ČR - Ústecký kraj - Louny
Svět
06. 12. 19 Pá15:00Ledové království II
 17:30Jumanji: Další Level
 20:00Špindl 2
 22:00Valhalla
07. 12. 19 So10:00 , 15:00Ledové království II
 13:00Pat a Mat: Kulinářské trampoty
 17:30Jumanji: Další Level
 20:00Špindl 2
 20:00Hard Rock Tribute
 22:00Valhalla
08. 12. 19 Ne10:00 , 15:00Ledové království II
 13:00Pat a Mat: Kulinářské trampoty
 17:30Jumanji: Další Level
 20:00Špindl 2
09. 12. 19 Po17:30Vlastníci
 20:00Ženská na vrcholu
10. 12. 19 Út17:30Vlastníci
 20:00Ženská na vrcholu
11. 12. 19 St17:30Vlastníci
 20:00Bílá jako padlý sníh
12. 12. 19 Čt17:30Jumanji: Další Level
 20:00Špindl 2
13. 12. 19 Pá15:00Ledové království II
 17:30Jumanji: Další Level
 20:00Špindl 2
 22:00Černé vánoce
14. 12. 19 So10:00 , 15:00Ledové království II
 13:00Sněžná mela
 17:30Jumanji: Další Level
 20:00Špindl 2
 22:00Černé vánoce
15. 12. 19 Ne10:00 , 15:00Ledové království II
 13:00Sněžná mela
 17:30Jumanji: Další Level
 20:00Špindl 2
16. 12. 19 Po17:30Špindl 2
 20:00Vlastníci
17. 12. 19 Út17:30Špindl 2
 20:00Vlastníci
18. 12. 19 St17:30Špindl 2
 20:00Star Wars: Vzestup Skywalkera 3D dabing
19. 12. 19 Čt17:30Star Wars: Vzestup Skywalkera 3D dabing
 20:00Star Wars: Síla se probouzí 2D dabing
20. 12. 19 Pá15:00Jumanji: Další Level
 17:30Star Wars: Vzestup Skywalkera 3D dabing
 20:00Star Wars: Síla se probouzí 2D dabing
21. 12. 19 So10:00Trollové a kouzelný les
 13:00Ledové království II
 15:00Jumanji: Další Level
 17:30Star Wars: Vzestup Skywalkera 3D dabing
 20:00Star Wars: Síla se probouzí 2D dabing
 22:00Černé vánoce
22. 12. 19 Ne10:00Trollové a kouzelný les
 13:00Ledové království II
 15:00Jumanji: Další Level
 17:30Star Wars: Vzestup Skywalkera 3D dabing
 20:00Star Wars: Síla se probouzí 2D dabing
 22:00Černé vánoce
23. 12. 19 Po10:00Trollové a kouzelný les
 13:00Ledové království II
 15:00Zloba: Královna všeho zlého
 17:30Star Wars: Vzestup Skywalkera 3D dabing
 20:00Star Wars: Vzestup Skywalkera 2D titulky
24. 12. 19 Út21:00Led Zeppelin. The song remains the same
25. 12. 19 St15:00Zloba: Královna všeho zlého
 17:30Star Wars: Vzestup Skywalkera 3D dabing
 20:00Star Wars: Vzestup Skywalkera 2D titulky
26. 12. 19 Čt10:00Pat a Mat: Kulinářské trampoty
 13:00Špióni v převleku
 15:00Star Wars: Vzestup Skywalkera 2D dabing
 17:30Star Wars: Vzestup Skywalkera 3D dabing
 20:00Štastný nový rok
27. 12. 19 Pá10:00Pat a Mat: Kulinářské trampoty
 13:00Špióni v převleku
 15:00Star Wars: Vzestup Skywalkera 2D dabing
 17:30Star Wars: Vzestup Skywalkera 3D dabing
 20:00Štastný nový rok
 22:00Star Wars: Vzestup Skywalkera 2D titulky
28. 12. 19 So10:00Špioni v převleku
 13:00Ledové království II
 15:00Star Wars: Vzestup Skywalkera 2D dabing
 17:30Star Wars: Vzestup Skywalkera 3D dabing
 20:00START NA SILVESTRA S ALABAMOU MUSIC
 20:00Štastný nový rok
 22:00Star Wars: Vzestup Skywalkera 2D titulky
29. 12. 19 Ne10:00Špioni v převleku
 13:00Ledové království II
 15:00Star Wars: Vzestup Skywalkera 2D dabing
 17:30Star Wars: Vzestup Skywalkera 3D dabing
 20:00Štastný nový rok
30. 12. 19 Po10:00Sněžná mela
 13:00Špióni v převleku
 15:00Star Wars: Vzestup Skywalkera 3D dabing
 17:30Špindl 2
 20:00Štastný nový rok
31. 12. 19 Út10:00Sněžná mela
 13:00Špióni v převleku
 15:00Star Wars: Vzestup Skywalkera 3D dabing