Období od:
 
Období do:
 
Místo:
Název zařízení:
Druh zařízení:
Název akce:
Zobrazení dle:
   
ČR - Zlínský kraj - Zlín
Golden Apple Cinema
28. 02. 20 Pá15:00Ledové království II
 15:15Tlapková patrola: Vždy ve střehu
 15:30 , 17:45Ježek Sonic
 15:50 , 19:45Volání divočiny
 15:55Dolittle
 16:15Jumanji: Další level 3D - dab
 17:00 , 20:00V síti
 17:30 , 19:15Chlap na střídačku
 18:00Příliš osobní známost
 18:00V síti: Za školou
 18:45Sviňa
 19:30Králíček Jojo
 20:151917
 20:45Gentlemani
 21:30Attila
 21:45Mizerové navždy
 21:50Birds of Prey - dab
29. 02. 20 So10:00Medvídci Boonie: Cesta do pravěku
 10:15 , 18:00V síti: Za školou
 10:30 , 14:30 , 15:15Tlapková patrola: Vždy ve střehu
 10:45Modelář
 10:55Trollové a kouzelný les
 11:00 , 13:15 , 15:30 , 17:45Ježek Sonic
 11:45Šťastný nový rok
 12:00Velké přání
 12:45Zakleté pírko
 13:00Super mazlíčci
 13:30 , 15:00Ledové království II
 13:45Vlastníci
 15:50 , 19:45Volání divočiny
 15:55Dolittle
 16:15Jumanji: Další level 3D - dab
 17:00 , 20:00V síti
 17:30 , 19:15Chlap na střídačku
 18:00Příliš osobní známost
 18:45Sviňa
 19:30Králíček Jojo
 20:151917
 20:45Gentlemani
 21:30Attila
 21:45Mizerové navždy
 21:50Birds of Prey - dab
01. 03. 20 Ne10:00Medvídci Boonie: Cesta do pravěku
 10:15 , 18:00V síti: Za školou
 10:30 , 14:30 , 15:15Tlapková patrola: Vždy ve střehu
 10:45Modelář
 10:55Trollové a kouzelný les
 11:00 , 13:15 , 15:30 , 17:45Ježek Sonic
 11:45Šťastný nový rok
 12:00Velké přání
 12:45Zakleté pírko
 13:00Super mazlíčci
 13:30 , 15:00Ledové království II
 13:45Vlastníci
 15:50 , 19:45Volání divočiny
 15:55Dolittle
 16:15Frčíme - DĚTSKÁ NEDĚLE
 17:00 , 20:00V síti
 17:30 , 19:15Chlap na střídačku
 18:00Příliš osobní známost
 18:45Sviňa
 19:30Králíček Jojo
 20:151917
 20:45Gentlemani
 21:30Attila
 21:45Mizerové navždy
 21:50Birds of Prey - dab
02. 03. 20 Po10:00Medvídci Boonie: Cesta do pravěku
 10:15 , 18:00V síti: Za školou
 10:30 , 14:30 , 15:15Tlapková patrola: Vždy ve střehu
 10:45Modelář
 10:55Trollové a kouzelný les
 11:00 , 13:15 , 15:30 , 17:45Ježek Sonic
 11:45Šťastný nový rok
 12:00Velké přání
 12:45Zakleté pírko
 13:00Super mazlíčci
 13:30 , 15:00Ledové království II
 13:45Vlastníci
 15:50 , 19:45Volání divočiny
 15:55Dolittle
 16:15Jumanji: Další level 3D - dab
 17:00 , 20:00V síti
 17:30 , 19:15Chlap na střídačku
 18:00Příliš osobní známost
 18:45Sviňa
 19:30Králíček Jojo
 20:151917
 20:45Gentlemani
 21:30Attila
 21:45Mizerové navždy
 21:50Birds of Prey - dab
03. 03. 20 Út10:00Medvídci Boonie: Cesta do pravěku
 10:15 , 18:00V síti: Za školou
 10:30 , 14:30 , 15:15Tlapková patrola: Vždy ve střehu
 10:45Modelář
 10:55Trollové a kouzelný les
 11:00 , 13:15 , 15:30 , 17:45Ježek Sonic
 11:45Šťastný nový rok
 12:00Velké přání
 12:45Zakleté pírko
 13:00Super mazlíčci
 13:30 , 15:00Ledové království II
 13:45Vlastníci
 15:50 , 19:45Volání divočiny
 15:55Dolittle
 16:15Jumanji: Další level 3D - dab
 17:00 , 20:00V síti
 17:30 , 19:15Chlap na střídačku
 18:00Příliš osobní známost
 18:45Sviňa
 19:30Králíček Jojo
 20:151917
 20:45Gentlemani
 21:30Attila
 21:45Mizerové navždy
 21:50Birds of Prey - dab
04. 03. 20 St10:00 , 15:00Ledové království II
 10:00 , 14:00Le Mans '66 (DOLBY ATMOS) (FKS)
 10:05 , 14:05Le Mans '66 (FKS)
 10:15 , 18:00V síti: Za školou
 10:30 , 14:30 , 15:15Tlapková patrola: Vždy ve střehu
 10:55 , 13:00 , 17:45Ježek Sonic
 11:45Šťastný nový rok
 12:00Velké přání
 12:45Zakleté pírko
 13:45Vlastníci
 15:50 , 19:45Volání divočiny
 16:15Jumanji: Další level 3D - dab
 17:00 , 20:00V síti
 17:30 , 19:15Chlap na střídačku
 18:00Příliš osobní známost
 18:45Sviňa
 19:30Králíček Jojo
 20:151917
 20:45Gentlemani
 21:30Attila
 21:45Mizerové navždy
 21:50Birds of Prey - dab
09. 03. 20 Po18:00Violoncellistka & Tance ve skupinách
11. 03. 20 St19:00André Rieu: 70 let mlád
22. 03. 20 Ne17:30Japonsko - diashow Martina Loewa
30. 03. 20 Po18:00Vlaštovka (METinHD)
20. 04. 20 Po18:00Labutí jezero (Královský balet Londýn)
29. 04. 20 St19:00Sen čarovné noci (NT Live)
04. 05. 20 Po18:00Lazebník Sevillský (METinHD)
08. 06. 20 Po18:00Projekt Dante (Královský balet Londýn)