Období od:
 
Období do:
 
Místo:
Název zařízení:
Druh zařízení:
Název akce:
Zobrazení dle:
   
SR - Bratislavský kraj - Bratislava
CINEMAX BORY BRATISLAVA
22. 05. 19 St14:00Čarovný park 2D (SD)
 14:00Mia a biely lev 2D (SD)
 14:00 , 16:20Pokémon Detektív Pikachu 3D (SD)
 14:10 , 16:10Princ Krasoň 2D (SD)
 14:35 , 16:40Chrobáčikovia 2: Ďaleko od domova 2D (OV)
 14:40 , 15:30 , 16:40UglyDolls 2D (SD)
 14:45Hľadá sa Yeti 2D (SD)
 15:00Avengers: Endgame 3D (ST)
 15:20 , 18:00 , 20:50 , 21:45John Wick 3: Parabellum 2D (ST)
 15:30 , 17:50Pokémon Detektív Pikachu 2D (SD)
 16:00 , 21:40Brightburn 2D (ST)
 16:10 , 18:20 , 20:35Daddy Cool 2D (ČD)
 16:30 , 20:00Avengers: Endgame IMAX 3D (ST)
 16:50 , 18:10 , 20:30Avengers: Endgame 2D (ST)
 17:40Teroristka 2D (OV)
 18:25 , 20:40 , 21:30Kliatba kvíliacej ženy 2D (ST)
 18:30After: Bozk 2D (ČT)
 18:40 , 20:10 , 21:00Pokémon Detektív Pikachu 2D (ST)
 18:50Láska na druhý pohľad 2D (ČT)
 20:00Beach Bum 2D (ČT)
 20:50Zamilovaná Gloria 2D (ST)
23. 05. 19 Čt14:00Mia a biely lev 2D (SD)
 14:00 , 17:40Pokémon Detektív Pikachu 2D (SD)
 14:00Princ Krasoň 2D (SD)
 14:00 , 18:10 , 20:30Avengers: Endgame 2D (ST)
 14:20Hľadá sa Yeti 2D (SD)
 14:30 , 16:20 , 20:50Aladin 3D (SD)
 14:30 , 15:30 , 16:30UglyDolls 2D (SD)
 15:10 , 17:50 , 19:00 , 20:00 , 21:40John Wick 3: Parabellum 2D (ST)
 15:20 , 17:10 , 18:00Aladin 2D (SD)
 15:40Pokémon Detektív Pikachu 3D (SD)
 15:50 , 18:30Aladin IMAX 3D (SD)
 16:10 , 18:20 , 20:00Daddy Cool 2D (ČD)
 16:30Chrobáčikovia 2: Ďaleko od domova 2D (OV)
 16:40Teroristka 2D (OV)
 17:30 , 20:40Bolesť a sláva 2D (ČT)
 18:30Kliatba kvíliacej ženy 2D (ST)
 18:40Láska na druhý pohľad 2D (ČT)
 18:50Všetci to vedia 2D (ČT)
 20:10Pokémon Detektív Pikachu 2D (ST)
 20:45 , 21:50Brightburn 2D (ST)
 21:10Avengers: Endgame IMAX 3D (ST)
 21:20Zamilovaná Gloria 2D (ST)
 21:30Beach Bum 2D (ČT)
24. 05. 19 Pá14:00 , 17:40Pokémon Detektív Pikachu 2D (SD)
 14:00Mia a biely lev 2D (SD)
 14:00 , 18:10 , 20:30Avengers: Endgame 2D (ST)
 14:00Princ Krasoň 2D (SD)
 14:20Hľadá sa Yeti 2D (SD)
 14:30 , 16:20 , 20:50Aladin 3D (SD)
 14:30 , 15:30 , 16:30UglyDolls 2D (SD)
 15:10 , 17:50 , 19:00 , 20:00 , 21:40John Wick 3: Parabellum 2D (ST)
 15:20 , 17:10 , 18:00Aladin 2D (SD)
 15:40Pokémon Detektív Pikachu 3D (SD)
 15:50 , 18:30Aladin IMAX 3D (SD)
 16:10 , 18:20 , 20:00Daddy Cool 2D (ČD)
 16:30Chrobáčikovia 2: Ďaleko od domova 2D (OV)
 16:40Teroristka 2D (OV)
 17:30 , 20:40Bolesť a sláva 2D (ČT)
 18:30Kliatba kvíliacej ženy 2D (ST)
 18:40Láska na druhý pohľad 2D (ČT)
 18:50Všetci to vedia 2D (ČT)
 20:10Pokémon Detektív Pikachu 2D (ST)
 20:45 , 21:50Brightburn 2D (ST)
 21:10Avengers: Endgame IMAX 3D (ST)
 21:20Zamilovaná Gloria 2D (ST)
