Období od:
 
Období do:
 
Místo:
Název zařízení:
Druh zařízení:
Název akce:
Zobrazení dle:
   
SR - Košický kraj - Košice
CINEMAX KOŠICE
12. 08. 20 St20:30Takmer dokonalé tajomstvá 2D (ČD)
 20:50Lov 2D (ST)
13. 08. 20 Čt15:00 , 18:00 , 20:00Fatima 2D (ST)
 15:10 , 17:20Scoob! 2D (SD)
 15:20 , 19:30Počiatok 2D (ČT)
 15:40 , 18:10Letní rebeli 2D (OV)
 15:50 , 17:50Trollovia: Svetové turné 2D (SD)
 16:00Veľké dobrodružstvo malej pandy 2D (SD)
 16:10Minna a továreň na sny 2D (SD)
 17:30 , 20:30#FOLLOWME 2D (ČT)
 18:10V sieti 2D (OV)
 18:40Meky 2D (OV)
 19:40Havel 2D (OV)
 20:10Takmer dokonalé tajomstvá 2D (ČD)
 20:20Nedotknutí 2D (ČT)
 20:40AVA: Bez súcitu 2D (ČT)
14. 08. 20 Pá15:00 , 18:00 , 20:30Fatima 2D (ST)
 15:10 , 17:20Scoob! 2D (SD)
 15:20 , 19:30Počiatok 2D (ČT)
 15:40 , 18:10Letní rebeli 2D (OV)
 15:50 , 17:50Trollovia: Svetové turné 2D (SD)
 16:00Veľké dobrodružstvo malej pandy 2D (SD)
 16:10Minna a továreň na sny 2D (SD)
 17:30 , 20:00#FOLLOWME 2D (ČT)
 18:10V sieti 2D (OV)
 18:40Meky 2D (OV)
 19:40Havel 2D (OV)
 20:10Takmer dokonalé tajomstvá 2D (ČD)
 20:20Nedotknutí 2D (ČT)
 20:40AVA: Bez súcitu 2D (ČT)
15. 08. 20 So13:00 , 15:10 , 17:20Scoob! 2D (SD)
 13:10Vpred 2D (SD)
 13:10 , 16:10Minna a továreň na sny 2D (SD)
 13:30 , 15:40 , 18:10Letní rebeli 2D (OV)
 13:40 , 15:50 , 17:50Trollovia: Svetové turné 2D (SD)
 13:50Zabudnutý princ 2D (SD)
 14:00Hurá do džungle 2D (SD)
 15:00 , 18:00 , 20:30Fatima 2D (ST)
 15:20 , 19:30Počiatok 2D (ČT)
 16:00Veľké dobrodružstvo malej pandy 2D (SD)
 17:30 , 20:00#FOLLOWME 2D (ČT)
 18:10V sieti 2D (OV)
 18:40Meky 2D (OV)
 19:40Havel 2D (OV)
 20:10Takmer dokonalé tajomstvá 2D (ČD)
 20:20Nedotknutí 2D (ČT)
 20:40AVA: Bez súcitu 2D (ČT)
16. 08. 20 Ne13:00 , 15:10 , 17:20Scoob! 2D (SD)
 13:10Vpred 2D (SD)
 13:10 , 16:10Minna a továreň na sny 2D (SD)
 13:30 , 15:40 , 18:10Letní rebeli 2D (OV)
 13:40 , 15:50 , 17:50Trollovia: Svetové turné 2D (SD)
 13:50Zabudnutý princ 2D (SD)
 14:00Hurá do džungle 2D (SD)
 15:00 , 18:00 , 20:30Fatima 2D (ST)
 15:20 , 19:30Počiatok 2D (ČT)
 16:00Veľké dobrodružstvo malej pandy 2D (SD)
 17:30 , 20:00#FOLLOWME 2D (ČT)
 18:10V sieti 2D (OV)
 18:40Meky 2D (OV)
