Období od:
 
Období do:
 
Místo:
Název zařízení:
Druh zařízení:
Název akce:
Zobrazení dle:
   
ČR - Moravskoslezský kraj - Krnov
Mír 70
24. 10. 19 Čt17:30Rambo: Poslední krev
 17:45Poslední aristokratka
 19:45Pražské orgie
 20:00Zombieland: Rána jistoty
25. 10. 19 Pá17:30Rambo: Poslední krev
 17:45Poslední aristokratka
 19:45Pražské orgie
 20:00Zombieland: Rána jistoty
26. 10. 19 So15:30Sněžný kluk 2D dabing
 15:45Angry Birds ve filmu 2 2D dabing
 17:45Pražské orgie
 17:45Poslední aristokratka
 20:00Zombieland: Rána jistoty
 20:00Rambo: Poslední krev
27. 10. 19 Ne15:30Sněžný kluk 3D Dabing
 15:45Angry Birds ve filmu 2 2D dabing
 17:45Pražské orgie
 17:45Poslední aristokratka
 20:00Zombieland: Rána jistoty
 20:00Rambo: Poslední krev
28. 10. 19 Po15:30Sněžný kluk 2D dabing
 15:45Angry Birds ve filmu 2 2D dabing
 17:45Národní třída
 17:45 , 20:00Poslední aristokratka
 19:45Stehlík
29. 10. 19 Út15:30Sněžný kluk 3D Dabing
 15:30Playmobil ve filmu Dabing
 17:45Národní třída
 17:45 , 20:00Poslední aristokratka
 19:45Stehlík
30. 10. 19 St15:30Sněžný kluk 2D dabing
 15:30Playmobil ve filmu Dabing
 17:45Národní třída
 17:45 , 20:00Poslední aristokratka
 19:45Stehlík
 20:15Stáhni a zemřeš
31. 10. 19 Čt17:45Stáhni a zemřeš
 18:00 , 19:45Abstinent
 20:00Terminátor: Temný osud
01. 11. 19 Pá15:30Příšerákovi 2D dabing
 17:45Husí kůže 2: Ukradený Halloween 2D dabing
 17:45Stáhni a zemřeš
 19:45Abstinent
 20:00Terminátor: Temný osud
02. 11. 19 So15:30Addamsova rodina
 15:30Hotel Transylvánie 3: Příšerózní dovolená 2D dabin
 17:30Řbitov zviřátek
 17:30Terminátor: Temný osud
 19:45Slunovrat
 20:15Stáhni a zemřeš
03. 11. 19 Ne15:30Addamsova rodina
 15:30Hotel Transylvánie 3: Příšerózní dovolená 2D dabin
 17:30Terminátor: Temný osud
 18:00 , 19:45Abstinent
 20:15Stáhni a zemřeš
04. 11. 19 Po15:00Panství Downton
 17:45Stáhni a zemřeš
 17:45Sólo
 19:45Abstinent
 20:00Terminátor: Temný osud
05. 11. 19 Út17:30Terminátor: Temný osud
 18:00Abstinent
 19:45Sólo
 20:15Stáhni a zemřeš
06. 11. 19 St17:30Terminátor: Temný osud
 17:45Sólo
 19:45Abstinent
 20:15Stáhni a zemřeš
07. 11. 19 Čt17:00Bitva u Midway
 17:30Antologie města duchů
 19:45Joker
 20:00Ženská na vrcholu
08. 11. 19 Pá17:00Bitva u Midway
 17:30Antologie města duchů
 19:45Joker
 20:00Ženská na vrcholu
09. 11. 19 So15:15Zloba: Královna všeho zlého 2D dabing
 15:30Princ Krasoň 2D dabing
 17:45Ženská na vrcholu
 20:00Bitva u Midway
10. 11. 19 Ne15:15Zloba: Královna všeho zlého 2D dabing
 15:30Princ Krasoň 2D dabing
 17:30Antologie města duchů
 17:45Ženská na vrcholu
 19:45Joker
 20:00Bitva u Midway
11. 11. 19 Po17:00Bitva u Midway
 18:00Dálava
 19:45Blíženec
 20:00Ženská na vrcholu
12. 11. 19 Út17:15Blíženec
 17:45Ženská na vrcholu
 19:45Dálava
 20:00Bitva u Midway
13. 11. 19 St14:00Ledová sez_na: Medvědi jsou zpět 2D dabing
 17:00Bitva u Midway
 18:00Dálava
