Období od:
 
Období do:
 
Místo:
Název zařízení:
Druh zařízení:
Název akce:
Zobrazení dle:
   
SR - Žilinský kraj - Martin
CINEMAX MARTIN
19. 09. 19 Čt18:10 , 20:50AD ASTRA 2D (ST)
 18:20Afrika na Pionieri 2D (OV)
 19:40TO KAPITOLA 2 2D (ST)
 20:40Skutok sa stal 2D (OV)
 21:00Rambo: Posledná krv 2D (ČT)
20. 09. 19 Pá15:00 , 16:00Angry birds vo filme 2 2D (SD)
 15:10 , 17:00Skutok sa stal 2D (OV)
 15:30Hodinárov učeň 2D (SD)
 17:20Cez prsty 2D (OV)
 17:40Pomaľované vtáča 2D (OT)
 18:10 , 20:50AD ASTRA 2D (ST)
 19:00Afrika na Pionieri 2D (OV)
 19:40TO KAPITOLA 2 2D (ST)
 21:00Rambo: Posledná krv 2D (ČT)
21. 09. 19 So13:00Leví kráľ (2019) 2D (SD)
 13:00Toy Story 4 2D (SD)
 13:20Labková patrola 2D (SD)
 13:50Angry birds vo filme 2 3D (SD)
 15:00 , 16:00Angry birds vo filme 2 2D (SD)
 15:10Vtedy v Hollywoode 2D (ST)
 15:30Hodinárov učeň 2D (SD)
 17:20Cez prsty 2D (OV)
 17:40Pomaľované vtáča 2D (OT)
 18:10 , 20:50AD ASTRA 2D (ST)
 18:20Afrika na Pionieri 2D (OV)
 19:40TO KAPITOLA 2 2D (ST)
 20:40Skutok sa stal 2D (OV)
 21:00Rambo: Posledná krv 2D (ČT)
22. 09. 19 Ne13:00Leví kráľ (2019) 2D (SD)
 13:00Toy Story 4 2D (SD)
 13:20Labková patrola 2D (SD)
 13:50Angry birds vo filme 2 3D (SD)
 15:00 , 16:00Angry birds vo filme 2 2D (SD)
 15:10Vtedy v Hollywoode 2D (ST)
 15:30Hodinárov učeň 2D (SD)
 17:20Cez prsty 2D (OV)
 17:40Pomaľované vtáča 2D (OT)
 18:10 , 20:50AD ASTRA 2D (ST)
 18:20Afrika na Pionieri 2D (OV)
 19:40TO KAPITOLA 2 2D (ST)
 20:40Skutok sa stal 2D (OV)
 21:00Rambo: Posledná krv 2D (ČT)
23. 09. 19 Po15:00 , 16:00Angry birds vo filme 2 2D (SD)
 15:10Vtedy v Hollywoode 2D (ST)
 15:30Hodinárov učeň 2D (SD)
 17:20Cez prsty 2D (OV)
 17:40Pomaľované vtáča 2D (OT)
 18:10 , 20:50AD ASTRA 2D (ST)
 18:20Afrika na Pionieri 2D (OV)
 19:40TO KAPITOLA 2 2D (ST)
 20:40Skutok sa stal 2D (OV)
 21:00Rambo: Posledná krv 2D (ČT)
24. 09. 19 Út15:00 , 16:00Angry birds vo filme 2 2D (SD)
 15:10Vtedy v Hollywoode 2D (ST)
 15:30Hodinárov učeň 2D (SD)
 17:20Cez prsty 2D (OV)
 17:40Pomaľované vtáča 2D (OT)
 18:10 , 20:50AD ASTRA 2D (ST)
 18:20Humorista 2D (ČT)
 19:40TO KAPITOLA 2 2D (ST)
 20:40Skutok sa stal 2D (OV)
 21:00Rambo: Posledná krv 2D (ČT)
25. 09. 19 St15:00 , 16:00Angry birds vo filme 2 2D (SD)
 15:30Hodinárov učeň 2D (SD)
 15:50Skutok sa stal 2D (OV)
 17:20Cez prsty 2D (OV)
 17:40Pomaľované vtáča 2D (OT)
 18:00Hoffmannove poviedky
 18:10 , 20:50AD ASTRA 2D (ST)
 19:40Casino.$k 2D (OV)
 21:00Rambo: Posledná krv 2D (ČT)
01. 10. 19 Út18:00Vieš udržať tajomstvo? 2D (ČT)
02. 10. 19 St19:00Roger Waters Us + Them
09. 10. 19 St19:00Metallica & San Francisco Symphony: S&M
30. 10. 19 St19:00Miles Davis: Birth of the Cool