 19:40Havel 2D (OV)
 20:10Takmer dokonalé tajomstvá 2D (ČD)
 20:20Nedotknutí 2D (ČT)
 20:40AVA: Bez súcitu 2D (ČT)
17. 08. 20 Po15:00 , 18:00 , 20:30Fatima 2D (ST)
 15:10 , 17:20Scoob! 2D (SD)
 15:20 , 19:30Počiatok 2D (ČT)
 15:40 , 18:10Letní rebeli 2D (OV)
 15:50 , 17:50Trollovia: Svetové turné 2D (SD)
 16:00Veľké dobrodružstvo malej pandy 2D (SD)
 16:10Minna a továreň na sny 2D (SD)
 17:30 , 20:00#FOLLOWME 2D (ČT)
 18:10V sieti 2D (OV)
 18:40Meky 2D (OV)
 19:30Matrix (DVD/Bluray)
 20:10Takmer dokonalé tajomstvá 2D (ČD)
 20:20Nedotknutí 2D (ČT)
 20:40AVA: Bez súcitu 2D (ČT)
18. 08. 20 Út15:00 , 18:00 , 20:30Fatima 2D (ST)
 15:10 , 17:20Scoob! 2D (SD)
 15:20Trollovia: Svetové turné 2D (SD)
 15:20 , 19:30Počiatok 2D (ČT)
 15:40 , 18:10Letní rebeli 2D (OV)
 16:00Veľké dobrodružstvo malej pandy 2D (SD)
 16:10Minna a továreň na sny 2D (SD)
 17:30 , 20:30#FOLLOWME 2D (ČT)
 18:00Šťastie je krásna vec 2D (OV)
 18:10V sieti 2D (OV)
 18:40Meky 2D (OV)
 19:30Matrix Reloaded (DVD/Bluray)
 20:10Takmer dokonalé tajomstvá 2D (ČD)
 20:20Nedotknutí 2D (ČT)
 20:40AVA: Bez súcitu 2D (ČT)
19. 08. 20 St15:00 , 18:00 , 20:30Fatima 2D (ST)
 15:10 , 17:20Scoob! 2D (SD)
 15:20 , 19:30Počiatok 2D (ČT)
 15:40 , 18:10Letní rebeli 2D (OV)
 15:50 , 17:50Trollovia: Svetové turné 2D (SD)
 16:00Veľké dobrodružstvo malej pandy 2D (SD)
 16:10Minna a továreň na sny 2D (SD)
 17:30 , 20:00#FOLLOWME 2D (ČT)
 18:10V sieti 2D (OV)
 18:40Salto je kráľ 2D (OV)
 19:30Matrix Revolutions (DVD/Bluray)
 20:10Takmer dokonalé tajomstvá 2D (ČD)
 20:15AVA: Bez súcitu 2D (ČT)
 20:20Nedotknutí 2D (ČT)
24. 08. 20 Po17:30Batman začína (DVD/Bluray)
25. 08. 20 Út17:30Temný rytier (DVD/Bluray)
26. 08. 20 St17:30Návrat temného rytiera (DVD/Bluray)
 19:30Tenet 2D (ST)
27. 08. 20 Čt16:20 , 17:20 , 19:30 , 20:30Tenet 2D (ST)
28. 08. 20 Pá16:20 , 17:20 , 19:30 , 20:30Tenet 2D (ST)
29. 08. 20 So13:10 , 16:20 , 17:20 , 19:30 , 20:30Tenet 2D (ST)
30. 08. 20 Ne13:10 , 16:20 , 17:20 , 19:30 , 20:30Tenet 2D (ST)
31. 08. 20 Po16:20 , 17:20 , 19:30 , 20:30Tenet 2D (ST)
01. 09. 20 Út16:20 , 17:20 , 19:30 , 20:30Tenet 2D (ST)
02. 09. 20 St16:20 , 17:20 , 19:30 , 20:30Tenet 2D (ST)