 19:45Blíženec
 20:00Ženská na vrcholu
14. 11. 19 Čt14:00Ledová sez_na: Medvědi jsou zpět 2D dabing
 17:00Le Mans ´66
 17:30Poslední aristokratka
 19:45Amnestie
 20:00Doktor Spánek od Stephena Kinga
15. 11. 19 Pá17:00Le Mans ´66
 17:30Poslední aristokratka
 19:45Amnestie
 20:00Doktor Spánek od Stephena Kinga
16. 11. 19 So15:00Sněžný kluk 2D dabing
 15:30Fany a pes 2D dabing
 17:00Le Mans ´66
 17:30Poslední aristokratka
 19:45Amnestie
 20:00Doktor Spánek od Stephena Kinga
17. 11. 19 Ne15:00Sněžný kluk 2D dabing
 15:30Fany a pes 2D dabing
 17:00Le Mans ´66
 17:30Poslední aristokratka
 19:45Amnestie
 20:00Doktor Spánek od Stephena Kinga
18. 11. 19 Po15:00Přes prsty
 17:00Doktor Spánek od Stephena Kinga
 17:30Poslední aristokratka
 19:45Matthias & Maxime
 20:00Le Mans ´66
19. 11. 19 Út17:00Doktor Spánek od Stephena Kinga
 17:30Poslední aristokratka
 19:45Matthias & Maxime
 20:00Le Mans ´66
20. 11. 19 St09:30Velké dobrodružství Čtyřlístku
 17:00Le Mans ´66
 17:30Poslední aristokratka
 19:45Matthias & Maxime
 20:00Doktor Spánek od Stephena Kinga
21. 11. 19 Čt17:00Ledové království II 2D Dabing
 18:00První akční hrdina
 19:45Bitva u Midway
 20:00Vlastníci
22. 11. 19 Pá17:00Ledové království II 2D Dabing
 20:00Vlastníci
23. 11. 19 So14:45Ledové království II 3D Dabing
 15:45Ovečka Shaun ve filmu: Farmageddon 2D dabing
 17:45 , 20:00Vlastníci
 18:00První akční hrdina
 19:45Bitva u Midway
24. 11. 19 Ne14:45Ledové království II 2D Dabing
 15:45Ovečka Shaun ve filmu: Farmageddon 2D dabing
 17:45 , 20:00Vlastníci
 18:00První akční hrdina
 19:45Bitva u Midway
25. 11. 19 Po17:00Ledové království II 2D Dabing
 17:45 , 20:00Vlastníci
 19:45Zábava, zábava
26. 11. 19 Út17:00Ledové království II 3D Dabing
 17:45 , 20:00Vlastníci
 19:45Zábava, zábava
27. 11. 19 St17:00Ledové království II 2D Dabing
 17:45 , 20:00Vlastníci
 19:45Zábava, zábava
28. 11. 19 Čt17:30Ženská na vrcholu
 17:45Valhalla: Říše bohů Dabing
 19:45Last Christmas
 20:00Na nože
29. 11. 19 Pá17:30Ženská na vrcholu
 17:45Valhalla: Říše bohů Dabing
 19:45Last Christmas
 20:00Na nože
30. 11. 19 So14:45Ledové království II 2D Dabing
 15:00Psí veličenstvo 2D dabing
 17:30Last Christmas
 17:45Valhalla: Říše bohů Dabing
 19:45Ženská na vrcholu
 20:00Na nože
01. 12. 19 Ne14:45Ledové království II 2D Dabing
 15:00Psí veličenstvo 2D dabing
 17:30Last Christmas
 17:45Valhalla: Říše bohů Dabing
 19:45Ženská na vrcholu
 20:00Na nože
02. 12. 19 Po15:00Pavarotti
 17:30Jiří Trnka: Nalezený přítel
 17:45Ženská na vrcholu
 19:45Bílá jako padlý sníh
 20:00Doktor Spánek od Stephena Kinga
03. 12. 19 Út17:00Doktor Spánek od Stephena Kinga
 17:30Bílá jako padlý sníh
 19:45Jiří Trnka: Nalezený přítel
 20:00Ženská na vrcholu
04. 12. 19 St17:30Jiří Trnka: Nalezený přítel
 17:45Ženská na vrcholu
 19:45Bílá jako padlý sníh
 20:00Doktor Spánek od Stephena Kinga