 21:30Beach Bum 2D (ČT)
25. 05. 19 So11:30 , 13:30 , 14:30 , 15:30 , 16:30UglyDolls 2D (SD)
 11:40 , 15:40Pokémon Detektív Pikachu 3D (SD)
 11:45 , 14:00Princ Krasoň 2D (SD)
 11:50 , 14:00Mia a biely lev 2D (SD)
 11:50Čarovný park 2D (SD)
 12:10 , 14:20Hľadá sa Yeti 2D (SD)
 12:20 , 13:20 , 14:00 , 17:40Pokémon Detektív Pikachu 2D (SD)
 12:30Psie veličenstvo 2D (SD)
 12:40 , 14:30 , 16:20 , 20:50Aladin 3D (SD)
 13:00Bleskový Manu 2D (SD)
 13:10 , 15:50 , 18:30Aladin IMAX 3D (SD)
 14:00 , 18:10 , 20:30Avengers: Endgame 2D (ST)
 15:10 , 17:50 , 19:00 , 20:00 , 21:40John Wick 3: Parabellum 2D (ST)
 15:20 , 17:10 , 18:00Aladin 2D (SD)
 16:10 , 18:20 , 20:00Daddy Cool 2D (ČD)
 16:30Chrobáčikovia 2: Ďaleko od domova 2D (OV)
 16:40Teroristka 2D (OV)
 17:30 , 20:40Bolesť a sláva 2D (ČT)
 18:30Kliatba kvíliacej ženy 2D (ST)
 18:40Láska na druhý pohľad 2D (ČT)
 18:50Všetci to vedia 2D (ČT)
 20:10Pokémon Detektív Pikachu 2D (ST)
 20:45 , 21:50Brightburn 2D (ST)
 21:10Avengers: Endgame IMAX 3D (ST)
 21:20Zamilovaná Gloria 2D (ST)
 21:30Beach Bum 2D (ČT)
26. 05. 19 Ne11:30 , 13:30 , 14:30 , 15:30 , 16:30 , 17:00UglyDolls 2D (SD)
 11:40 , 15:40Pokémon Detektív Pikachu 3D (SD)
 11:45 , 14:00Princ Krasoň 2D (SD)
 11:50 , 14:00Mia a biely lev 2D (SD)
 11:50Čarovný park 2D (SD)
 12:10 , 14:20Hľadá sa Yeti 2D (SD)
 12:20 , 13:20 , 17:40Pokémon Detektív Pikachu 2D (SD)
 12:30Psie veličenstvo 2D (SD)
 12:40 , 14:30 , 20:50Aladin 3D (SD)
 13:00Bleskový Manu 2D (SD)
 13:10 , 15:50 , 18:30Aladin IMAX 3D (SD)
 14:00 , 18:10 , 20:30Avengers: Endgame 2D (ST)
 15:10 , 17:50 , 19:00 , 20:00 , 21:40John Wick 3: Parabellum 2D (ST)
 15:20 , 17:10 , 18:00Aladin 2D (SD)
 16:10 , 18:20 , 20:00Daddy Cool 2D (ČD)
 16:30Chrobáčikovia 2: Ďaleko od domova 2D (OV)
 16:40Teroristka 2D (OV)
 17:30 , 20:40Bolesť a sláva 2D (ČT)
 18:30Kliatba kvíliacej ženy 2D (ST)
 18:40Láska na druhý pohľad 2D (ČT)
 18:50Všetci to vedia 2D (ČT)
 20:10Pokémon Detektív Pikachu 2D (ST)
 20:45 , 21:50Brightburn 2D (ST)
 21:10Avengers: Endgame IMAX 3D (ST)
 21:20Zamilovaná Gloria 2D (ST)
 21:30Beach Bum 2D (ČT)
27. 05. 19 Po14:00 , 17:40Pokémon Detektív Pikachu 2D (SD)
 14:00Mia a biely lev 2D (SD)
 14:00Princ Krasoň 2D (SD)
 14:00 , 18:10 , 20:30Avengers: Endgame 2D (ST)
 14:20Hľadá sa Yeti 2D (SD)
 14:30 , 16:20 , 20:50Aladin 3D (SD)
 14:30 , 15:30 , 16:30UglyDolls 2D (SD)
 15:10 , 17:50 , 19:00 , 20:00 , 21:40John Wick 3: Parabellum 2D (ST)
 15:20 , 17:10 , 18:00Aladin 2D (SD)
 15:40Pokémon Detektív Pikachu 3D (SD)
 15:50 , 18:30Aladin IMAX 3D (SD)
 16:10 , 18:20 , 20:00Daddy Cool 2D (ČD)
 16:30Chrobáčikovia 2: Ďaleko od domova 2D (OV)
 16:40Teroristka 2D (OV)
 17:30 , 20:40Bolesť a sláva 2D (ČT)
