Období od:
 
Období do:
 
Místo:
Název zařízení:
Druh zařízení:
Název akce:
Zobrazení dle:
   
ČR - Zlínský kraj - Zlín
Golden Apple Cinema
16. 07. 19 Út15:00 , 17:35Spider-Man: Daleko od domova 3D - dab
 15:05Willy a kouzelná planeta
 15:15 , 16:00 , 17:15Tajný život mazlíčků 2
 16:30Uzly a pomeranče
 16:45Psí poslání 2
 17:00Yesterday
 18:00Spider-Man: Daleko od domova (DOLBY ATMOS) - tit
 18:30Late Night
 19:05 , 21:45Spider-Man: Daleko od domova - dab
 19:15Podfukářky
 19:30 , 21:40Annabelle 3
 20:15Avengers: Endgame - tit + BONUS
 20:30Spolujízda
 20:45Kořist
 21:15Zlo s lidskou tváří
17. 07. 19 St10:00 , 14:00Co jsme komu zase udělali? (FKS)
 10:00 , 13:00 , 15:15 , 16:00 , 17:15Tajný život mazlíčků 2
 10:15 , 15:05Willy a kouzelná planeta
 10:30Pokémon Detektiv Pikachu - dab.
 10:45Avengers: Endgame 3D - dab + BONUS
 11:15 , 19:05 , 21:45Spider-Man: Daleko od domova - dab
 12:35Aladin - dab
 13:45Muži v černém: Globální hrozba - dab
 14:30 , 16:45Psí poslání 2
 15:00 , 17:35Spider-Man: Daleko od domova 3D - dab
 16:30Uzly a pomeranče
 17:00Yesterday
 18:00Spider-Man: Daleko od domova (DOLBY ATMOS) - tit
 18:30Devadesátky
 19:15Podfukářky
 19:30 , 21:40Annabelle 3
 20:15Avengers: Endgame - tit + BONUS
 20:30Spolujízda
 20:45Kořist
 21:15Zlo s lidskou tváří
18. 07. 19 Čt15:00 , 16:45Tajný život mazlíčků 2
 15:15Willy a kouzelná planeta
 15:30Lví král
 16:00Uzly a pomeranče
 16:30 , 19:00Lví král 3D - dab
 17:00Spider-Man: Daleko od domova 3D - dab
 17:10Diego Maradona
 18:00Lví král (DOLBY ATMOS) - tit
 18:15V lásce a válce
 18:45Spolujízda
 19:30 , 21:30Spider-Man: Daleko od domova - dab
 19:40 , 21:50Annabelle 3
 20:30Bez věcí nad věcí
 20:45Spider-Man: Daleko od domova (DOLBY ATMOS) - tit
 21:00John Wick 3
 21:55Kořist
19. 07. 19 Pá15:00 , 16:45Tajný život mazlíčků 2
 15:15Willy a kouzelná planeta
 15:30Lví král
 16:00Uzly a pomeranče
 16:30 , 19:00Lví král 3D - dab
 17:00Spider-Man: Daleko od domova 3D - dab
 17:10Diego Maradona
 18:00Lví král (DOLBY ATMOS) - tit
 18:15V lásce a válce
 18:45Spolujízda
 19:30 , 21:30Spider-Man: Daleko od domova - dab
 19:40 , 21:50Annabelle 3
 20:30Bez věcí nad věcí
 20:45Spider-Man: Daleko od domova (DOLBY ATMOS) - tit
 21:00John Wick 3
 21:55Kořist
20. 07. 19 So10:00 , 13:00 , 15:00 , 16:45Tajný život mazlíčků 2
 10:15 , 15:15Willy a kouzelná planeta
 10:30Pokémon Detektiv Pikachu - dab.
 10:30 , 13:00 , 15:30Lví král
 10:45Avengers: Endgame 3D - dab + BONUS
 11:15 , 19:30 , 21:30Spider-Man: Daleko od domova - dab
 12:35Aladin - dab
 13:30Muži v černém: Globální hrozba - dab
 14:30Psí poslání 2
