslání 2
 18:30X-man: Dark Phoenix 3D
 19:30Ženy v běhu
09. 06. 19 Ne16:00Psí poslání 2
 18:30X-man: Dark Phoenix 3D
 19:30Ženy v běhu
10. 06. 19 Po17:00TvMiniUni a zloděj otázek
 17:30X-man: Dark Phoenix 2D titulky
 20:00John Wick 3
11. 06. 19 Út17:00TvMiniUni a zloděj otázek
 17:30X-Men: Dark Phoenix
 20:00John Wick 3
12. 06. 19 St17:30X-Men: Dark Phoenix
 19:00Tři blízcí neznámí
 20:00John Wick 3
13. 06. 19 Čt17:00Pokémon: Detektiv Pikachu
 18:30Spitfire
 19:30Muži v černém: G. hrozba 3D
14. 06. 19 Pá17:00Pokémon: Detektiv Pikachu
 18:30Rodiče na tahu
 19:30Muži v černém: G. hrozba 3D
15. 06. 19 So15:00Pokémon: Detektiv Pikachu 3D
 17:30Muži v černém: G. hrozba 3D
 20:00Godzilla II Král monster
16. 06. 19 Ne15:00Pokémon: Detektiv Pikachu 3D
 17:30Muži v černém: G. hrozba 3D
 20:00Godzilla II Král monster
17. 06. 19 Po17:00Velké dobrodružství Čtyřlístku
 18:00Muži v černém: G. hrozba 2D titulky
 19:00Genesis
18. 06. 19 Út17:00Velké dobrodružství Čtyřlístku
 18:00Muži v černém: Globální hrozba
 19:00Prado - sbírka plná divů
19. 06. 19 St17:00Velké dobrodružství Čtyřlístku
 18:00Muži v černém: Globální hrozba
 19:00Skleněný pokoj
20. 06. 19 Čt17:00Tajný život mazlíčků 2 3D
 17:30Podfukářky
 19:45Punk je hned!
21. 06. 19 Pá17:00Tajný život mazlíčků 2 3D
 17:30Podfukářky
 19:45Punk je hned!
22. 06. 19 So16:00Tajný život mazlíčků 2 3D
 18:30Avengers: Endgame 3D
 19:00Podfukářky
23. 06. 19 Ne16:00Tajný život mazlíčků 2 3D
 18:30Avengers: Endgame 3D
 19:00Podfukářky
24. 06. 19 Po17:00Tajný život mazlíčků 2
 19:00Beats
 19:30Rocketman
25. 06. 19 Út17:00Tajný život mazlíčků 2
 19:00Brankář
 19:30Rocketman
26. 06. 19 St17:00Tajný život mazlíčků 2
 19:00Neviditelné
 19:30Rocketman
27. 06. 19 Čt17:00Aladin
 18:00Annabelle 3
 20:00Yesterday
28. 06. 19 Pá17:00Aladin
 18:00Annabelle 3
 20:00Yesterday
29. 06. 19 So15:00Aladin 3D
 18:00Yesterday
 20:30Annabelle 3
30. 06. 19 Ne15:00Aladin 3D
 18:00Yesterday
 20:30Annabelle 3