Období od:
 
Období do:
 
Místo:
Název zařízení:
Druh zařízení:
Název akce:
Zobrazení dle:
   
SR - Banskobystrický kraj - Banská Bystrica
CINEMAX BANSKÁ BYSTRICA
22. 05. 19 St15:10 , 16:10UglyDolls 2D (SD)
 15:30Mia a biely lev 2D (SD)
 15:40 , 17:20Pokémon Detektív Pikachu 2D (SD)
 16:20Princ Krasoň 2D (SD)
 16:30 , 20:00Avengers: Endgame 2D (ST)
 17:50Láska na druhý pohľad 2D (ČT)
 18:00 , 20:50John Wick 3: Parabellum 2D (ST)
 18:20 , 20:20Daddy Cool 2D (ČD)
 18:30 , 20:30Brightburn 2D (ST)
 19:50Pokémon Detektív Pikachu 2D (ST)
 20:40Kliatba kvíliacej ženy 2D (ST)
23. 05. 19 Čt15:00 , 20:20Aladin 2D (SD)
 15:40 , 17:50Pokémon Detektív Pikachu 2D (SD)
 15:50UglyDolls 2D (SD)
 16:00Mia a biely lev 2D (SD)
 16:10 , 19:50Avengers: Nekonečná vojna 2D (ST)
 16:20Princ Krasoň 2D (SD)
 17:40Aladin 3D (SD)
 18:00 , 20:50John Wick 3: Parabellum 2D (ST)
 18:20Daddy Cool 2D (ČD)
 18:30Kliatba kvíliacej ženy 2D (ST)
 20:10Brightburn 2D (ST)
 20:30Bolesť a sláva 2D (ČT)
 20:40Pokémon Detektív Pikachu 2D (ST)
24. 05. 19 Pá15:00 , 20:20Aladin 2D (SD)
 15:40 , 17:50Pokémon Detektív Pikachu 2D (SD)
 15:50UglyDolls 2D (SD)
 16:00Mia a biely lev 2D (SD)
 16:10 , 19:50Avengers: Nekonečná vojna 2D (ST)
 16:20Princ Krasoň 2D (SD)
 17:40Aladin 3D (SD)
 18:00 , 20:50John Wick 3: Parabellum 2D (ST)
 18:20Daddy Cool 2D (ČD)
 18:30Kliatba kvíliacej ženy 2D (ST)
 20:10Brightburn 2D (ST)
 20:30Bolesť a sláva 2D (ČT)
 20:40Pokémon Detektív Pikachu 2D (ST)
25. 05. 19 So13:00 , 14:00 , 15:50UglyDolls 2D (SD)
 13:20 , 15:40 , 17:50Pokémon Detektív Pikachu 2D (SD)
 13:30 , 15:00 , 20:20Aladin 2D (SD)
 13:40Bleskový Manu 2D (SD)
 14:10Chrobáčikovia 2: Ďaleko od domova 2D (OV)
 16:00Mia a biely lev 2D (SD)
 16:10 , 19:50Avengers: Nekonečná vojna 2D (ST)
 16:20Princ Krasoň 2D (SD)
 17:40Aladin 3D (SD)
 18:00 , 20:50John Wick 3: Parabellum 2D (ST)
 18:20Daddy Cool 2D (ČD)
 18:30Kliatba kvíliacej ženy 2D (ST)
 20:10Brightburn 2D (ST)
 20:30Bolesť a sláva 2D (ČT)
 20:40Pokémon Detektív Pikachu 2D (ST)
26. 05. 19 Ne13:00 , 14:00 , 15:50UglyDolls 2D (SD)
 13:20 , 15:40 , 17:50Pokémon Detektív Pikachu 2D (SD)
 13:30 , 17:40Aladin 3D (SD)
 13:40Bleskový Manu 2D (SD)
 14:10Chrobáčikovia 2: Ďaleko od domova 2D (OV)
 15:00 , 20:20Aladin 2D (SD)
 16:00Mia a biely lev 2D (SD)
 16:10 , 19:50Avengers: Nekonečná vojna 2D (ST)
 16:20Princ Krasoň 2D (SD)
 18:00 , 20:50John Wick 3: Parabellum 2D (ST)
 18:20Daddy Cool 2D (ČD)
 18:30Kliatba kvíliacej ženy 2D (ST)
 20:10Brightburn 2D (ST)
 20:30Bolesť a sláva 2D (ČT)
 20:40Pokémon Detektív Pikachu 2D (ST)
27. 05. 19 Po15:00 , 20:20Aladin 2D (SD)
 15:40 , 18:10Pokémon Detektív Pikachu 2D (SD)
 15:50UglyDolls 2D (SD)
 16:00Daddy Cool 2D (ČD)
 17:40Aladin 3D (SD)
 18:00 , 20:50John Wick 3: Parabellum 2D (ST)
 20:30Bolesť a sláva 2D (ČT)
 20:40Brightburn 2D (ST)
28. 05. 19 Út15:00 , 20:20Aladin 2D (SD)
 15:20Daddy Cool 2D (ČD)
 15:40 , 17:50Pokémon Detektív Pikachu 2D (SD)
 15:50UglyDolls 2D (SD)
 17:30Bolesť a sláva 2D (ČT)
 17:40Aladin 3D (SD)
 18:00 , 20:50John Wick 3: Parabellum 2D (ST)
 20:00Všetci to vedia 2D (ČT)
 20:10Rocketman 2D (ST)
29. 05. 19 St15:00 , 20:20Aladin 2D (SD)
 15:40 , 17:50Pokémon Detektív Pikachu 2D (SD)
 15:50UglyDolls 2D (SD)
 16:00Mia a biely lev 2D (SD)
 17:40Aladin 3D (SD)
 18:00 , 20:50John Wick 3: Parabellum 2D (ST)
 18:20Daddy Cool 2D (ČD)
 20:10Brightburn 2D (ST)
 20:30Bolesť a sláva 2D (ČT)
01. 06. 19 So15:30LEGO príbeh 2 2D (SD)
05. 06. 19 St19:00POPOLUŠKA
11. 06. 19 Út18:00Podfukárky 2D (ČT)
12. 06. 19 St19:00THE DOORS LIVE AT THE BOWL ´68
26. 06. 19 St19:00MANON