 16:00Uzly a pomeranče
 16:30 , 19:00Lví král 3D - dab
 17:00Spider-Man: Daleko od domova 3D - dab
 17:10Diego Maradona
 18:00Lví král (DOLBY ATMOS) - tit
 18:15V lásce a válce
 18:45Spolujízda
 19:40 , 21:50Annabelle 3
 20:30Bez věcí nad věcí
 20:45Spider-Man: Daleko od domova (DOLBY ATMOS) - tit
 21:00John Wick 3
 21:55Kořist
21. 07. 19 Ne10:00 , 13:00 , 15:00 , 16:45Tajný život mazlíčků 2
 10:15 , 15:15Willy a kouzelná planeta
 10:30Pokémon Detektiv Pikachu - dab.
 10:30 , 13:00 , 15:30Lví král
 10:45Avengers: Endgame 3D - dab + BONUS
 11:15 , 19:30 , 21:30Spider-Man: Daleko od domova - dab
 12:35Aladin - dab
 13:30Muži v černém: Globální hrozba - dab
 14:30Psí poslání 2
 16:00Uzly a pomeranče
 16:30 , 19:00Lví král 3D - dab
 17:00Spider-Man: Daleko od domova 3D - dab
 17:10Diego Maradona
 18:00Lví král (DOLBY ATMOS) - tit
 18:15V lásce a válce
 18:45Spolujízda
 19:40 , 21:50Annabelle 3
 20:30Bez věcí nad věcí
 20:45Spider-Man: Daleko od domova (DOLBY ATMOS) - tit
 21:00John Wick 3
 21:55Kořist
22. 07. 19 Po15:00 , 16:45Tajný život mazlíčků 2
 15:15Willy a kouzelná planeta
 15:30Lví král
 16:00Uzly a pomeranče
 16:30 , 19:00Lví král 3D - dab
 17:00Spider-Man: Daleko od domova 3D - dab
 17:15Yesterday
 18:00Lví král (DOLBY ATMOS) - tit
 18:15V lásce a válce
 18:45Podfukářky
 19:30 , 21:30Spider-Man: Daleko od domova - dab
 19:40 , 21:50Annabelle 3
 20:30Bez věcí nad věcí
 20:45Spider-Man: Daleko od domova (DOLBY ATMOS) - tit
 21:00Zatoulaný
 21:55Kořist
23. 07. 19 Út15:00 , 16:45Tajný život mazlíčků 2
 15:15Willy a kouzelná planeta
 15:30Lví král
 16:00Uzly a pomeranče
 16:30 , 19:00Lví král 3D - dab
 17:00Spider-Man: Daleko od domova 3D - dab
 17:15Yesterday
 18:00Lví král (DOLBY ATMOS) - tit
 18:15V lásce a válce
 18:45Podfukářky
 19:30 , 21:30Spider-Man: Daleko od domova - dab
 19:40 , 21:50Annabelle 3
 20:30Bez věcí nad věcí
 20:45Spider-Man: Daleko od domova (DOLBY ATMOS) - tit
 21:00Zatoulaný
 21:55Kořist
24. 07. 19 St10:00 , 13:00 , 15:00 , 16:45Tajný život mazlíčků 2
 10:00 , 14:00Všichni to vědí (FKS)
 10:15 , 15:15Willy a kouzelná planeta
 10:30Pokémon Detektiv Pikachu - dab.
 10:30 , 13:00 , 15:30Lví král
 11:15 , 19:30 , 21:30Spider-Man: Daleko od domova - dab
 12:35Aladin - dab
 13:30Muži v černém: Globální hrozba - dab
 16:00Uzly a pomeranče
 16:30 , 19:00Lví král 3D - dab
 17:00Spider-Man: Daleko od domova 3D - dab
 17:15Yesterday
 18:00Lví král (DOLBY ATMOS) - tit
 18:15V lásce a válce
 18:45Podfukářky
 19:40 , 21:50Annabelle 3
 20:30Bez věcí nad věcí
 20:45Spider-Man: Daleko od domova (DOLBY ATMOS) - tit
 21:00Zatoulaný
 21:55Kořist