 18:30Kliatba kvíliacej ženy 2D (ST)
 18:40Láska na druhý pohľad 2D (ČT)
 18:50Všetci to vedia 2D (ČT)
 20:10Pokémon Detektív Pikachu 2D (ST)
 20:45 , 21:50Brightburn 2D (ST)
 21:10Avengers: Endgame IMAX 3D (ST)
 21:20Zamilovaná Gloria 2D (ST)
 21:30Beach Bum 2D (ČT)
28. 05. 19 Út14:00 , 17:40Pokémon Detektív Pikachu 2D (SD)
 14:00Princ Krasoň 2D (SD)
 14:00Mia a biely lev 2D (SD)
 14:00 , 18:10 , 20:30Avengers: Endgame 2D (ST)
 14:20Hľadá sa Yeti 2D (SD)
 14:30 , 16:20 , 20:50Aladin 3D (SD)
 15:10 , 17:50 , 20:00 , 21:40John Wick 3: Parabellum 2D (ST)
 15:20 , 17:10 , 18:00Aladin 2D (SD)
 15:30 , 16:30UglyDolls 2D (SD)
 15:40Pokémon Detektív Pikachu 3D (SD)
 15:50 , 18:30Aladin IMAX 3D (SD)
 16:10 , 18:20 , 20:00Daddy Cool 2D (ČD)
 16:30Chrobáčikovia 2: Ďaleko od domova 2D (OV)
 16:40Teroristka 2D (OV)
 17:30 , 20:40Bolesť a sláva 2D (ČT)
 18:30Kliatba kvíliacej ženy 2D (ST)
 18:40Láska na druhý pohľad 2D (ČT)
 18:50Všetci to vedia 2D (ČT)
 19:00Rocketman 2D (ST)
 20:10Pokémon Detektív Pikachu 2D (ST)
 20:45 , 21:50Brightburn 2D (ST)
 21:10Avengers: Endgame IMAX 3D (ST)
 21:20Zamilovaná Gloria 2D (ST)
 21:30Beach Bum 2D (ČT)
29. 05. 19 St14:00 , 17:40Pokémon Detektív Pikachu 2D (SD)
 14:00Princ Krasoň 2D (SD)
 14:00Mia a biely lev 2D (SD)
 14:00 , 20:30Avengers: Endgame 2D (ST)
 14:20Hľadá sa Yeti 2D (SD)
 14:30 , 16:20 , 21:50Aladin 3D (SD)
 14:30 , 15:30 , 16:30UglyDolls 2D (SD)
 15:10 , 17:50 , 19:00 , 20:00 , 21:40John Wick 3: Parabellum 2D (ST)
 15:20 , 17:10 , 18:50Aladin 2D (SD)
 15:50 , 18:30Aladin IMAX 3D (SD)
 16:10 , 18:20 , 20:00Daddy Cool 2D (ČD)
 16:30Chrobáčikovia 2: Ďaleko od domova 2D (OV)
 16:30Pokémon Detektív Pikachu 3D (SD)
 16:40Teroristka 2D (OV)
 17:30 , 20:40Bolesť a sláva 2D (ČT)
 18:30Kliatba kvíliacej ženy 2D (ST)
 18:40Láska na druhý pohľad 2D (ČT)
 18:50Všetci to vedia 2D (ČT)
 20:10Pokémon Detektív Pikachu 2D (ST)
 20:45Brightburn 2D (ST)
 21:10Avengers: Endgame IMAX 3D (ST)
 21:20Zamilovaná Gloria 2D (ST)
 21:30Beach Bum 2D (ČT)
30. 05. 19 Čt15:50 , 18:30 , 21:20Godzilla II: Kráľ monštier IMAX 3D (ST)
31. 05. 19 Pá15:50 , 18:30 , 21:20Godzilla II: Kráľ monštier IMAX 3D (ST)
01. 06. 19 So13:10 , 15:50 , 18:30 , 21:20Godzilla II: Kráľ monštier IMAX 3D (ST)
 15:30LEGO príbeh 2 2D (SD)
02. 06. 19 Ne13:10 , 15:50 , 18:30 , 21:20Godzilla II: Kráľ monštier IMAX 3D (ST)
03. 06. 19 Po15:50 , 18:30 , 21:20Godzilla II: Kráľ monštier IMAX 3D (ST)
04. 06. 19 Út15:50 , 18:30 , 21:20Godzilla II: Kráľ monštier IMAX 3D (ST)
05. 06. 19 St15:50 , 18:30 , 21:20Godzilla II: Kráľ monštier IMAX 3D (ST)
 19:00POPOLUŠKA
11. 06. 19 Út19:00Podfukárky 2D (ČT)
12. 06. 19 St19:00THE DOORS LIVE AT THE BOWL ´68
26. 06. 19 St19:00MANON