Období od:
 
Období do:
 
Místo:
Název zařízení:
Druh zařízení:
Název akce:
Zobrazení dle:
   
SR - Banskobystrický kraj - Banská Bystrica
CINEMAX BANSKÁ BYSTRICA
24. 10. 19 Čt15:10 , 17:40Vládkyňa zla 2 2D (SD)
 15:30 , 17:50Rozprestri krídla 2D (SD)
 15:40Snežný chlapec 2D (SD)
 15:50Pražské orgie 2D (ČD)
 16:20Snežný chlapec 3D (SD)
 16:30Ovečka Shaun vo filme: Farmageddon 2D (OV)
 18:00 , 20:40JOKER 2D (ST)
 18:10 , 20:10Posledná aristokratka 2D (OV)
 18:30Vládkyňa zla 2 3D (SD)
 18:40 , 21:00Zombieland: Rana istoty 2D (ST)
 20:20Blíženec 2D (ST)
 20:30Vládkyňa zla 2 2D (ST)
 20:50Zlatokopky 2D (ST)
25. 10. 19 Pá15:10 , 17:40Vládkyňa zla 2 2D (SD)
 15:30 , 17:50Rozprestri krídla 2D (SD)
 15:40Snežný chlapec 2D (SD)
 15:50Pražské orgie 2D (ČD)
 16:20Snežný chlapec 3D (SD)
 16:30Ovečka Shaun vo filme: Farmageddon 2D (OV)
 18:00 , 20:40JOKER 2D (ST)
 18:10 , 20:10Posledná aristokratka 2D (OV)
 18:30Vládkyňa zla 2 3D (SD)
 18:40 , 21:00Zombieland: Rana istoty 2D (ST)
 20:20Blíženec 2D (ST)
 20:30Vládkyňa zla 2 2D (ST)
 20:50Zlatokopky 2D (ST)
26. 10. 19 So13:10 , 16:30Ovečka Shaun vo filme: Farmageddon 2D (OV)
 13:15Toy Story 4 2D (SD)
 13:20 , 16:20Snežný chlapec 3D (SD)
 13:50Pán Maznáčik 2D (SD)
 14:10Angry birds vo filme 2 2D (SD)
 14:20Rodina Addamsovcov 2D (SD)
 15:10 , 17:40Vládkyňa zla 2 2D (SD)
 15:30 , 17:50Rozprestri krídla 2D (SD)
 15:40Snežný chlapec 2D (SD)
 15:50Pražské orgie 2D (ČD)
 18:00 , 20:40JOKER 2D (ST)
 18:10 , 20:10Posledná aristokratka 2D (OV)
 18:30Vládkyňa zla 2 3D (SD)
 18:40 , 21:00Zombieland: Rana istoty 2D (ST)
 20:20Blíženec 2D (ST)
 20:30Vládkyňa zla 2 2D (ST)
 20:50Zlatokopky 2D (ST)
27. 10. 19 Ne13:10 , 16:00Ovečka Shaun vo filme: Farmageddon 2D (OV)
 13:15Toy Story 4 2D (SD)
 13:20 , 16:20Snežný chlapec 3D (SD)
 13:50Pán Maznáčik 2D (SD)
 14:10Angry birds vo filme 2 2D (SD)
 14:20Rodina Addamsovcov 2D (SD)
 15:10 , 17:40Vládkyňa zla 2 2D (SD)
 15:30 , 17:50Rozprestri krídla 2D (SD)
 15:40Snežný chlapec 2D (SD)
 15:50Pražské orgie 2D (ČD)
 18:00Amnestie 2D (OV)
 18:00 , 20:40JOKER 2D (ST)
 18:10 , 20:10Posledná aristokratka 2D (OV)
 18:30Vládkyňa zla 2 3D (SD)
 20:20Blíženec 2D (ST)
 20:30Vládkyňa zla 2 2D (ST)
 21:00Zombieland: Rana istoty 2D (ST)
28. 10. 19 Po15:10 , 17:40Vládkyňa zla 2 2D (SD)
 15:30 , 17:50Rozprestri krídla 2D (SD)
 15:40Snežný chlapec 2D (SD)
 15:50Pražské orgie 2D (ČD)
 16:20Snežný chlapec 3D (SD)
