Období od:
 
Období do:
 
Místo:
Název zařízení:
Druh zařízení:
Název akce:
Zobrazení dle:
   
SR - Žilinský kraj - Žilina
CINEMAX ŽILINA
19. 09. 19 Čt17:30 , 20:00 , 20:30AD ASTRA 2D (ST)
 17:40Pomaľované vtáča 2D (OT)
 17:50 , 21:00Rambo: Posledná krv 2D (ČT)
 18:10Angry birds vo filme 2 2D (SD)
 18:20Afrika na Pionieri 2D (OV)
 18:30Skutok sa stal 2D (OV)
 20:10TO KAPITOLA 2 2D (ST)
 20:20Vtedy v Hollywoode 2D (ST)
 20:40Cez prsty 2D (OV)
20. 09. 19 Pá15:10Angry birds vo filme 2 3D (SD)
 15:20Stehlík 2D (ST)
 15:30Hodinárov učeň 2D (SD)
 15:40 , 16:00 , 18:10Angry birds vo filme 2 2D (SD)
 16:20Toy Story 4 2D (SD)
 17:30 , 20:00 , 20:30AD ASTRA 2D (ST)
 17:40Pomaľované vtáča 2D (OT)
 17:50 , 21:00Rambo: Posledná krv 2D (ČT)
 18:20Afrika na Pionieri 2D (OV)
 18:30Skutok sa stal 2D (OV)
 20:10TO KAPITOLA 2 2D (ST)
 20:20Vtedy v Hollywoode 2D (ST)
 20:40Cez prsty 2D (OV)
21. 09. 19 So13:00 , 15:10Angry birds vo filme 2 3D (SD)
 13:10PLAYMOBIL vo filme 2D (SD)
 13:30 , 13:40 , 15:40 , 16:00 , 18:10Angry birds vo filme 2 2D (SD)
 13:45Labková patrola 2D (SD)
 13:50Leví kráľ (2019) 2D (SD)
 15:20Stehlík 2D (ST)
 15:30Hodinárov učeň 2D (SD)
 16:20Toy Story 4 2D (SD)
 17:30 , 20:00 , 20:30AD ASTRA 2D (ST)
 17:40Pomaľované vtáča 2D (OT)
 17:50 , 21:00Rambo: Posledná krv 2D (ČT)
 18:20Afrika na Pionieri 2D (OV)
 18:30Skutok sa stal 2D (OV)
 20:10TO KAPITOLA 2 2D (ST)
 20:20Vtedy v Hollywoode 2D (ST)
 20:40Cez prsty 2D (OV)
22. 09. 19 Ne13:00 , 15:10Angry birds vo filme 2 3D (SD)
 13:10PLAYMOBIL vo filme 2D (SD)
 13:30 , 13:40 , 15:40 , 16:00 , 18:10Angry birds vo filme 2 2D (SD)
 13:45Labková patrola 2D (SD)
 13:50Leví kráľ (2019) 2D (SD)
 15:20Stehlík 2D (ST)
 15:30Hodinárov učeň 2D (SD)
 16:20Toy Story 4 2D (SD)
 17:30 , 20:00 , 20:30AD ASTRA 2D (ST)
 17:40Pomaľované vtáča 2D (OT)
 17:50 , 21:00Rambo: Posledná krv 2D (ČT)
 18:20Afrika na Pionieri 2D (OV)
 18:30Skutok sa stal 2D (OV)
 20:10TO KAPITOLA 2 2D (ST)
 20:20Vtedy v Hollywoode 2D (ST)
 20:40Cez prsty 2D (OV)
23. 09. 19 Po15:10Angry birds vo filme 2 3D (SD)
 15:20Stehlík 2D (ST)
 15:30Hodinárov učeň 2D (SD)
 15:40 , 16:00 , 18:10Angry birds vo filme 2 2D (SD)
 16:20Toy Story 4 2D (SD)
 17:30 , 20:00 , 20:30AD ASTRA 2D (ST)
 17:40Pomaľované vtáča 2D (OT)
 17:50 , 21:00Rambo: Posledná krv 2D (ČT)
 18:20Afrika na Pionieri 2D (OV)
 18:30Skutok sa stal 2D (OV)
 20:10TO KAPITOLA 2 2D (ST)
 20:20Vtedy v Hollywoode 2D (ST)
 20:40Cez prsty 2D (OV)
24. 09. 19 Út15:10Angry birds vo filme 2 3D (SD)
 15:20Stehlík 2D (ST)
 15:30Hodinárov učeň 2D (SD)
 15:40 , 16:00 , 18:10Angry birds vo filme 2 2D (SD)
 16:20Toy Story 4 2D (SD)
 17:30 , 20:00 , 20:30AD ASTRA 2D (ST)
 17:40Pomaľované vtáča 2D (OT)
 17:50 , 21:00Rambo: Posledná krv 2D (ČT)
 18:20Humorista 2D (ČT)
 18:30Skutok sa stal 2D (OV)
 20:10TO KAPITOLA 2 2D (ST)
 20:20Vtedy v Hollywoode 2D (ST)
 20:40Cez prsty 2D (OV)
25. 09. 19 St15:10Angry birds vo filme 2 3D (SD)
 15:20Cez prsty 2D (OV)
 15:30Hodinárov učeň 2D (SD)
 15:40 , 16:00 , 18:10Angry birds vo filme 2 2D (SD)
 16:20Toy Story 4 2D (SD)
 17:30 , 20:00 , 20:30AD ASTRA 2D (ST)
 17:40Pomaľované vtáča 2D (OT)
 17:50 , 21:00Rambo: Posledná krv 2D (ČT)
 18:00Hoffmannove poviedky
 18:30Skutok sa stal 2D (OV)
 20:10TO KAPITOLA 2 2D (ST)
 20:20Casino.$k 2D (OV)
28. 09. 19 So18:30Casino.$k 2D (OV)
01. 10. 19 Út18:00Vieš udržať tajomstvo? 2D (ČT)
02. 10. 19 St19:00Roger Waters Us + Them
09. 10. 19 St19:00Metallica & San Francisco Symphony: S&M
30. 10. 19 St19:00Miles Davis: Birth of the Cool