 16:30Ovečka Shaun vo filme: Farmageddon 2D (OV)
 18:00 , 20:40JOKER 2D (ST)
 18:10 , 20:10Posledná aristokratka 2D (OV)
 18:30Vládkyňa zla 2 3D (SD)
 18:40 , 21:00Zombieland: Rana istoty 2D (ST)
 20:20Blíženec 2D (ST)
 20:30Vládkyňa zla 2 2D (ST)
 20:50Zlatokopky 2D (ST)
29. 10. 19 Út15:00 , 20:10Posledná aristokratka 2D (OV)
 15:10 , 17:40Vládkyňa zla 2 2D (SD)
 15:30 , 17:50Rozprestri krídla 2D (SD)
 15:40Snežný chlapec 2D (SD)
 16:20Snežný chlapec 3D (SD)
 16:30Ovečka Shaun vo filme: Farmageddon 2D (OV)
 17:30Stehlík 2D (ST)
 18:00 , 20:40JOKER 2D (ST)
 18:30Vládkyňa zla 2 3D (SD)
 18:40 , 21:00Zombieland: Rana istoty 2D (ST)
 20:20Blíženec 2D (ST)
 20:30Vládkyňa zla 2 2D (ST)
 20:50Zlatokopky 2D (ST)
30. 10. 19 St13:10 , 14:20 , 16:30Ovečka Shaun vo filme: Farmageddon 2D (OV)
 13:15Toy Story 4 2D (SD)
 13:20 , 16:20Snežný chlapec 3D (SD)
 13:50Pán Maznáčik 2D (SD)
 14:10Angry birds vo filme 2 2D (SD)
 15:10 , 17:40Vládkyňa zla 2 2D (SD)
 15:30 , 17:50Rozprestri krídla 2D (SD)
 15:40Snežný chlapec 2D (SD)
 16:00 , 20:10Posledná aristokratka 2D (OV)
 18:00JOKER 2D (ST)
 18:30Vládkyňa zla 2 3D (SD)
 18:40 , 21:00Zombieland: Rana istoty 2D (ST)
 19:00Miles Davis: Birth of the Cool
 20:20Blíženec 2D (ST)
 20:30Terminátor: Temný osud 2D (ST)
 20:50Zlatokopky 2D (ST)
31. 10. 19 Čt20:30TO KAPITOLA 2 2D (ST)
01. 11. 19 Pá20:30Annabelle 3: Návrat 2D (ST)
02. 11. 19 So20:30Kliatba kvíliacej ženy 2D (ST)
05. 11. 19 Út18:00Ženská na vrchole 2D (OV)
06. 11. 19 St20:00Slayer: The Repentless Killogy
21. 11. 19 Čt20:00Depeche Mode: Spirits in the Forest
18. 12. 19 St19:30Star Wars: Vzostup Skywalkera 3D (SD)
 20:00Star Wars: Vzostup Skywalkera 2D (ST)
19. 12. 19 Čt16:30 , 20:30Star Wars: Vzostup Skywalkera 2D (ST)
 17:20Star Wars: Vzostup Skywalkera 3D (SD)
 19:40Star Wars: Vzostup Skywalkera 2D (SD)
20. 12. 19 Pá16:30 , 20:30Star Wars: Vzostup Skywalkera 2D (ST)
 17:20Star Wars: Vzostup Skywalkera 3D (SD)
 19:40Star Wars: Vzostup Skywalkera 2D (SD)
21. 12. 19 So16:30 , 20:30Star Wars: Vzostup Skywalkera 2D (ST)
 17:20Star Wars: Vzostup Skywalkera 3D (SD)
 19:40Star Wars: Vzostup Skywalkera 2D (SD)
22. 12. 19 Ne16:30 , 20:30Star Wars: Vzostup Skywalkera 2D (ST)
 17:20Star Wars: Vzostup Skywalkera 3D (SD)
 19:40Star Wars: Vzostup Skywalkera 2D (SD)
23. 12. 19 Po16:30 , 20:30Star Wars: Vzostup Skywalkera 2D (ST)
 17:20Star Wars: Vzostup Skywalkera 3D (SD)
 19:40Star Wars: Vzostup Skywalkera 2D (SD)